Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: сега гледам Предай натататък предаванетонови [re: anbra]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано03.12.12 20:46



Нищо прекалено не е хубаво



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Права си!нови [re: Lira Emerald]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано03.12.12 20:48



имам го предвид това от години, но все пак не може насила да запиша детето без да го иска.
Но ми се струва, че може и да го поиска. Само да ми падне кастинг ще го пробвам

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Извън тематанови [re: Ryan]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано03.12.12 22:12



Здравей Ryan,
Радвам се да те видя.
Хубаво мнение! Съгласен съм с теб, че айкидо е по-добра идея от карате, но пък се среща много по-рядко. (Предполагам, че опитните инструктори по Айкидо се обучават доста по-дълго и по-трудно от тези по карате.) Нямам опит с нито едно от двете, но имам колеги и приятели, които често разказват за интересния си опит и впечатления. И да, бащата и детето не трябва да са в един клас заради авторитета. Това се предполага че е така в Западна Европа - класовете на децата са отделени от тези на възрастните, но е добре, че си го споменал изрично. Е, лично на мен Стивън Сийгъл не ми се струва перфектен пример, хеле пък с "Под обсада"

, но пък неговото изкуство е точно айкидо и честно казано по-добър пример от твоя, не мога да дам в момента.



Тема Re: Боже....нови [re: OldWitch]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано03.12.12 22:45



Това, че е унаследено не значи, че не е болест и може и да не се лекува, но може да се подтиска с правилна терапия!



Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: OldWitch]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано03.12.12 23:05



Водиш го на спорт веднъж седмично, всички ти казват - дай три, ти обаче - не мога денонощно.
Казваш, че правиш каквото можеш, после каквото можеш е каквото трябва и накрая всъщност не трябва да правиш нищо.

Като магаре си.

И стига с тая Дания, сякаш извънземни ги раждат и гледат там. Децата са еднакви навсякъде. И не, не им се доспива в 7 - гарантирам ти.



Тема Re: видях тази тема...много е тъжно...нови [re: OldWitch]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано04.12.12 17:37



Но няма да си зарежа училището за да го водя на карате всеки ден да си я изразходва. Щото явно 1 път седмично хабндбал му е крайно недостатъчно. Неговите нужди са незадоволими, а моите няма да пренебрегна тотално заради един егоистичен тиранин.
Иначе както казах искам да знам, че съм направила всичко, което зависи от мен и че съм пробвала всичко.


Това Човече зависи от теб. По ред причини не може сам да ходи на тренировки. Трябва Ти да го запишеш, Ти да му осигуриш посещенията. Като не можеш сама физически, плати на някой да го води.
Забележи, че не коментирам Всичко Което Правиш



Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: 2biri]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.12.12 19:40



е щом мислиш, че ако мине на спорт от 1 път седмично на 3 ще си реши всички проблеми.... кво да кажа....


А за спането - 10 часа спане за 7 годишно дете си е норма. Тук се ляга рано и се става рано щото ходят на училище и искат да са наспани. В БГ децата им лягат късно, после сутрин едва стават и цял ден си ходят недоспали и недекватни. Ама ти гледай през уикенда колко спят - къртят до обед - сметни колко часа са и ще разбереш колко часа спане са нормални за едно дете. А моите деца всеки божи ден се будят в 7 сами. Най-много до 8 да спят, но това се е случвало макс 3 пъти през целия ми живот.
А клишето за еднаквите деца го забрави щото е смешно. Колко аз и ти сме еднакви толкова и децата ни
Не са извънземни тука. По-скоро те нас ни имат за извънземни. Просто генетично са спокойни, сдържани и зрели. Но като ми не вярваш ела и сама се убеди и после се изказвай.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Боже....нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.12.12 19:41



препоръчаха ни психолог и се навихме. Ще ги видим спецовете сега как пак тържествено ще се усерят



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: видях тази тема...много е тъжно...нови [re: ha!]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.12.12 19:43



Аз на неговата възраст не съм ходила на нищо извънкласно и съм станала човек. Айде нема нужда толко да се престараваме и напъваме да сме добри родители - нишо прекалено не е полезно

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема а вашите 7 год децанови [re: 2biri]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.12.12 19:45



какво тренират и по колко пъти седмично.
Иначе днеска уредихме психолог за Давид и скоро тръгва на посещения при него. Това ни предложиха - това правим. Ние като сме прости се оставяме в ръцете на сложните да ги видим колко ще го оправят

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Редактирано от OldWitch на 04.12.12 19:46.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.