Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема защо съдбата е толкова жестока ....нови  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано29.10.12 11:13



.....се питам аз и отговор не намирам, защо котаго най -малко очакваш те връхлита като ураган нещо на което цял живот си се присмивал или поне не обръщал внимание....защо ще трябва и да страдаш когато не си го искал , защо не сме подготвени --поне аз не съм за такъв удар , сега лижа люти рани и не знам дали си струва изобщо да се тормозя и колкото повече мисля толкова повече ми става мъчно и тежко ...това е жестоко ....

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: защо съдбата е толкова жестока ....нови [re: Джoaннa]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.10.12 11:26



Предлагам довечера да поплачем заедно и да питам "защо". Сега съм заета да разпръсквам щастие и благополучие.



Споки, Джоанке.




Тема Re: защо съдбата е толкова жестока ....нови [re: Джoaннa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.10.12 11:32



Съдбата е това, което сме си случили по някакъв начин ние. Т.е. когато се питаме защо съдбата е така жестока, първо трябва да погледнем вътре в себе си.

И нищо не е толкова жестоко, че да не може да се преживее.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: защо съдбата е толкова жестока ....нови [re: Джoaннa]  
Автор юpaтa ()
Публикувано29.10.12 11:44



като се върнеш лентата назад ще намериш отговора. Мислиш че те връхлита като ураган, но като утихне урагана ти просветва що така е станало и точно към този ураган си вървял ама кой да ти каже ... що не си се сетила...
Да се тормозиш не си струва - пробвай за малко да го играеш наблюдател , ще ти олекне...



Тема Re: защо съдбата е толкова жестока ....нови [re: Джoaннa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано29.10.12 12:31



Сравнението с ураган не е сполучливо:)
Я гледай хората по щатите от колко дни знаят и се готвят за Сандито:)



Ако проблемът ти е от хора, то напоследък в подобни случаи ме спасява мисълта, че: Времето не променяло хората, а ги разкривало!/което е добре!/

Ако проблемът е свързан с пари и финансови операции, пак имам готова формула: Това, дето се решавало с пари не било проблем, а разход

Ако споделиш повече, повече може да обсъждаме разбира се:)



Тема Re: защо съдбата е толкова жестока ....нови [re: Джoaннa]  
Автор FilerO99 (ФАШОГЕНТ)
Публикувано29.10.12 14:36



Ей, ако имаш някакъв сериозен проблем винаги можеш да разчиташ на помощ от мен. Иначе аз съм до толкова компетентен за ударите на съдбата, че съм разбрал, че от всички възможни злини винаги се случва възможно най-малката на принципа на икономичността.



Тема Re: защо съдбата е толкова жестока ....нови [re: Джoaннa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано29.10.12 17:22



ко стана, бря, майна?!? данти падна филията с намазаното надолу?!?



кажи честно, защо връзваш кънките на хорицата тук?

Да поиграем на море? Ти ще ми духаш, аз ще се вълнувам!

Редактирано от parvaty на 29.10.12 17:22.



Тема Re: защо съдбата е толкова жестока ....нови [re: Джoaннa]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано29.10.12 17:22



Ти си знаеш за какво говориш, но по принцип справедливост няма. Имаме си само съдба... и кръст за носене, ама рядко си даваме сметка за това.
Каквото и да е, не се предавай! Озъби се на живота и ти.

WALL·E


Тема Хм...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.10.12 18:35



...позволявам си да възразя, скромно

, но премислено на идеята да подценяваме чак толкова Съдбата, тази фатална дама..., а напротив - повечко да я уважаваме.
Съдбата не е това, което сме си случили по някакъв начин ние.
Не - това за което ти говориш са причинно следствени връзки, породени от наши решения и действия, за чието съществуване /обикновено временно/ сме останали слепи.

Докато Съдбата - това е съвсем друго нещо! Има неща, които по никакъв начин НЕ СМЕ СЛУЧИЛИ НИЕ и все пак те ни връхлитат - това е то Съдба, намеса на Боговете, малшанс или незаслужен късмет, както искаш го наречи. Има го, съществува, дай да не го отричаме априори, дори и да не се е случило на нас...Иначе току виж, поради този си реверсивен предразсъдък сме породили причинно-следствена връзка, която яко да ни го изкара през носа...

Работя в болница...чета новините за катастрофи...за произшествия ... за тотомилионери.
Има и други примери, но не искам да навлизам в подробности.
Авторката на темата да каже... пък ние ще поразсъждаваме, дали случилото се е Следствие или Съдба

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: защо съдбата е толкова жестока ....нови [re: Джoaннa]  
Автор WMC 5.00 RC (Soul is smarter)
Публикувано29.10.12 20:36



СъдБата е Съд и Ба.

Две Тракийски думи означаващи Ин и Ян.

Останах с впечатлението, че се е материзирало нещо което си претворила преди 1-2 или 3 десетилетия...

Приеми искрените ми съболезнования.

Soul is smarter




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.