Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ето показно:)))нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор danaia nn ()
Публикувано12.10.12 21:36



Айде сега, не ми се търсят във варна пицарии, не ми се ядат пици



Тема Re: Ето показно:)))нови [re: MamaNetty]  
Автор danaia nn ()
Публикувано12.10.12 21:40



Изобщо не се бъркам, бяхме с теб на една маса





Тема Re: Ето показно:)))нови [re: Фakличka]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано12.10.12 21:47



Е, кой да го е писал...комшийката...така пиша, когато бързам и съм ядосана:))...щото яко ме беше впрегнала с липса на дисциплина



Иначе мога и технически шрифт, едно време го учехме:)



Тема Re: Ето показно:)))нови [re: danaia nn]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано12.10.12 21:56



Каква маса пък теб те яде сега - не вдявам...?!?


На маса, все пак не е като да сме били в едно легло, та да очакваш да съм
напълно в час с обърканата ви, транс-старопланинска любовна миграция
Ако мислиш, че ще коментирам и това - в грешка си, би било проява на лош вкус.

Обърни внимание, че по-горе обсъждахме семейния живот, неговите предизвикателства и крайности, а не теб.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Бляк...нови [re: MamaNetty]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано12.10.12 22:04



Необходимо ли е да споменавам, че на някои дами, с по-възрастни съпрузи им се налага да сложат вместо подправка- малко синьо хапченце в супата,

Това малко синьо хапченце се оказва, че имало доста ментета, някои от които били откровено вредни, а не си спомням дали и не пишеха, че един от ефектите му е сериозен скок на кръвното налягане. Та да не вземат вместо с разгонен мъж, да се озоват с мъж в интензивното с инсулт например, въпросните дами.

пп. Нямам представа дали е вярно, но на достатъчно места съм чел, че въпросните стимуланти, макар да се продават без лекарско предписание, е желателно да не се използват без консултация с личният лекар.

ппп. И аз съм говедце. Написах си го даже по-горе.

пппп. Останалите неща ми иде парче по парче да ги изкоментирам, но ще ги подмина. Каквото и да напиша - никой няма да ми повярва.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Бляк...нови [re: Severous Snape]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано12.10.12 22:08



Останалите неща ми иде парче по парче да ги изкоментирам, но ще ги подмина. Каквото и да напиша - никой няма да ми повярва

Е, сподели, де.
Тъкмо тръгна раздумката.



Тема Re: Ето показно:)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано12.10.12 22:13



почерка ти е супер!!!!!!

едно време и аз учех техническо писане, ма си пиша по мой си начин



Тема Re: Ето показно:)))нови [re: Фakличka]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано12.10.12 22:17



Как пишеш?...като лекар с 30-годишна практика ли?:)))хаха:))





Тема Re: додеях ви вече,нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано12.10.12 22:21



И мен леко ме напъва да ти отговоря, че не знам точно какъв ти е проблемът, Лили. Според това, което съм чела досега от теб из клубовете, ти твърдо и неотстъпно стоиш зад твоя работохолизъм или, хайде да го наречем, трудова извъндомашна свръхактивност, така че не знам дали кой знае какво би се променило в живота ти на битово ниво, даже и ако би живяла сама.

От друга страна, човекът явно се старае да придобива нови умения в новата за него ситуация, което е по- добре, отколкото да би седял с празен поглед, вторачен в ТВ- то или депресе- взор в тавана, така че и тук не ти разбирам съвсем изнервеното изокване.

И изобщо, какво Ви мъчи, госпожо?






Тема Re: додеях ви вече,нови [re: PipilotaV.]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано12.10.12 22:26



отколкото да би седял с празен поглед, вторачен в ТВ- то или депресе- взор в тавана,

Депресията е привилегия на разни богати лекета с благороднически титли.
Уважавам правото на самоубийците да се самоубиват и не ги завръщам от намеренията им.
Това няма общо с темата, но ми хрумна.

Проблем има.
Това, че не го виждаш, не значи, че го няма.
Ама не ми се обяснява повече.

То в хода на коментарите се прави цялата картинка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.