Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема дилема  
Автор echr ()
Публикувано02.12.12 14:04



Не лично моя, но е замисли.. щото то кой ли не е бил в такава дилема май

Моя близка е във връзка, която не я удовлетворява, сега, не знам кой крив и кой прав, но тя се чувства недобре там, не й стига нещо и недоволства. В същото време има човек, който е готов да е до нея, ама тя нямала тръпка.

Та за тръпките ми е думата, нужни ли са те за хармонична връзка и дали от една възраст нататък човек не трябва да гледа с кой му е удобно?



Тема Re: дилеманови [re: echr]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.12.12 14:29



На каква възраст е въпросната?



Тема Re: дилеманови [re: echr]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано02.12.12 14:31



Явно има нужда от трети!



Тема Re: дилеманови [re: Lira Emerald]  
Автор echr ()
Публикувано02.12.12 14:34



На 45 е мадамата



Тема Re: дилеманови [re: ariel$$]  
Автор echr ()
Публикувано02.12.12 14:36



Искаш да кажеш трети, с който хем ще й е удобно, хем ще има тръпка?

Е, това е "Гордост и предразсъдици" осъществено на практика


Или там приказките Пепеляшка и пр



Тема Re: дилеманови [re: echr]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.12.12 14:41



Хм...твърде е млада още според мен да се ограничава само с тези 2 връзки, както го е казала Ариел също. Просто да продължава да търси...а до тогава така някак си да я кара...ту с единя, ту с другият



Но то зависи дали работи, има ли доходи...има ли деца , обременености разни и т.н.

Ако е чистият вариант-свободна, без деца, с работа, жилище и доходи, поддържана жена, е може и с малко особености в характера...нека да продължава да търси:)

Пък в един прекрасен момент...ако нищо не се появи и започне да се чувства аутсайдер, да хваща тоз дето я кльопа и това е:))...но до тогава онзи може и да си е намерил нещо по-подходящо:))

Не мож ед ане изникне трети вариант:)



Тема Re: дилеманови [re: Lira Emerald]  
Автор echr ()
Публикувано02.12.12 14:46



Знам аз, че винаги мога да разчитам на прагматчен поглед върху нещата





Тема Re: дилеманови [re: echr]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.12.12 14:54



То тръпката верно с времето изчезва така че в дългосроен план не е решаваща. Но според мен поне в началото трябва да я има. Или ако не е точно сексуална тръпка трябва поне да обичаш човека, да ти пука за него, да искаш винаги да е до теб и да се чувстваш добре и щастлива с него и да искаш да го правиш щастлив. Това ако се води за тръпка значи да - трябва да я има.
Но физически поне не трябва да те отблъсква. Не знам какви качества трябва да притежава един мъж, който иначе ме отблъсква физически за да си легна с него. Сигурно трябва всичко останало да му е перфектно.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: дилеманови [re: echr]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано02.12.12 16:16



И дилемата е , че не й се остава сама?



Тема Re: дилеманови [re: ellynora]  
Автор echr ()
Публикувано02.12.12 17:45



Добър въпрос. На кой му се остава сам, обаче?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.