Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема OFF. Депресарско ми енови  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано20.11.12 19:53



Била съм най-вече прекален оптимист.
От едно известно време обаче палачинката е обърната. Песимистични емоции са ме обхванали и те ме водят към депресия.
Каквото и да погледна в живота си, ми се струва, че е погрешно. Неправилни пътеки съм извървяла, за да се озова в капана, в който съм.

Мисля, че се приближавам към личен фалит.
Не ми вървят нещата и в двете професии. Оказаха се в окото на кризата.
Харчовете са големи, постъпленията малки.



Мога да разчитам само на себе си.
Идва ми да продам всичко, което имам и да духна с детето нанякъде.
Дори няма да си платя кредита и дълговете към НАП.
Да го духат банките и приходната агенция!

Редактирано от Лили Bиxpoнpaв на 20.11.12 19:55.



Тема Re: OFF. Депресарско ми енови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано20.11.12 20:25



Ей!
Недей с тия мисли!
Дано клубът ти даде сили поне малко.

WALL·E


Тема Re: OFF. Депресарско ми енови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор echr ()
Публикувано20.11.12 20:36



Това ти го казвам само за тебе.

Много съжалявам, че се махнах толкова късно. Първо, защото ако бях положила толкова усилия от по-рано в бяла държава, сега щях да си бера плодовете на труда. Второ, защото човек няма неизчерпаеми сили и енергия и на средна възраст е по-трудно да се адаптираш и социализираш.

Въпреки това и макар че не е лесно не съжалявам нито ден, че се махнах, защото всичко е по-лесно от това да си хванат в капана на фалита на държавата и нищо да не зависи от твоите умения и усилия.



Тема Re: OFF. Депресарско ми енови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано20.11.12 20:53



Горе главата бе, ей!
Ако имаш повече собствености от малък апартамент, продавай - голяма работа!
И колко е известното време? Месец, година?



Тема Re: OFF. Депресарско ми енови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано20.11.12 20:56



Имам усещане, че ако се касае за финанси, то е свързано с обучението на детето ти във Варна.
Ако е така, помисли дали нямаш други изходи за това осигуряване.
Не е краят на света. Попитай Даная.

WALL·E


Тема Re: OFF. Депресарско ми енови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано20.11.12 21:02



Здрасти красавице!

отдавна не си се вяскала тъдява
раздуй по-подробно
иначе, това с парите си го знаем повечето, съвсем наизуст си го знаем

може и от есенното време да си клюмнала гребена
пише го по дебелите книги това
...........
хм
да не вземеш да отказваш договори, като мен преди време
ей!
знайш как трудно се влиза после във форма



Тема Re: OFF. Депресарско ми енови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.11.12 22:13



Хубаво, де, нямаш пари. Кой ли има... Здрава ли си? Надявам се, да. Детето ти живо и здраво ли е? Да. Каква депресия, какви пет лева? Недей зорлем си докарва ядове с черни мисли!


Още малко остана от тъпата криза и свършва. И на мен ми писна, ама ще я избутаме някак.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: OFF. Депресарско ми енови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано20.11.12 22:43



Аз като един тъпчо, обаче ти как точно го виждаш тоя край и кога? Да дръпнат бизнесите за година-две, пък след три да скочат заплатите за наемните работници?
Честно питам, като как и за колко го виждаш? Щото и аз съм един същи оптимист и това за края все го чакам, но за съжаление покрай мен 2012 беше най-зле, тоест в моята сфера/среда/махала или закъсняват нещата и тоя край също ще закъснее или подраняват и ще стане по-зле тази година (пу, пу, дано не)?

Иначе - здраве и усмивки наистина са по-важни от парите. Ама и без пари не става, сдухва се човек. Еле пък с деца, знаеш.



Тема Re: OFF. Депресарско ми енови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор FilerO99 (ФАШОГЕНТ)
Публикувано20.11.12 23:14



Вероятно като юрист знаеш, че едва ли можеш да духнеш далеч преди да си платиш дълговете към НАП.

Аз се намирах в същата ситуация през 2007ма година когато фалирах тотално и все още към то настоящият момент не съм се оправил като разчитам на външна помощ. Не намериш ли някаква външна помощ било наследство или роднини в чужбина да ти пратят някоя едра сума не те виждам!Поне така стоят нещата от моя гледна точка. Тук в България нещата се изчислени всички да бъдем разорени до стотинка!



Тема Re: OFF. Депресарско ми енови [re: 2biri]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.11.12 08:57



Скоро го виждам. Имам едни клиенти- рекламна фирма. Те първи се сдухват при криза, щото бюджетите за реклама на големите фирми намаляват. Сега, от два-три месеца са живнали, та... Друг е въпросът, че собственикът продължава да вика как е криза и трябва да намаляваме таксите, заплатите и прочие.
А сдухването не е само функция на обективните условия. То е резултат най-вече на недоволство от това, че вярваме, че заслужаваме повече, пък получаваме по-малко. Обаче като се замисли човек, защо да сме заслужили повече от онези образи от Бангладеш, например? Какво повече от тях правим? Нищо. Просто имаме по-добър старт, за който трябва да сме благодарни (защото нали е ясно, че ако сме се родили в гетото от неграмотни родители...). А ние вместо да сме благодарни, сме недоволни.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.