Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Споко!нови [re: MamaNetty]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано01.12.12 20:00



Не знам, много ми стана болно от темата и от вариантите за наказание. Мерси, че ще остане. Не, изобщо не е опит да се копира друг клуб, други проблеми или нещо подобно.

Това са семейни хора с проблеми. Ние уж сме имали по-големи. Дали? Аз пак казвам, че разчитам основно на мъжете. Това е момче в брак с баща. Може аз да имам извратеното виждане на самотна майка и да не мога да дам акъл. Но все някой може.

Детенцето, Ако и да е особено, е дете. А майка му е тотално предала се. А не трябва.



Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: OldWitch]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано01.12.12 21:55



Абстрахирай се от обвинения и нападки.Аз ще ти дам едно възможно разрешение на проблема, което съм пробвала.
Имам двама сина вече на 21г.и 23г.Като бяха на възрастта на твоите сладури имах подобна война с училищните педагози.При нас последствията, прецених че ще се пренесат в отношенията ни.Вече имах такива сигнали.
Малкият не влизаше в час по английски, защото беше в подобна вражда с млада учителка.Тя го гонеше от час, а той си беше намерил приятел - дядо охрана на училището.В пропуснатия час отиваше при него и гледаше сапунки с удоволствие.Така за по-уместно взеха да го пращат при психоложката.Там нещата забиваха горе-долу във вашата посока.Тогава аз постъпих така и сега само с тъжна насмешка си спомням за това препятствие.
Та направо моята идея, но приложена в твоите обстоятелства:
Не знам дали вече можете да пишете, но го накарай да напише писмо до теб, татко и близнаци защо постъпва така? Какво го дразни и какво харесва във вас? Какъв подарък очаква от дядо Коледа? Ако не може да си измисли реч за пред елхата.
За да не се чувства неудобно, същевременно възложи на всички в семейството и го направете и вие отговорете на тия въпроси всеки към всеки.За четенето, подберете дата преди празниците, за да се подготвите и с подаръците.


Резултатът е убийствен!Все още пазя обясненията до мен и точно това лято ги препрочетох с умиление и сълзи в очите.
Успех, ще се справите!



Тема Re: видях тази тема...много е тъжно...нови [re: tia9]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано01.12.12 22:17



с Давид и училишните педагози не се разбират. Никой. Пак ли аз съм виновна, че са учили и пак не умеят. А аз си се разбирам с детето ми най-малкото защото го обичам, той го вижда, обича ме и всичко е наред.
Не реагирам с агресия - аз съм просто увеличително огледало на човешкото поведение



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: видях тази тема...много е тъжно...нови [re: 2biri]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано01.12.12 22:19



философстваш. Кой се е променил на 100 години. Да оправят детето спецовете като толко знаят, защо мен ще оправят. Не зависи всичко от мен на тоа свет.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: 2biri]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано01.12.12 22:23



виж, аз не смятам че имам нужда. Но ако някой мисли, че трябва да ми се помага и че може да ми помогне е добре дошъл - няма да го върна - нека сe пробва и докаже. Лошото е, че до сега дадох шанс на много семейни консултанти и само дето ни загубиха времето. Аз имам опит, знам ги как работят и какво постигат - в нашия случай беше едно голяно мищо. Даже вредят щото ми губят времето и после вместо да си гледам децата аз наваксвам с работа. Говоря от личен опит. А ти пробвала ли си да те консултират спецове че си толков аубедена че помагат?

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: Десислава]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано01.12.12 22:27



не пише ама това не му пречи да си поръчва Коледни подаруци. Една камара си е поръчал и той и брат му и сестра му. Говорила съм с него пъти защо така се държи - не може дa обясни sywsem. Одевe пак ми се ядоса, понеже не можа д анапише едно изречение. Скъса листа, развика се, почна да ме рпедизвиква. След 10 мин дойде и каза: Мамо, извинявай, не ги мисля тия неща. Ти си най добрата на света и много те обичам. Ядосах с епонеже ми беше трудно да напиша онова.
Това е той. Познавам си го и никога не му се сърдя. Обаче стряска хората, които не го познават

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: видях тази тема...много е тъжно...нови [re: 2biri]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано01.12.12 22:29



циганите се оправят с по 10 ние сме се шашнали за 3. Просто децата трябва да се научат да делят любов и всичко в братята и сестрите си. Всеки се учи в този живот, кво има да ги жалим - никой навън няма да ги гледа като цвете в саксия, трябва да се учат и каляват

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: 2biri]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.12.12 22:31



Много добре казано! И аз имах подобен момент след развода с моята дъщеря. Тя пък почна да заспива в клас... и да е много разсеяна, една безразлична такава... Помолих за помощ класната и, като обясних ситуацията...и взех мерки у дома... да дам повече любов. Трябваха няколко месеца преди да се оправи.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: видях тази тема...много е тъжно...нови [re: parvaty]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано01.12.12 22:32



ти изобщо не се изказа по темата а тръгна да ме нападаш и то с клевети. Да не би да си очаквала друга реакция на злобния си пост - искаше да обидиш, а не да помогнеш.
Аз освен това никъде не съм казала, че ще лиша детето си от подарък. Дори идеята не ми беше хрумвала никога, а ми я подхвърлиха и исках да чуя и друго мнение.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: Десислава]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.12.12 22:33



Много добра идея.. подкрепям! Дано само детето да може да пише...
Но пък винаги може да нарисува, какво иска, нали?

Не искайте много, за да може да платите цената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.