Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.11.12 23:53



....ами не мога де, то се вижда ....мисля и разсъждавам но само толкова ...дотък само аз съм потърпевшата, другите са си добре ....и да ти кажа май и не им пука как се чувствам аз ....

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: След краянови [re: Джoaннa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано02.11.12 23:58



Да, обичала съм. Но ми беше сравнително лесно да избера. Дали съм наранила - да. Тогава си мислех, че постъпвам правилно, защото тогава от избора ми нямаше наранени жени или деца. Сега се оказва, че изборът ми наранява моите деца. Е, поне е сигурно, че така ще ме боли най-много. Това е цената и стискам зъби, плащам, старая се да направя така че децата ми да се справят със ситуациите, в които ги забърках. И съм убедена, че ако пак трябваше да избирам, пак бих постъпила така. Не че от това ми става по-леко.





Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано03.11.12 00:03



.......това не го разбирам, да знаеш че нещо не те удовлетворява и пак него да избереш пък нека те боли.....аз не искам да ме боли, искам приказката да продължава до безкрай ....

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: След краянови [re: Джoaннa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано03.11.12 00:05



Ако на другите не им пука как се чувстваш е добрият вариант. Представи си, че даже са щастливи, въпреки твоите чувства?



Тема Re: След краянови [re: Haглeц]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано03.11.12 00:09



Споменът, изчистен от дребнавостите и проблемите, прекрасен.

Може би, някога, когато много остарея и стана на 1000 и 1000 години, споменът ще ми стига. Но засега не мога да живея само със спомени.

Ти можеш ли?



Тема Re: След краянови [re: Beщицaтa]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано03.11.12 00:10



.....хахахахаааааа, това е готено, всичките ми проблеми ще изчезнат като дим...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: След краянови [re: юpaтa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано03.11.12 00:13



Вероятно е така. Не знам.

Преди мислех, че много ще се радвам да спра да чувствам това нещо, както и да се казва. А в момента изпитвам примирение и търся вариант да си живея с него, защото нямам сили и желание да го спра. А и опитът ми със спирането му не е положителен.





Тема Re: След краянови [re: Джoaннa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано03.11.12 00:18



Когато избирах, ме удовлетворяваше, и нямах идея, че ще ме боли. Смятах, че ще е като в приказките: И заживели щастливо.



Знаех, че за всичко си плащаме, но смятах, че цената няма да е особено висока и аз ще мога лесно и безгрижно да я платя.

Не съжалявам за избора си, нито за постъпките си, те си заслужават.



Тема Наглец,...нови [re: Haглeц]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.11.12 08:36



... не мислиш ли, че трябва да направиш малка пауза, или поне тематична...?

Ако съм на нея, ще ми е мъчително да чета дитирамбите в прослава на голямата и красива любов и ведрите теории за нуждата от отстояване на решенията. Всичко това ми звучи като пореден епизод от агонията на нещо, което няма нужда да бъде венцехвалено романтично, особено след взетия избор.
Ако споделяш, за да убедиш себе си в правилността на избора, избрал ли си всъщност?
И ако избираш с толкова болка, ако съм и на мястото на жена ти, не бих искала да съм твой избор. Бих те освободила от себе си всъщност много отдавна.
Изобщо границите между его, страст, желания и прочие изглеждат силно размити тук... Не знам, може би наистина има някъде и любов.

Извини ме, не познавам детайли, никакви, но това мисля като те чета...




Тема Re: Наглец,...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано03.11.12 09:07



Писна ти от мен ли?
Извини ме!
Ако си забелязала, не пускам теми по въпроса, опитвам с оглед случилото се с мен, да подпомогна, ако е възможно и Джоана.
Някак се натрупаха подобни теми изведнъж в клуба. Нали не ме кориш за това стечение на обстоятелствата?
За паузата си права. Дори не трябва да е пауза, а просто да престана с тия мои лични мнения. За това си права напълно.
Айде, лек ден!
И не се дразни толкова от мен.



WALL·E

Редактирано от Haглeц на 03.11.12 09:09.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.