Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: След краянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 21:25



Ами тия дни, най - после се наспах. И тъй като имам купища задължения, а ме е обхванал невероятен есенен мързел, ЗЕХ, че се размислих. И като си направих една равносметка (трябваше да търча навън, ама валеше и беше много по-приятно да си седя на топличко и да си мисля) - и резултатите все драма, добре, че вече са отминали драми.

Нали знаеш, за голямата бяла птица, дето мислила, та и аз.





Тема Re: След краянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 21:29



Нали?! Смятам да вземам и децата.

Тази е добра зависимост и за тях. И без това и тримата сме немузикални и имаме нужда от нови прозорци.

Щом има йога за майки и бебета, няма начин да няма танци за майки и деца.



Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.11.12 21:37



Не мисля, че мястото за танците би било подходящо за толкова малки деца.
Възрастните , колкото и да се усмихват с епритесняват и смущават от присъствието на малчугани. Няма д ати го кажат...но определено малки деца пречат на подобни събирания. А танци з амайки с деца поне у нас още не съм чувла...но разтърси, знам , че има йога за мама и деца.

Най-добре е да ги оставиш на баба им или да намериш бавачка, когат искаш да поизлезеш за 3 часа например.

Вещи, ако знаеш от колко неща трябва да се лишиш докато поотраснат и станат поне на 8-9-10 години...ох, не искам да те демобилизирам, но се чувствам длъжна д ати го кажа



Марина , чак сега на 10 я усещам как по-адекватно започва да се включва в социално-общественият живот...до сега, блееща работа, мрънкане понякога, притеснения...абе сдеца на баня и изяден сапун:)...това пък да идеш на гости с деца, ако не е при най-близки -баба, дядо или друга майка с деца-забрави:)))...и ние затъпявахме покрай нея...но дето се казва, деца и ние ще се вдетиняваме:)))



Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано02.11.12 21:38





Soul is smarter



Тема Re: След краянови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.11.12 21:42



това си ти и ти нали?



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: След краянови [re: Haглeц]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 21:51



И после?

Седя си кротко и чакам, какво? Годо. Защото не съм сигурна, че ако някой прекрасен ден някой реши да щракне с пръсти, аз няма да съм готова пак да се понеса (по щучему велению) през девет земи в десета, забравила всичко и всички.

А, да, имаме си път и си учим уроците. Ти научили твоите? Знаеш ли какво ще се случи, ако съдбата реши да те изпита?



Тема Re: След краянови [re: Джoaннa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 21:53



Не, това са той и брат му. Когато си застанала срещу тях, той е от твое ляво, нали? Мисля, че го знаеш.



Тема Re: След краянови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 21:59



Не забравям нито за миг децата. И съм напълно наясно, че те ще понесат последствията от нашите действия. И е ясно, че ще направя каквото мога, за да не ходят на терапия до края на живота си. Но, за съжаление, каквото и да направя, не е ясно какъв резултат ще даде.

Така че ще правя каквото мога, после ще анализирам резултата, после пак ще правя каквото мога и ще се надявам всичко да свърши добре. А ще стане както е било писано или както го напишем.



Ааа, и не смятам да спра да живея и чувствам, докато отглеждам децата си, защото децата ми не заслужават умряла майка.



Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.11.12 22:00



........на мен ми приличат да са близнаци, не знаех че са братя по оръжие



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: След краянови [re: danaia nn]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 22:03



Може да се изруся. За съжаление, тоява няма да ме направи истински руса.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.