Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: видях тази тема...много е тъжно...нови [re: OldWitch]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано04.12.12 19:53



Конкретно това дете няма точно твоите нужди. Има нужда от всекидневно яко и яростно горене на енергия. Бойните изкуства са идеални. По-горе някой бе направил сравнение с другите спортове. Тай-чи, у-шу, айкидо. Но принципно и какво и да е карате би свършило работа



Тема Re: видях тази тема...много е тъжно...нови [re: ha!]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.12.12 20:02



е щом познаваш моето дете по добре от мен самата ....



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: OldWitch]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано04.12.12 20:44



На 6 започна карате, но не се спогодиха, после на 7 тенис. Мин 2 пъти седмично, по-често 3. В топло време - всяка вечер с колелото или топката. И никак не е спортен тип, нито агресивен, по-скоро е мързелив и спокоен.

И е родено в чужбина. Там в яслата ходеха на плуване на 3. И си лягаше точно в 8 (но на 3)
И от 8 до 7 са 11 часа. Може аз да познавам грешните 7 годишни, ама 11 часа....
И игри мога да ти кажа.





Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: OldWitch]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано04.12.12 20:46



Поздравления за психолога. И най-важното - и да сте скептични, не му го показвайте на него. И дайте време.



Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: OldWitch]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано04.12.12 20:54



Нашето тренира худ. гимнастика 2 пъти седмично по 1 час, на 6 и половина е

на тази възраст, толокова



Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: 2biri]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.12.12 21:50



ясно защо даваш такива съвети - хем ти е едно хем ти е кротко. Аз такива 10 мога да отгледам. Господ си знае на кой кво да дава - на който не може да се справи с 3 беса никога да му ги даде щото те ще го унишожат и после ще пукнат веднага по него. А и като гледам как другите мами се шашкат на моето ми е ясно, че ако беше тяхно щяха да ореват орталъка. Не си ли забелязала, че на майки инвалиди винаго им се падат кротки деца щото те бесни не могат да отгледат. Абе Господ си знае работата, а аз явно съм си заслужила кръста и ще си го нося без много мрънкане. Надявам се след всички тези мъки поне после да ида в рая да си почина


Като заспиш в 9 и станеш в 7 си спал 10 часа - стига си си измисляла и спорила за глупости де.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: 2biri]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.12.12 21:52



аз днеска му казах че тръгва на психолог и да внимава кво му говори. Той вика Знам мамо, аз преди бях малък и не разбирах какво ми говориш. Сега разбирам и знам какво да говоря и какво не. Имам прекарасно семейство, ти си най добрата майка на света и ще живеем дълго и щастливо :))))))

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Не разбирам!нови [re: OldWitch]  
Автор won (cool)
Публикувано04.12.12 21:57



ОК, нямам повече идеи по проблема ти. Не ги разбирам тия работи и не съм най-спокойната майка, нито децата са били роботчета.
И да ти споделя нещо от моя опит с породени деца - когато родих синчето, обръщах по-голямо внимание на каката, за да няма ревност и стрес. Казвах й колко е интересна тя, колко повече неща умее в сравнение с бебето, как ще го научим заедно ...и т.н.
Трябва си индивидуален подход към всяко дете и обич за всички.



Ти поне слушай сега внимателно психолога на детето и ако ти каже да помагаш на сина си да се адаптира в средата си, то го направи - с всички средства!
Иначе след Давид те чакат същите проблеми с близнаците. (Ти ги наричаш близнаците, но те са си два отделни характера и може да изискват различни подходи.)

Growing old is mandatory; growing up is optional.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от won на 04.12.12 21:58.

Редактирано от won на 04.12.12 22:12.



Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: Фakличka]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.12.12 21:58



А сега си представи да имаш 3 и трите да ги водиш на 3 различни места по 3 пъти седмично. А ако се падне да е в едно и също време трябва друг човек да води едното на едно место докато ти си с другото. Абе... хората тука дето се изказват както вече се убедих са или без деца или с по едно безпроблемно и си дават съвети приложими за тях си.
АМа то така по лесно да се не мисли

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема освен тованови [re: OldWitch]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.12.12 21:59



имат цяла свити баби и помагачи, а на мен никой не ми помага. Ама НИКОЙ - сами сме си с мъжа ми. То никой и не иска щото не може да с еоправи с толко много бесове накуп

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Редактирано от OldWitch на 04.12.12 21:59.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.