Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: След краянови [re: ellynora]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано06.11.12 20:15



Не знам дали се сещаш, ама ти не си точно в позицията да задаваш въпроси,оше повече да очакваш отговори...

Честно не знам откъде извира тва безочие като нито си ми на парите,нито на образованието,нито на общата култура, нито на нищо...

Баси наглеците се навъдиха в днешно време.....

Soul is smarter



Тема Re: След краянови [re: Ryan]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано06.11.12 20:22



Така хубаво си го написал...

Обаче докато стигнеш дотук, си минал по нейния път - с обичането "напук", с "къв съм карък", с "ще умра" и "никога повече". Това е по-нормалния път сякаш... Би било ужасно да се родиш знаейки всички тези неща. Тя може би малко по-късно минава по пътя. Но пък знаеш ли - може да преживее още 5 любови, 10 прозрения и да стане 20 пъти по-мъдра от теб.

И не ми се искаше да го пиша, но по-скоро й харесва. Не знам дали мъжете могат да разберат това желание да си малко "майка мъченица". Хормонално ли е, от липса на опит ли е...но сякаш на 1-2 год. на децата се изживяваме като големи героини. Пък после си ставаме нормални идиотки





Тема Re: След краянови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано06.11.12 20:24



Честно не знам откъде извира тва безочие като нито си ми на парите,нито на образованието,нито на общата култура, нито на нищо...

Този израз може да употреби само бедняк, без образование, без обща култура, без нищо ...





Тема Re: След краянови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.11.12 20:31



Ако не можеш нормално да аргументираш мнението си във форум, в който си дошъл доброволно, и то по проблематика, от която си страшно далеч, не се прави на интересен, защото арогантността не ти отива... нито на постиженията, нито на интелекта. Още има доста хляб да ядеш, докато стигнеш до хайвера от белуга и до трюфела. Пък и последното съвсем не е задължително, нали се сещаш?




Тема Re: След краянови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано06.11.12 20:33



Бе ти добре ли си? И тва за един пиклив браузър. Хората за връзки говорят, той едно си знае, едно си бае


Ква обща култура, кво образование, кви пари...



Тема Re: След краянови [re: PipilotaV.]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано06.11.12 20:47



Що го наритвате човека сега и вие пък?
Нека изпусне парата си малко и той. Мъжете сме груби. Но не мисля, че сме толкова лоши, колкото ни описват свидетелските феминистки показания в съдилищата.



WALL·E

Тема Re: След краянови [re: Haглeц]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.11.12 20:50



Рядко съм груба, ако си забелязал, но началните стъпки в напълно непредизвиканата и още по- нелепа арогантност в тази тема трябва да бъдат наритвани тутакси.



Подпис: една нефеминистка




Тема Re: След краянови [re: Haглeц]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано06.11.12 20:53



Глей сега:
"Ти си тъпа кучка" - може да мине за изпускане на пара в лют спор като стиснеш малко очите, обаче
"Не си ми на образованието, парите и общата култура" - си е жива хвалба, ама супер неуместна

. Тва в клуб на разведени, по повод браузер, с ъс съвсем спокойна по темата жена
Само лош вкус?



Тема Re: След краянови [re: PipilotaV.]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано06.11.12 20:54



Видях всичко.
Не се заяждам.
Но този човек май по принцип не е от зрънцата, които търсят нон-стоп конфронтация, а на всеки се случва да избухне.
Добре, казаното - казано. Викнал - ритнали го.
Ама, нека е до тук, а?
Аз дори не го познавам.
Знама само, че веднъж и той беше за кратко облъчен от моя субект, там вината не е негова.



WALL·E

Тема Re: След краянови [re: Haглeц]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.11.12 20:56



Не ми образувай угризения, моля.
И аз не се заяждам. Днес съм даже почти бяла и добра.





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.