Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: ariel$$]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.12.12 00:29



Не иска да го гледат други - каза че ако го вземат ще си изтръгне сърцето и ще се хвърли пред колите да го сгазят за да умре. Той затова като му го казах и отишъл в училище и казал, че е излъгал че го бием. Ама те не повервали - предпочитат да вярват че го пребиваме от бой. Мани мани - да ревеш ли да се смееш ли.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Не разбирам!нови [re: OldWitch]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано02.12.12 00:32



А какво правиш до 4.20, че шеташ след това? Това е цял ден все пак. Можеш пет манджи да наготвиш и къщата да е ок. И от 16.20 до 20.20 са 4 часа - време за игра и внимание.

В колко си лягат това дете? 8 ебезумно рано, в колко става?



Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: OldWitch]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано02.12.12 00:33



Казано честно не вярвам да се случи. Просто ще ви сочат с пръст, но на никой не му се занимава повече извън служебните задължения. Поне тук във Франция е така. Иначе плашат. Дори час през час намесват полицията.



Тема Re: видях тази тема...много е тъжно...нови [re: OldWitch]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.12.12 00:33



А защо не започенш да ходиш на работа и не вземеш бавачка за децата? Познавам много жени-българки, живеещи в чужбина, които постъпват така. Нищо не ти пречи да опиташ, ако не ти харерса, ще спреш. Не си щастлива в ситуацията, в която си в момента, защо не я промениш, може пък да ти хареса.

Аз лично съм много доволна засега откакто дадох децата на ясла. В началото имаше един инцидент, но той се разреши и уталожи. Децата научават много нови неща, поведението им се променя към по-добро, аз имам много повече енергия във времето, в което съм с тях.

Малките вкъщи ли ги отглеждаш или вече ходят на градина или училище?



Тема Re: Не разбирам!нови [re: OldWitch]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано02.12.12 00:39



Той не спортува в тая занималня, той дивее... щурее...
Аз ти говоря за сериозен в спорт, в който има треньор- наставник, с авторитет, налагащ незабавна дисциплина, даващ познания, наред с физическото изразходване. Спорт в който има официална и неофициална йерархична система, има система на подчининие, система на награждаване, има силно конкурентна среда, но и ясни правила...има мъже, които не са като мъжът ти... и от които детето ще попива един по-различен модел.

Не знам дали бих ти дала удачен съвет за справяне в ежедневието...не те познавам достатъчно.
Но ако не е проблем прислужничката, защо не заложиш на този вариант и така да си освободиш няколко часа, за да бъдеш само с Давид, вместо да го пускаш на занималня следобед. Така и ти ще се разнообразиш от стоенето в къщи, а с него ще си правите приключения като ходите на тренировки или на други места или пък учите заедно...Ако си на 7 години сигурно е хубаво да видиш майка си да скандира от скамейката, докато ти побеждаваш в някакъв боен спорт... далеч по хубаво, отколкото да я видиш бясна, защото си пребил друго дете...И в двата случая има бой, но в единия той ще има твоето одобрение.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: MamaNetty]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.12.12 00:42



Ами казвал ми е, че нощем чува звуци - а те са от елекр му игри, които понякога се включват и той не иска да спи с тях защото го е страх. Но това не е нещо ненормално - и аз се плаша от такива неща. Иначе не е страхлив в смисъл, че сме го губили много пъти, защото той просто става и си тръгва на където си реши и изчезва. Но само ние си мислим, че се е загубил, защото той знае много добре къде отива и как да се върне. Ако не ни намери разбира се предполагам ще се уплаши, но определено не е от тия деца, които се държат за полата на майка си когато са в увеселителния парк пълен с много хора - ще тръгне без страх към първата му попаднала атракция.
Не знам какво усеща вътрешно, но знам, че е в състояние да помогне. Като му кажа Иди се извини на сестра си и я успокой обикновено отива и го прави и я гушка и знае как да я разсее. Но той мен най-много ме гушка и ме целува. Ако го гушкаш и му показваш любов той много се привързва. Понякога имам чувство, че не му стига любовта, която му давам, има нужда от повече. Но просто няма как - имам и други деца, не може само него цял ден да дундуркам.
То проблем с емпатията по-скоро има брат му - страшен невероятен егоист и садист, който се забавлява като убива разни животинки. Но поне пред хората се държи по-приемливо и социално и не създава проблеми, но аз си ого виждам що за стока е.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Не разбирам!нови [re: OldWitch]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.12.12 00:47



Значи мога да го взема от училище по рано и да го водя на спорт. Ама е безсмислено, защото той както казах непрекъснато спортува докато е на занималня.


Прочетох те, заключението ти е невярно. Давид скучае, не знае какво да прави и върши щуротии и пакости в занималнята, но не спортува.

Не знам как е в Дания. В Англия има специални огромни спортни центрове с всякакви зали. Жената на брат ми води децата и мъжа си там от малки (вярно че са били по-големи от твоите деца синът им беше на 8, а дъщерята на 13 години, защото по-късно отидоха там) по два - три пъти седмично вечер. Тя работеше, у тях всички приготвят заедно вечеря всяка вечер.

Пращай ги с баща им само, щом ти не можеш. В понеделник вечер (уроците са научени събота и неделя) или в петък вечер, когато няма уроци, плюс събота.



Тема Re: видях тази тема...много е тъжно...нови [re: Beщицaтa]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.12.12 00:50



те са на 5 год, отдавна ходят на детска.
Не знам защо реши, че не съм щастлива - аз уча точно това, което харесвам и съм много щастлива с него. На работа не ми се налага да ходя на този етап, финансови проблеми нямаме. Това че уча нон стоп дори и трудно за мен е удоволствие - аз съм деен човек, не мога да бездействам, имам нужда непрекъснато да се развивам. Сега примерно правя апп за андроид - детска електронна книжка и става супер - чете на глас и на децата им харесва (не го правя за удоволствие преди да си попитала, това ми е проект от училище, просто си го избрах такъв за да има някаква полза от него, защото не намирам такива книжки на български). Жалко че не мога цял живот така да си карам



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: OldWitch]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.12.12 00:51



Единият ти син, според теб е тиранин, другият - съдист. Каква е дъщеря ти?

Сега те прочетох, че вече не си с децата по цял ден, ходиш на училище. Какво учиш?



Тема Re: Не разбирам!нови [re: MamaNetty]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.12.12 00:54



ооо аз винаги му ходя на мачовете по хандбал и викам много за него. Ама сега не може всеки ден.
Още се ориентирам, но това което казваш е и моя идея. Сега баща му пак тръгна на карате и се чудим дали Давид да не го пробваме с него. Баща му тренирал карате 20 години ама беше прекъснал и сега пак тръгна и май го направи точно с идеята да поведе и Давид с него в един момент.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.