Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: Koм]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано25.11.12 23:27



Наистина не знам - на мен почти никога не ми е скучно. Ако имам връзка без да живеем заедно, по-скоро бих ходила у тях и/или той у нас след работа. Веднъж ще сготвим, друг път ще боядисаме оградата,(нали си в къща?), ще пием, ще четем книги, гледаме филми, клюкарим за общи познати, коментираме политика. Иначе с приятели или сами на кафе, кръчма, бар, изложба от време на време ми е достатъчно. Като бях млада, пак е било подобно - учили сме заедно понякога, друг път сме играли карти до сутринта с приятели, ходили сме двама на кафе на майната си, в по-късни години с гадже - случвало се е да ме води на пазар дори. Бе най-обикновени неща.

Ако трябва всекидневно да мисля интересни неща за преди секса, ще се гръмна.

Всъщност както и да го мисля, след доза гаджелък, бих поискала да живея с човека. Дори да не е през цялото време, то поне след работата да стане до сутринта. Вие нали не се срещате, после секс и после изпращате?





Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: 2biri]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано25.11.12 23:31



Рядко спим заедно - работното ни време се разминава с 4 часа, освен през уикенда - няма кога да е.





Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: Koм]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано25.11.12 23:32



Не съм чела мненията надолу, но ти говориш за американските срещи, там тертипа ви е друг, и няма нищо общо с Българските срещи



Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: Koм]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано25.11.12 23:34



Дай да започнем да подреждаме картинката.
В седмицата има 5 работни дни, Вие се срещате от 2 до 4 пъти седмично, предполагам. Все една вечер трябва да оставиш на момичето за нея си.
Следователно: една вечер - вечеря, не знам как сте с пиенето, ама не е нужно да се пие всеки път, когато се вечеря, но може да бъдете в различни ресторанти или да приобвате различни кухни, нищо, че вече сте пробвали повечето - нов поглед - сега сте заедно.
Една вечер - кино, театър, балет, опера, концерт, модерни пърформънси, няма начин някъде да не се организират такива щуротии, виж в Интернет.
Една вечер - бар, сладкарница или цветни коктейлчета.
Една вечер - океан, разходка по вода или около вода.
Една вечер - разходка в парк, по големите булеварди, по малките улички, в непознати квартали.
Една вечер - пътуване до друго населено място.
Една вечер - танци.
Една вечер - там имате ли градски транспорт? защо не се повозите на някой автобус? няма да забравя как се возихме с любимия на Софийското метро за първи път - отидохме специално да го посетим, първо слизахме на всяка спирка и я разглеждахме, а после просто се возехме от единия му край до другия и обратно, като на влакче в лунапарк.

Това ме подсети там няма ли някакви увеселения подобно на лунапаркове за възрастни, със скоростни влакчета и подобни щуротии?

А какво Ви е отношението към изложбите, но не знам работното им време.

Та, с този дълъг пост исках да ти кажа, че не е нужно да ходите всяка седмица на танци, но може да ходите веднъж-два пъти месечно и потърсете такива, които Ви харесват.



Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: Koм]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано25.11.12 23:35



хехе
тая мома да не е на източния бряг бре?
там не е ли само три часа разликата?
нещоо... един час се губи май





Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: Koм]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано25.11.12 23:35



Сетих се, че има и временни татуировки. Но пак не те съветвам. Спомням си как племеника ми повръщаше цяла нощ след слагането на такава.



Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: Koм]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано25.11.12 23:37



А и може да ви хване морска болест.





Тема Re: Уж тривиален въпрос [re: Koм]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано25.11.12 23:52



Пак не мога да разбера. Тоест правите секс само уикенда? И тогава искаш да имате повече време преди това?



Тема Re: Уж тривиален въпрос [re: Orcad]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано25.11.12 23:56



не, но работи по тяхно време. На нея и трябва 1 час повече да се приготви... женска работа.





Тема Re: Уж тривиален въпрос [re: 2biri]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано25.11.12 23:57



не, бе... не само през уикенда. Просто тя работи по източно време - т.е. почва работа в 6, което означава, че става в 4.
Аз почвам - кога почна, ама обикновено ставам в 8



Иначе - работим през 2 преки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.