Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Почти решенонови  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано27.11.12 07:18



Нали помните терзанията ми от преди почти шест месеца за заминаването или не... е, почти решено е. Той заминава, аз оставам.
Може и да звуча като комерсиална кучка, но не мога да си позволя да загубя 72 заплати и евентуално работата си.

Човекът не направи нищо, че да се промени ситуацията, а не е като да не сме говорили,.... няма индикация да поиска да озаконим съжителството си. Подозирам, че причината за това е, че най-вероятно дъщеря му ще отиде при него, за да продължи образованието си навън. по-добре е при това положение тя да получава онези 800 евро, за които се тръшках тогава, пък и сега.

Това е. Ако имаме дни да сме заедно, ще оцелеем през тези три години. После ще го мислим. Аз ще ходя на гости.





Тема Re: Почти решенонови [re: Gyly]  
Автор korani7O (член)
Публикувано27.11.12 08:26



Помня тези твои терзания и те подкрепям в решението, което си взела. Звучиш разумно, пък и оптимистично в края!





Тема Re: Почти решенонови [re: Gyly]  
Автор danaia nn ()
Публикувано27.11.12 08:26



Ами ти като не искаш защо да не отиде дъщеря му

че и някоя друга може би дето не иска да се жени на всяка цена за него



Тема Re: Почти решенонови [re: Gyly]  
Автор echr ()
Публикувано27.11.12 09:02



Аз не помня за какво ставаше въпрос, защото не чета редовно. Ама човек си знае какво и доколко може да направи и трябва да е верен на себе си. Ако си го провела вътрешния диалог със себе си и си взела това решение, значи това е правилно.

Тия вторите и третите работи обкновено са много сложни, когато има намесени деца от предишни бракове. Все нещо не е както трябва и голямо напрежение се трупа. Май само общо дете залепва положението и то с уговорки. Такива са ми личните наблюдения.



Тема Re: Баси кефа!:)нови [re: Gyly]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано27.11.12 09:19



Ами чудесно се получава:)))



Той да си заминава, ти си оставаш със сигурните си в тия времена неща. Като няма акъл въпросният не можем да го мислим.

От тук насетне шапка на тояга. Като ти се обажда и си говорите-казвай му, че го чакаш и обичаш, като затвориш скайпа или телефона се заемай с разнообразията си, които ти предстоят
Ще му ходиш на гости и няма да го жалиш...глей си кефовете. От там да ти накупува разни оригинални неща-дрешки-мешки, аксесоари, пътъчки, парфюми и като се връщаш си ги носи и фукай и си флиртувай и се кефи на макс!
Пак повтарям няма да го жалиш...трябва и парично да те субсидира...нали там милата муцунка, знаем си жените като кое как

У нас-гледаш си живота с щерчо

Ох, размечтах се даже...харесвам този начин на живот

п.с. Ако решиш спретни у вас купон да полеем случаят някой ден, след като замине:)...ако в този момент звънне, ще мълчим, тихо кикотейки се, а ти ще отрониш някоя сълза колко ти липсва...ся, не може без това

Благородно ти завиждам за стечението на обстоятелствата...щото на такъФ-ТАКА!

Редактирано от Lira Emerald на 27.11.12 09:58.



Тема Re: Почти решенонови [re: Gyly]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.11.12 09:54



Джили, Джили, не знам доколко съм права, ала от четеното по повод на вашата връзка, все съм имала усещането, че е някак измъчена и че в нея битува някакъв дразнещ дисбаланс на двустранните "инвестиции". Това, за което пишеш сега, също е някаква предизвестена развръзка, която най- много да доведе до усещането, че и не сте си чак толкова нужни взаимно от дистанция- дай Боже обратното...




Тема Re: Почти решенонови [re: Gyly]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано27.11.12 10:02



Мисля, че ти е време за ново начало! Като се сетя колко измъчен ми беше брак номер едно и колко лесно стават нещата в брак номер две чак се ядосвам на себе си защо въобще съм се напъвала.
Във всяка една възраст имаш достатъчно възможности да продължиш напред!



Тема Re: Почти решенонови [re: ariel$$]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.11.12 10:06



Като се сетя колко измъчен ми беше брак номер едно и колко лесно стават нещата в брак номер две чак се ядосвам на себе си защо въобще съм се напъвала.

Точно казано.




Тема Re: Почти решенонови [re: ariel$$]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано27.11.12 10:09



Ако знаеш само след втория как потръгват нещата...





Тема Re: Почти решенонови [re: Gyly]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано27.11.12 10:17



ти на 2 заплати ли работиш? 3 години/72 заплати?

А иначе - каквото си решила - решила си. На мен не ми звучиш убедително, а и онова дето е "писано" ми се вижда наистина "писано", ама - както каза някой - може пък да е за добро.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.