Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: След краянови [re: юpaтa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 15:10



О, да, споделяла съм, обсъждали сме я, но така тя пак оказва влияние, не мислиш ли?

Сякаш не мога да започне нова връзка, без да съм споделила за тази. И дори по този начин тя, сякаш се вплита в новите отношения.

Може би при следваща връзка, коментарът ми за предишните ще бъде: забравила съм.



Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор юpaтa ()
Публикувано02.11.12 15:12



децата винаги ще ти напомнят за баща им... след време вашата любов или по скоро твоя копнеж ще е просто хубав хубав спомен и толкоз. но вярно, чи ти трябва време



Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.11.12 15:12



Когато е останала любов... по смисъла, който усещам, мисля, че други истински връзки са трудно възможни, защото ще са не просто повлияни, а върху тях ще е надвиснала сянката на тази любов. За да не е така, не е нужно да си безчувствена към бащата на децата си, но да си приключила, да си скъсала емоционалната нишка, която те дърпа назад.

Съвсем "на чисто" вече не можеш да започнеш, но поне не трябвада се усещаш зависима.


Редактирано от PipilotaV. на 02.11.12 15:16.



Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор юpaтa ()
Публикувано02.11.12 15:14



не не, ако те обичат ще те приемат и с всичко в теб и с багажа който носиш... и ще ти помогнат да преодалееш





Тема Re: След краянови [re: юpaтa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 15:21



И няма нищо в мен да трепка?!



Тема Re: След краянови [re: PipilotaV.]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 15:27



Ако е трябвало да науча някой урок, явно не съм го научила. Тук има и други, които все една и съща лента въртят и аз съм така, ужасно.

Дали да не заменя една зависимост с друга?! Не мога да стана алкохоличка или пушачка за огромно мое съжаление, иначе съм отворена за нови предложения за зависимости. Иска ми се някоя положителна зависимост. Може би танцувална зависимост.





Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано02.11.12 15:34



В отговор на:

Ако е трябвало да науча някой урок, явно не съм го научила. Тук има и други, които все една и съща лента въртят и аз съм така, ужасно.





Споко!
Всички сме така!
То явно си е заложено в нас. Харесваме определен тип хора и все попадаме в една и съща ситуация...

Виж например Доналд Тръмп - като му погледнеш жените все едно са една от друга по-млади клонинги.

И, да - винаги се отразява една минала връзка на следващите, въпросът е да не позволяваме това да се случва в голяма степен. Да няма сравнения, или попадане в повторение на разни клишета.

Приемаме, че това е нов филм с неочакван край.
Сега, някои казват, че ако тръгнеш без очаквания би се радвал на всичко, което се случва.
Не мога да нямам очаквания, мноуу съм значи "Голяма, бяла птица"...

Или както се казваше в един филм:

уф, това ще ти го пусна на лични...



Тема Re: След краянови [re: Melany99]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.11.12 15:38



Приемаме, че това е нов филм с неочакван край.


Това ми АресА!






Тема Re: След краянови [re: юpaтa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 15:58



Знаеш ли, мислех си за думите ти, че не е любов, а по-скоро копнеж за любов. Не съм много наясно с понятията и може "любов" да не е вярното, но ми се струва най-близкото.

Това е, когато някой ти каже, че си тръгва от Вас, и теб те боли най-вече, защото няма да вижда как растат децата му и няма да е с тях в това така кратко време. Когато не ти се обажда и отказва да се срещнете и да обсъдите бъдещите Ви отношения, но ти праща някакво гадно, отвратително, ледено споразумение за отглеждането на децата Ви, а ти си мислиш, че този човек трябва да извърви своя път и, вероятно, му е много трудно и търсиш начин да уредите нещата, и се радваш, когато той е добре и знаеш, че винаги и независимо от всичко, ще направиш каквото смяташ за правилно за да му помогнеш. Това далеч не е всичко, но се опитах да обясня, а не ме бива в писането и обясненията.



Тема Re: След краянови [re: Melany99]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 16:01



Хаха, разбрах те, но не мога да се сдържа, да не напиша следното вятърничаво изказване: Един по-млад и по-любящ клонинг ще ми дойде много добре, а повече клонинги - още по-добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.