Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: OldWitch]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано02.12.12 15:31



Позволявам си мааалко да те "поуча", защото това ми е работата. Всеки ден се срещам с деца с девиантно поведение. Наблюденията ми са, че всичко се корени в семейството, а не в училище. Клише е, но е истина. Ако искаш приеми съвета ми да ограничиш компютърни игри с насилие, филми по телевизията с насилие и т.н. Отделяй повече време за детето, явно това има нужда. А лошите възрастни са такива от лошо възпитание. Желая ти хубав ден!



Тема Точно така! Не просто спорт.нови [re: MamaNetty]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано02.12.12 15:36



Много хубаво и точно мнение!
На спорта добрата страна далеч не е просто физическото развитие ами дисциплината, самодисциплината, познанието, разбиране на смисъла и даване на пример за подражание. Може да изглежда тривиално, но дори на някои възрастни мъже им убягва истинския смисъл.



Тема Re: Бе, вярно е...нови [re: OldWitch]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано02.12.12 15:57



Всяко дете се ражда със своя си потенциал, възпитанието си има значение, но от моя опит смятам, че по-важно е генетично заложеното в него.Лесно се дават съвети от хора, отглеждали кротки и контролируеми деца.Аз самата с лекота отгледах три момичета, като изключим известен период в пубертета не съм имала проблеми от такъв характер като теб.За сметка на това сестра ми отглеждаше момче, много близко по поведение на твоя Давид, щуротиите бяха безкрайни и разнообразни.Постоянно и майката и бащата бяха нащрек , за щастие социалните не бяха още на мода както сега.Доста бой изяде, но това по-скоро беше от безсилие, той самия го предпочиташе, да го набие майка му и да си плати с това белята, отколкото да му мърмори часове и дни наред.Не го спираше нищо, както казват тук- джинсът му беше такъв.
Всъщност единственото работещо е да му намериш слабото място и да се опиташ да го манипулираш с него.Така да се каже, политиката на моркова и тоягата.Да получава поощрение и неща които обича срещу прилично държание. Колкото до наказанията, може да не са жестоки, но да са неотменими и веднага, лишавай го от нещо, на което държи или обича да прави.Може да е за една вечер, за две, но да става на твоето.Нека да разбере, че има граница, която като премине, ще се случват неприятни за него неща.
Аз не смятам, че боят е нещо особено хубаво, но забраната му е още по-лошо.Когато децата си знаят, че са го заслужили , не е голям проблем.Естествено не говоря да пребиваш детето, а ако се наложи, да му покажеш с това, че е преминало всякакви допустими граници.Лицемерието и клюкаренето , на които ги учат на мен ми изглеждат много по-противни и увреждащи характера.

Редактирано от XXLMORE на 02.12.12 15:59.



Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: OldWitch]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано02.12.12 16:00



Спри да се обясняваш налево и надесно! Хората си гледат от собствената стратосфера.Само, който го е преживял те слуша и разбира. Затвори се в собствената слънчева система и дерзай!
Искай обръщения и послания към себе си и най-близките.Изобщо не ни слушай, ако не са ти нужни мненията ни.Изохка се, сега работи по въпроса!



Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: вoлнa птицa]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано02.12.12 16:01



А лошите възрастни са такива от лошо възпитание.

а някои стават такива от прекалено хубаво възпитание, просто им е събудило духът на противоречието



Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: вoлнa птицa]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано02.12.12 16:07



Разбери НЯМА ЛОШИ ДЕЦА. Търсете вината в себе си с мъжа ти
Мисля, че повтаряш някакви клишета, нещо като сладникава бавачка, която гледа бебчовците и бебките колко са сладки и смята, че само лошите мама и татко могат да ги възпитат зле


Отвори си очите - дори в библията се говори за блудния син, а едва ли са го възпитавали по-различно от братята му



Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: XXLMORE]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано02.12.12 16:12



И защото виждам мислещ човек, не забелязваш ли тоя псевдо-морал, който възпитават освен децата ни и нас?
Що не оставиха тогава малкия ми син да си гледа сапунките? На какво по-лошо от английския, който той от самосебе си научи, щяха да го научат?





Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: Десислава]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано02.12.12 16:17



Опитват да манипулират и то много, обаче на наш терен тук няма да се получи по една проста причина- дебели балкански глави- не увират лесно


виж, там където е Ники по им се получава, ама и то е до време, ще дойде един момент и варварите като нахлуят в толерастките държави, няма да има кой да им се опре



Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: Десислава]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано02.12.12 16:19



Освен гените има и едно простичко обяснение за Давид на Ники- ами човекът може да има данни за алфа мъжкар- а искат да го пречупят от малък и да стане като другите овчици.Дали ще успеят

И после се чудим къде са истинските мъже дето със свещ да ги търсиш, и ги няма . . .

Редактирано от XXLMORE на 02.12.12 16:20.



Тема Re: освен това пари имам достатъчнонови [re: XXLMORE]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано02.12.12 16:39



Знаеш ли кое ме подразни истински в историята, това:
"Давид Дааа, разбира се. Но майка ми е от България а даща ми от Дания и те са много различни. В Дания хората не стават толкова сърдити
Суне В България сърдитили са? Аз познавам няколко, които не са изобщо сърдити."
Много се ядосвам на това.Гадно! Какво общо има, трябва да я подкрепим.Трябва даже да изпратим писмо, като сме толкова загрижени.
Съставяйте го, щото това е топката в нашите ръце!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.