Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: видях тази тема...много е тъжно...нови [re: OldWitch]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.12.12 00:55



Звучиш нервно, песимистично ..., но разбира се действителността може да е съвсем различна, радвам се за което

.

Да, щях да ти напиша, че българките сме активни и винаги искаме да се развиваме, така че само гледане на домакинство и деца няма как да ни задоволи.



Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: Beщицaтa]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.12.12 00:56



програмиране уча.
Дъщеря ми е просто прекрасна. Ама как бие брат си само....

Оня ден мен ме удар по кръста, не знам как не ми скъса бъбеците. Причината беше защото иска да я гушкам.
Все си мисля че бият защото не ги бием

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Не разбирам!нови [re: OldWitch]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.12.12 00:57



Въобще не се чуди. Пращай ги всичките. Ако можеш и ти ходи. Като те чета, можеш да раздробиш на атоми цяла грамада тухли само с поглед.





Тема Re: видях тази тема...много е тъжно...нови [re: Beщицaтa]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.12.12 00:58



ОК съм. Просто тия социалните тука ми очернят живота

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Не разбирам!нови [re: 2biri]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.12.12 01:03



ходя на училище и пиша проекти. Понякога спя защото цяла нощ съм работила и неам сила да ида да си взема децата от училище.
8 часа дори е късно. Съучениците на Давид си лягат в 7 часа някои от тях. Моите деца всъщност си лягат най-късно, защото не са много по спането. Като ги оправя до 8.30 и ги сложа по креватите те после още поне половин час си приказват. А уикенда си лягат 9.30.
Стават сутрин 6.30 - 7 някъде.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Не разбирам!нови [re: Beщицaтa]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.12.12 01:06



а не, аз не съм по бойните изкуства. Освен това като ученичка тренирах карате цели 2 месеца - една съученичка ме водеше насила за компания. През тия 2 месеца не се отървах от мускулна треска. Имам много лоши спомени как си почивахме на стената (заемаш седнала позиция, облягаш се на станата и така си почиваш) та нема шанс пак да пробвам с карате. Аз тичам когато мога - това ми харесва - 2-3 пъти седмично по 7км. Преди тичах по 15 ама от как тръгнах на училище нямам време

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: OldWitch]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.12.12 01:07



Наско се беше научил да удря Васи. Тя идваше и ми се оплакваше от него и ревеше. След хилядите приказки и обяснения и с двамата и обещанията, че няма да се прави повече така, които се забравят в същия миг, просветлих Васи (в момент на мое умоизпарение), че тя може да му отвърне, ако той я удари. Тя го шамароса при следващия му опит, той ревна много по-силно отколкото сестра му е ревала от него. Оттогава рядко я напада. Сега имам проблеми с нея - не удря деца, но посяга да удря възрастни. И сега се обясняваме по милион пъти защо не се удрят възрастни хора.



Тема Re: Не разбирам!нови [re: Beщицaтa]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.12.12 01:08



Не, не върши пакости на занималнята, а си спортува. Казах че имат голяма зала в която играят футбол. Защо трябва да го водя в друга.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Боже....нови [re: OldWitch]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано02.12.12 01:10



То проблем с емпатията по-скоро има брат му - страшен невероятен егоист и садист, който се забавлява като убива разни животинки. Но поне пред хората се държи по-приемливо и социално и не създава проблеми, но аз си ого виждам що за стока е.

Ама как е възможно майка да напише такова негативно нещо за детето си?
Ти да не си правиш някакъв майтап с нас?
Нали близнаците са още маленки... как може отсега да имаш втория си син за садист....шашна ме направо!



П.С. Иначе, така както пишеш за Давид - съвсем нормален ми се чини - нормални детски страхове, нормално превързване... не е вундеркинд -психопат, тоест.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Не разбирам!нови [re: OldWitch]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано02.12.12 01:13



Ето - на! Значи и таткото ще се включи!
Каратето е страхотен боен спорт - освен физическите неща има и много уроци по ...бойна етика, не знам как иначе да го нарека. Но определено култивира мъжката енергия. Давай в тая посока!

Не искайте много, за да може да платите цената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.