Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: След краянови [re: ariel$$]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано03.11.12 20:44




кротката и вдъхновителна японска школа
хехе
нъл си нАучен работник мари?



Тема Re: Наглец,...нови [re: PipilotaV.]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано03.11.12 20:51



Да, да го убиеш, а как е все едно...
Просто не би следвало да си позволиш да се зароди нещо, ако няма перспектива по каквато и да било причина. Която причина знаеш или предполагаш. Тая история с любовта от пръв поглед на нашата възраст е утопия...според мен, де.
Обърни внимание - никъде не казвам "трябва", споделям лични наблюдения, мнение, ако щеш - за двете страни би било само от полза, спестяват се периоди на въпроси и неудовлетвореност, на болка, страдание, неразбиране и куп дългосрочни последствия от всякакъв вид - емоционален и рационален, имам предвид.
Защо да си ги причиняваме, ако можем да ги избегнем?

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Наглец,...нови [re: anbra]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.11.12 21:10



Не говоря за "любов от пръв поглед". Но все пак, приемам, че човек, на каквато и да било възраст, няма тотален контрол над всичко. Или поне не всеки.
Всъщност, аз не знам и за какво спорим.

Защото май спорим.
Разбира се, че е най-добре да си разумен, щастлив, здрав, красив и богат, но невинаги се получава. Понякога сме само красиви.




Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано03.11.12 21:17



Привет, Вещичке!
Знаеш ли, от дистанция на времето не мога да определя някоя от връзките ми като най-силна. Всяка една е била силна по своему за времето, когато е била. После някои съм преболедувала по-бързо, други не толкова, но не силата на връзката е влияела на следващата, а именно степента на преболедуване, преди да встъпя в нова връзка.

Не бих ти давала съвети. Всеки е устроен по своему.
За себе си мога да ти кажа, че не съжалявам за четирите години, които си дадох за да се очистя напълно от ехото на последната ми връзка.
Е, не знаех, че ще бъдат четири... Един ден, просто нещо се случва и ти се оказваш готова. Без ехо, без спомени и товари от миналото.

Има друг живот. Какъв? От теб зависи.
Любовта, ако е толкова силна, е дар. Не бива да се потъпква или да се прогонва. Това, което пречи на другия живот не е любовта, а емоционалната зависимост. Тази вече си е за гонене с ритници.



Много прегръдки за теб и за малките сладури!



Тема Re: Наглец,...нови [re: PipilotaV.]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано03.11.12 21:22



Не мисля, че спорим.
Струва ми се, че можем да правим със себе си каквото пожелаем, но сме отговорни за другия човек.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано03.11.12 22:59





Soul is smarter



Тема Re: След краянови [re: Джoaннa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано03.11.12 23:04





Аз съм.

Отляво.

Приемам залози за другата снимка.

Soul is smarter



Тема Re: След краянови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано03.11.12 23:12



...какви залози, дали си ти пак или снимката е монтаж?



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: След краянови [re: ariel$$]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано04.11.12 14:37



... мдааа... емоционално ги изпитвам същите желания... да ошамаря подобни лутащи се между безотговорността и собствената си незрялост индивиди, извиняващи собствената и пасивност с липсата на любов или недостатъчно привличане от другата страна

... рационално и прагматично обаче си мисля, че те са кауза пердута и нито минутка от краткото ни земно време небива да се губи с тях и за тях.... камо ли да се разсъждава и да се свързва това прекрасно нещо любов, с тях.... Вещи, мила моя, благодарност е единственото нещо, което трябва да изпитваш към този тип затова, че все пак си е тръгнал, а единствения спорт, който приляга за случая е спринтникакви танци.... тичай бързо и далеч от тази т.нар. връзка.... помисли само, колко е хубаво да те обичат... колко е хубав живота, когато има взаимност и колко леко е, когато не виждаш всеки ден нечия намусена, презрително гледаща те физиономия... извини ме, но ми се струва малко прекалено вторачването ти в тази т.нар. любов... извини директността ми, обаче... мисля, че имаш нужда от нея....

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: След краянови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано04.11.12 16:30



Мдаааа, и аз съм й се чудила на Вещи...

А и изобщо на т.нар. "красиви любови", чиито външни прояви твърде често са отвъд границата на грозното. Но явно това се забелязва само от дистанция...





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.