Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема травмите на разведените  
Автор Bиkи Kpиcтинa (Барселона)
Публикувано10.11.12 01:42



Занимавам се с един мъж, който ми е много интересен. Но има два развода и всички бъгове от това ги виждам. Сменя си настроенията, днес ме харесва, след 2 часа - напълно друга картина. Аз продължавам да се занивам с него, щото ми се струва, че има защо.

Колко се повреждат мъжете малко преди 50 от два тежки развода? И какво следва от това за хората около тях?

Благодаря предварително за мненията. :)

вики.



Тема Re: травмите на разведенитенови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано10.11.12 02:12



Това както чета си е чисто шизофренично поведение.
Ти сигурна ли си, че е повреда от двата развода?
По-скоро двата развода са следствие от неговото поведение.





Тема Re: травмите на разведенитенови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано10.11.12 07:52



Да кажеш, че един човек като разведен има предполагаем бъг, е все едно нищо да не кажеш... В общи линии, Мелани ти е отговорила кратко и ясно, аз ще бъда малко по- обстоятелствена.

Всеки някога се е разделял. И всеки носи някакви следи- какви, е друг въпрос. Някои са имали разума и практичността да се разделят, преди да превърнат една неподходяща връзка в брак и може би в бъдещо мъчително бреме, други са имали късмета да направят правилния избор, цената на който да имат сили да плащат и т.н. Да си разведен, не означава непременно, че не си имал чувството за отговорност да се бориш за една връзка и една любов, че си несериозен, че нещо ти куца генерално, щом си допуснал да изгубиш уж създаденото вече- представи си в какъв огромен бъг трябва да подозираме онези, които пък никога не са били провокация за някого да ги пожелае трайно в живота си или които никога не са имали куража да опитат от сладостта и горчилката на брака...

А не би било добре...

Та, информацията за човека е много оскъдна, за да се предполага какъв му е проблемът. Може би първо ти трябва да си наясно какво е онова, заради което има защо да си с него и има ли наистина такова.

А мъжете иначе са по- просто устроени по отношение на сигналите, които излъчват, от нас. В общи линии, или те търсят, искат те и си им интересна, или не чак дотам и работата е измъчена. Ако искат една жена, непременно се опитват отношенията да отидат "по- нататък".

ПОнякога обаче е нужен даже и един тежък развод, за да изгубиш самоувереност и доверие във връзките изобщо. Поне за някакъв период. Зависи на какъв етап е този човек, зависи от какво произлиза тежестта на разводите му... Та, ако мислиш, че има защо, дай му време, разговаряй с него, без да човъркаш. Ако все още води диалози с бившата наум и не я е преодолял емоционално, кофти. На теб е отредено да прецениш струва ли си усилието от твоя страна, на какъв етап е този мъж и на какво се дължи емоционалната му нестабилност.

П.П. Познавам много отблизо мъж след два тежки развода- моя първи. Ами... няма бъгове, няма постразводни деформации, поне не тежки и видими. Помъдрял е, понатрупал мъничко печал с опита, ала другото, хубавото,... си е там.


Редактирано от PipilotaV. на 10.11.12 07:55.



Тема П.П.нови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано10.11.12 08:01



Ти разведена ли си? Извини ме, надявам се да не задавам някакъв неделикатен въпрос, но досега, от редките ти появявания тук, така и не разбрах... Ако не си, мисля, че мъж с два тежки развода ще е още по- тежко предизвикателство за теб...




Тема Re: травмите на разведенитенови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано10.11.12 08:30



Първо - с какво ти е интересен?

Второ - знаеш ли разликата между "Бъг" и "malware"?

Трето - ... Ще ти го кажа след като получа отговорите. Сложно е за обяснение, не за друго.

Soul is smarter



Тема Re: травмите на разведенитенови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.11.12 08:46



И аз ще кажа, че споменатите от теб явления са по-скоро причина за разводите, отколкото следствие от тях. Моят опит в общуването с разведен мъж показва, че по-скоро хората си взимат поука от развода и стават с една идея по-добри. Е, разбира се говоря за хора, които имат нещо в куфелниците.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: травмите на разведенитенови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано10.11.12 09:09



В какво отношение колко се повреждат?
Това, което си написала показва рязка смяна на настроения, което не е последствие от развода (освен ако не се е случил скоро), а е по-скоро последствие от депресия. Ако тези смени са прекалено резки - може да става въпрос за Bipolar Disorder (извинявам се, че не знам как е на български)

Но - едва ли е това - иначе сигурно щеше да си уплашена, а ти не звучиш така.



Тема Re: травмите на разведенитенови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано10.11.12 09:52



Подкрепям мненията на Мелани и Пипилота.



Тема Re: травмите на разведенитенови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано10.11.12 10:05



Тъжна ти е темата.
Едва ли всички са повредени машинки от брака.
Защо търсиш подобно ровене тук?
Дори и да има някакви основания за изводи, за които намекваш, то не може да ги научиш тук, а в някое психологическо изследване, ама истинско, не тъпня за реклама.
Тук хората са с лицата (каквито са си ги създали в нета, де) и историите си лично.

WALL·E


Тема Re: травмите на разведенитенови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано10.11.12 10:32



Смятам че развода се отразява негативно на мъжете, при това доста повече отколкото на жените. Емоционалната неуравновесеност за която говориш....хм звучи кофти......
Ти си готина, не си губи времето с повредени мъже.....

Мечтая да станеш такава, каквато беше тогава, когато мечтаеше да бъдеш такава, каквато си сега!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.