Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: OldWitch]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано04.12.12 21:59



Аз да ти кажа, че квото имах - казах. И добри съвети получи, и добри критики от всички. Пък ти си знаеш - децата са твои. Но се надявам ей така, като мине малко време и особено сега с психолога, да се замислиш малко, че сигурно може не още, а може по-инак. И питай психолога за семейна терапия. Вие всички живеете заедно, споделяте един стил, ритъм, правила и т.н. И на детето ще е по-лесно и разбираемо, ако някой учи не него, а всички. А мъжът строен и за ушите, ако не иска. Не става сам.
Успех!



Тема Re: Не разбирам!нови [re: won]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.12.12 22:01



аз много добре знам как да си гледам децата ама са ми вързали ръцете. Ако ме оставят да паавя каквото преценя нито аз нито те ще имат пробем с децата ми.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: OldWitch]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано05.12.12 10:05



Не мога да ти дам съвет, с три деца просто не трябва да имаш твое лично пространство, което пък е гадно.....не знам, ти най добре ще решиш кое е най добре за децата и за теб





Тема Re: освен тованови [re: OldWitch]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано05.12.12 10:06



и това е гадно, никаква помощ е кофти.....аз знам по нашата, все едната баба я гледаше събота и неделя, а това е важно за майката.....



Тема Re: освен тованови [re: Фakличka]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано05.12.12 10:29



трудно е да. Затова ми преля чашата, че сега и тия от общината ни занимават с глупостите си - малко ми е другото ами и с тях сега трябва да се разправям

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: Фakличka]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано05.12.12 10:31



Аз си намирам начини за оцеляване, не съм толквоа смотана. Ама ми писна разни маломници непрекъснато да ми се навират и да ми дават тон в живота. Щото съм сигурна, че ако бяха на мое място щяха да се предадат.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: OldWitch]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано05.12.12 10:53



Разбирам те, но не мога да ти помогна, или да ти дам съвет, нямам деца и за това си мълча))) Но ти ще се справиш, все ще измилиш някакъв вариант, сигурна съм, че си опака си опака, но си оправна





Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: Фakличka]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано05.12.12 12:30



ОправенА е:

1. Омесена е.
2. Втасала е.
3. Пекат я на бавен датчански огън...

Soul is smarter



Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: OldWitch]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано05.12.12 12:44






Те няма да искат да са на моя страна, а на страната на детето ми. Проблемът е, че може да си мислят, че нещо е добро за него, а аз да знам, че ще му навреди. Ако са убедени, че си бия детето и поведението му се дължи на това нормално е да искат да го спасят. Много хора искат да помогнат, но поради тъпота вредят - това е страшното. Те колят те бесят щото властта е в ръцете им. Но нямат компетентността да помагат, защото най-малкото не познават детето. А ако не ми вярват на описанията за детето, а си тъпчат по някакви правила освен да навредят не виждам кво друго.
Те идваха в нас, вземаха едно по едно децата в др стая без да имам право да присъствам и ги подлагаха на разпит. Ти как би реагирала, ако нахълтат така в къщата ти. Добре че беше мъжа ми иначе щях да ги изгоня.


Тъй-тъй. Един "колега" който имаше едвам завършен 6-и клас веднъж ми обясняваше как директора на училището му нямало да го разбере. На всичкото отгоре го мразел. И бил супер будала, че не му давал ей-така диплома за завършено основно образование.

И същия този човек ми обясняваше как тази диплома му трябва за да изкара шофьорски курс и как ще се качи на мотокар и аз ще трябва да припкам след него и да му обслужвам с товаро-разтоварна дейност мотокара....

Стана ми тъпо. Най-малкото защото и на мен ми се иска някой да ме дондурка и аз само да му хленча. Стана ми ужастно тъпо защото аз имам една дузини дипломи и съм стигнал до положението да му бъда началник. Стана ми три пъти по-тъпо защото имахме еднакво възнаграждение.

Горкият (той) в обедната почивка идва при мен да хленчи и да ми разправя как едва ли не съм длъжен да намеря някой който да му разреши "малкия проблем" и как наистина НЕ ГО РАЗБИРАЛИ... и не го разбирали и не го разбирали.

Циганска му работа.

Soul is smarter



Тема Re: а вашите 7 год децанови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано05.12.12 13:55



Другарче си ми, но понякога прекаляваш!
Анатемосваш ли или провеждаш екзорцизъм?




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.