Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.11.12 07:13



Ама, разбира се, ходи навсякъде с децата! Не се отделяй нито за миг от тях! Това са Неговите деца и те ще те пазят от уроки, мъжки погледи и всичко, което може насила да ти попречи да страдаш подобаващо.
Освен това нито за миг не забравяй, че всеки погледнал те мъж, ще те зареже по същия начин, защото това заслужаваш и още от самото начало се отнасяй към него като към потенциален беглец. Да не ти дреме, че има милиарди мъже, които не зарязват жените си, след като им направят някое и друго дете, просто защото никога не са знаели какво всъщност искат. Бъди сигурна, че на теб такъв няма да ти се падне.
Вещи, ти скорпион ли беше, бе? Така да се стараеш да се самонараняваш...
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 05.11.12 07:20.



Тема Re: Много живо ..нови [re: бо]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано05.11.12 08:19



Виж сега.
Благодаря ти за вниманието, но те моля и теб, не рови повече в това!
Поезията и любовта се изключително лични неща и човъркането в тях ги убива.
Весела седмица!



WALL·E

Тема Спряхнови [re: Haглeц]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано05.11.12 10:38



Слушам

туй ти рекох и аз .. нито е място, ни е начина този.



Тема Re: Много живо ..нови [re: бо]  
Автор danaia nn ()
Публикувано05.11.12 10:39



Айде и ти. Няма никаква ревност. И да, не си говорим, всички думи са казани.... Крайно време беше той да си вземе решението. И го взе, аз съм аут. Това е



Тема Re: Много живо ..нови [re: danaia nn]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано05.11.12 10:42



Скицо ..

дано си вярваш. Успех ..



Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор Ryan ()
Публикувано05.11.12 11:26



Привет, Beщицaтa,

Всичко зависи от натрупания жизнен опит. Ако животът ти е протекъл така, че си имал някакво необходимо количество Връзки, тогава хем имаш свой отговор на този въпрос, хем виждаш, че точно този отговор не е от голямо значение, защото не променя (нито смъква) отговорността за качеството на решенията ни.

Говоря за Връзки, не за по-кратки и най-вече по-малко интензивни (откъм чувства и взаимно преживяно) отношения.

След Връзките винаги остават много неща и за да не пречат на последващите връзчици и Връзки е необходимо (според мен):

- Да приемеш, че имаш памет - за събития и емоции и да не отхвърляш миналото.

Това, за да не губиш време и енергия в "отърване" от миналото, а да гледаш напред, от текущото си настояще и със спокойствие, че всичко е наред.

- Да осъзнаеш, че в живота си срещаш различни хора, по различно време и ти самата се развиваш в това време - взаимодействайки с хората и въобще с всичко, което ти се случва.

Това, за да не си въобразяваш, че миналото винаги ще проваля настоящето. И въобще забрави за кармични предопределености и прочие. Ако има нещо, което 100% зависи от теб в живота то е как ще отиграваш събитията в настоящето. Решенията са си само твои.

- Приеми, че няма друг живот - не и в смисъла, в който задаваш въпроса.
Това, за да не очакваш животът ти да стане по-различен, отколкото е бил досега, а ти да си останеш неизменно същата. Ти харесваш определен човешки профил по много причини, малко вероятно е да започнеш да харесваш нещо кардинално различно, а дори да избереш да го правиш - едва ли ще ти е комфортно.

- Крайно необходимо е да гледаш и рационално върху живота си. Всеки може да го прави, това няма връзка с емоционалността, а само с научаването да не се самозаблуждаваш. Т.е. престани със самовнушението, помагащо ти да облечеш в квазиприемлива форма уродливи неща.

Това, за да не се налага да оправдаваш пред себе си, а и пред нас защо обичаш бащата на децата ти. Обичаме, заради нещата, които ни помагат да сме добре, включително и поради навик. Т.е. обичта и реалността могат да се разминават и не трябва да се самозалъгваш, за да ги примириш. Човекът, когото обичаш е онзи същият, който не ти носеше вода, докато беше бременна с неговите деца и хич не е справедливо (към теб) да го съжаляваш, колко неориентирано те е напуснал. Обичай си го, заради това, което е давал на душата и тялото ти, но имай и рационален поглед върху отношенията ви.

Та така - за да не са бившите ти част от всяка твоя връзка, трябва да ги оставиш в спомените си, но с рационална и без самозаблуждения преценка за връзката и отношенията.
Късмет!



Тема Re: След краянови [re: Ryan]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано05.11.12 11:39



Страхотно написано...за всеки може да е от полза!



Рационален подход!!!



Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор bubble ()
Публикувано05.11.12 15:32



няма да ми се сърдиш...четох темата и теб, чееетох-отначало ми стана жал, после ме хвана яд на таткото, на теб...а сега така ме ядоса...Първо- започни да се уважаваш и обичаш -ама истински и премахни това чувство на вина, което имаш...ако трябва си го повтаряй по хиляда пъти на ден: Аз нямам вина, аз съм безгрешна в тази ситуация и съответно трябва да направя най-доброто за мен и децата ми...
И за чий х*й ще влизаш във връзка за отмъщение/ защото на мен горе описаното точно така ми прозвуча/, мисли и мечтай...надявай се, да срещнеш човек, който да те обича и теб и близнаците, защото е важно да сте щастливи...и ти да си щастлива, а не оплетена като пиле в кълчища и мислейки да се оплиташ още повече...
Момиче...имаш си две слънца и ти-станахте три...
Отивам да пуша :-(



Тема Re: След краянови [re: Ryan]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано05.11.12 16:04



Всичко зависи от натрупания жизнен опит.
Тц! Първо защото има "жизн" опит, а има и "лайф" опит и второ защото само натрупан, но никога ПРАВИЛНО анализиран... няма как да се случи!


След Връзките винаги остават много неща...
Остават истинските неща. Това, което сме посяли - то остава. И остава за не по-малко от 7 години.


Да приемеш, че имаш памет
Да, има памет, а има и регистри - Акашови записи. А Вещи отново е доста далече от тази материя. И не само, че е далече, но и като Мамон бега...

Soul is smarter



Тема След края ..идва началотонови [re: Beщицaтa]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано05.11.12 22:48



Опитът е единственото, което наистина имаме Тук и единственото,което ни пречи да продължим да Бъдем .
Да го приемем е по - лесно, отколкото да го разширим.
Държим се за успешните му модели и бягаме от тези, които ни припомнят болката.
Ползвай го - опитът той е само твой, Но когато стане тъмно в "стаята ти" ,защото по- навик си пуснала щората

я вдигни и пусни Слънцето вътре .
Търси хармонията между опит и непознато позовавайки се на интуицията си.
Когато търсиш нещо ново смени ежедневния си маршрут. После .. пусни новото вътре в теб дотолкова доколкото опитът ти позволи




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.