Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема След краянови  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 13:10



Как се отразява Връзката, тази която определяте, като най-силна (но приключила по някаква причина), на следващите Ви връзки, на Вас самите, на живота Ви?

Миналият път ми отне 4 години, за да се оттърва от нея, да я забравя, да я отскубна от себе си, да я потъпча. И накрая тя ми се усмихна присмехулно, не не беше останала същата беше по-силна.

Сега не правя нищо, още е много скоро. Но един ден ...

Дали пак тази любов ще ме накара да образувам връзки, които не желая, да наранявам хора, дали ми своята любов? Пак ли ще е част от всяка нова връзка? Вечно ли ще е част от живота ми?

Моля, кажете ми, че има и "друг живот".





Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано02.11.12 13:59



Има разбира се!
Просто я затваряш тази врата с трясък и хвърляш ключът!



Тема Re: След краянови [re: Melany99]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 14:07



И получава ли се? Тази връзка не ти влияе на следващите? Не я обсъждаш с новия партньор?
Или всички са много силни и при всички се получава, а аз съм разглезена безхарактерна ревла?

Защото, когато сега гледам какво съм направила след като съм си мислела, че съм тряснала вратата и хвърлила ключа ...
Добре, че няма затвори за нанесени морални щети, иначе щях да съм сега в някой от тях.





Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор юpaтa ()
Публикувано02.11.12 14:07



Връзката, която е най-силна, както я наричаш, щом е приключила, значи не е достатъчно силна. Има някакъв остатък от привързаност, навик, сантимент дето ти вгорчава ежеднението, но и те заглъхват ... особено както - очи дето не се виждат, лесно се забравят. Пък и самата мисъл, че нещо е приключило е достатъчно основателно да си обърна страницата. Въпрос и на характер - връщане на назад няма, възобновявяне на стари ... няма. Не поглеждаш назад, вземаш поуките и само напред. Забрявям връзката, спомените и гледам настоящето. Гледам да се очистя от огорчението, знам че няма ми донесе добро. Не сравнявам стари с нови връзки, но опита ми показва как и кога да реагирам навреме.
Каквото си решиш това ще стане ... или по скоро то ще си стане каквото трябва, ти само си дръж душата чиста.

Редактирано от юpaтa на 02.11.12 14:10.



Тема Re: След краянови [re: юpaтa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 14:18



Как стигаш до извода, че нещо е приключило? Нали в бъдеще нещо, за което си мислела, че е свършило може да се окаже, че има продължение?

Аз съм убийца. Опитах се да убия любовта в сърцето ми, поради което нараних всички, които успях включително и себе си.

И защото знам, че тази любов никога няма да е напълно умряла в душата ми нямам право на нови връзки, така ли?

И аз така го мисля, но имах нужда да чуя и други мнения.





Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор юpaтa ()
Публикувано02.11.12 14:24



Е приключило, ако няма обич, ако се задушавам, ако ми пречи да бъда себе си, просто усещане че възможностите да сте заедно са изчерпани. Продължение ще има, но вече ще сте други.


Как се убива любов и защо го правиш?



Тема Re: След краянови [re: юpaтa]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.11.12 14:26



И аз се запитах това...

Всъщнист, хрумва ми единствено отговор, свързан с невъзможност за "реализация". Иначе, нямам идея...


Редактирано от PipilotaV. на 02.11.12 14:27.



Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано02.11.12 14:32



Ти просто си много добър и великодушен човек!

Даваш много шансове и пренебрегваш себе си.

И според мен, това което смяташ за останала любов в сърцето си е по-скоро спомен и носталгия, от това което е било.

Аз сигурно съм голяма егоистка, но ако човек ме разочарова по някакъв начин просто изстивам като камък и никакво връщане назад не е възможно.

Започни да обичаш себе си!

Редактирано от Melany99 на 02.11.12 14:34.



Тема Re: След краянови [re: Melany99]  
Автор юpaтa ()
Публикувано02.11.12 14:34



+1





Тема Re: След краянови [re: юpaтa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 14:36



Как се убива любов и защо го правиш?



На въпроса: Как се убива любовта? - Нямам отговор, защото не успях. А на въпроса Защо го правиш? - Защото до сега никак не харесвам и не одобрявам несподелената любов. За да съм ясна, тя не е била поначало несподелена, напротив, беше си съвсем споделена или поне според мен е било така.

После Той реши, че вече не ме обича, което е напълно нормално. Но защо аз не мога да спра да го обичам - ей това вече не ми е ясно.

Имаше период, в който мислех, че съм спряла да обичам, създадох нови връзки, но в тях все някак се намъкваше тази приключила връзка и ги проваляше, съвсем не без мое дейно участие разбира се.

Накрая си направихме две бебета и мислех, че вече ще мирясаме, ама не ми било писано, я в мен отново си я има любовта ...

И сега се чудя само аз ли съм толкова луда. И как се справят останалите хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.