Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: Koм]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано27.11.12 11:32



...супер, абе в чужбина има толкова много забавления, може да не повтаряш с месеци ..ти май си си изгубил въображението ...


Лятото на едно езеро с часове хранехме лебедите и чакахме за се онодат, ама не стана, явно не им е бил размножитлният период ....а знаеш ли че една вечер в началото на октомври засичахме за колко време пада едно листо от дървото ....

всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: ha!]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано27.11.12 11:35



на никой не му е скучно. Зададох въпроса за да си сверя часовника и за да раздвижа малко клуба. Както казах и по-нагоре - не всеки въпрос е покана за психо-анализа, все пак.





Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: Koм]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано27.11.12 11:39



Планински мисля. Веднъж нърд-ствахме на тема колела, но не помня вече.





Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: Джoaннa]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано27.11.12 12:30



Ясно… Явно при кънките или ролерите падаш на други по-маловажни части. Щи купя каска за Коледа!





Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: XlNG]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано27.11.12 12:35



......а след каската за другата Коледа може ли и мотор, че моят отиде за скраб



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: Джoaннa]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано27.11.12 12:49



Може, ама трябва много да слушаш и редовно да си миеш зъбките!



Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: XlNG]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано27.11.12 12:56



.....че кога съм ти духнала с лош мирис ...или водата ми е за смяна, не си казал ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Няма лошонови [re: Koм]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано27.11.12 21:06



Средния запад посред зима би те закалил до живот персонално и сексуално.





Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: Koм]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано27.11.12 22:25



Върна ме години назад ....

Да си призная, при мен нещата станаха много странно. Обща компания, общи познати... и една вечер (изобщо не беше запланувано като среща, по-скоро като купон) просто ме отвлече. Пък аз изобщо не се дърпах

Излизането по срещи стана в последствие. Един вид, при нас се оказа, че сексът е повод за запознанство.



Тема Re: Уж тривиален въпроснови [re: Koм]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано27.11.12 23:39



От клише най-лесно се бяга с .. глупост.



Имам следния спомен: Казвам на почти непозната, целува ми се, хайде да отидем край морето, тя казва - искам, хайде и .. отиваме. Небе, звезди, вълни, целуваме се опипом, абе мноо хубаво бе, позаседяхме се и .. в един момент, докат се питам що и тя се заседява, се чувам да казвам - да те изпратя, а?

И я изпратих до дома и. Никъв секс, никви клишета. Много по-късно разбрах кой бил правилният въпрос ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.