Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:23 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ето показно:)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано12.10.12 20:28



При нас е сложна работа, защото всеки ден е специфичен.



Примерно

1. Разбъркай джибрите, ако в малкия син бидон ферментацията не е започнала, купи мая.
2. Купи 3 кг захар, защото в белия бидон няма.
3. Тоалетната на котките не е сменяна от три дни.
4. Май нямат и храна.
5. Детето няма чисти бели тениски.
6. Ако ти остане време мини с прахосмукачката и после с мокро.
7. Провери за малки хладилничета, нещо като мини бар.
8. Кога ще направиш етикетите за смокиновата ракия?
9. Ако ти доскучее, измий снощните чинии, щото нямах време сутринта.



Тема Re: Ето показно:)))нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано12.10.12 20:36



Лиляно Тайсънова

фанала те е екзистенцията, (краево състояние значи, питай психо)
котко тъпа и завихрена
излизай от тъпня, аз ти нареждам
ден минава, и прочие, котешки кенефи
не се насирай тоя път
тиква, недомаслена
..........
бах ти и кефа те чете човек

земи стегни и излизай от състояние

музика друг път ще ти пускам

..............
и много добре знам истинското ти име
значи нещо на Бг
и не е тиква

Редактирано от Orcad на 12.10.12 20:41.



Тема Re: Ето показно:)))нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано12.10.12 20:40



Особен списък е тоя.
Ти към него в ранни зори, нали така?
50 % са по подразбиране нещата, демек, ако ми ги напишат веднъж ще го понеса, ама втори път нещо подобно и просто си тръгвам завинаги.
Другите 50 % са дискусионни. За мен поне тия джибри, звучащи като бреме, няма как да ми се натресат посмъртно. Аз пия, не слугувам на пиенето. Същото и за котките. Като са бреме, що ги имате въобще?
Спешъл комбина сте. Чак ми се прищя да ви понаблюдавам по-пряко....ха, ха!



WALL·E

Тема Re: Ето показно:)))нови [re: Orcad]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано12.10.12 20:43



Не, бе...
Вече се лигавя.
Мина ми пушилката.



Тема Re: Ето показно:)))нови [re: Haглeц]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано12.10.12 20:45



Е, къде ви е чувството за хумор тази вечер.
Ташак си правя, естествено.
Няма такъв списък.





Тема Re: Те ти еманципация в действие.нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано12.10.12 20:48



Изреви си... но както ревеш за женското бачкане, не забравяй, че и мъжете също бачкат. И моля те... реви по един и същи начин и за двете, за да не вземе някой мъж да си помисли, че пазиш жените, и тихичко нападаш мъжете.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: додеях ви вече,нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано12.10.12 20:50



Преди да се разделя с бившия, той се опита да ме работи със същото: "Ква жена си, като не правиш тва и онова". Работех, готвех, гладех, гледах детето. Просто се чувстваше виновен, че не ме обича вече и се чудеше какви поводи да си намира, за да се оправдае. Само че аз станах само по-лоша напук, изобщо не ме измотивира подобно поведение. Сега е с жена, която прави много по-малко



Само друга гледна точка. Той не ти е обещавал да е все на пистата, нали?



Тема Re: Ето показно:)))нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано12.10.12 20:50



Що бе?
На мен ми е кеф да чета как някаква жена си въобразява, че е възможно да живее с мъж, който хем да я обича, хем да го бръчка като млад войник, а и хем той да иска изобщо да прави секс с нея.
Дори и да е възможно това, за мен такова явление би било пълен абсурд. Нещо като съжителство на извратеняци.

WALL·E


Тема Бляк...нови [re: Severous Snape]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано12.10.12 21:04



Е, ама това е много скучно, бе Снейп... всички сме гледали исторически и документални филми.
Въпросът е за СЕГА и ТУК, с НЕГО - конкретния...

ТОЙ ще натисне копчето и ще изпере без усилие за 1 час, примерно... и бас държа, че няма да изглади, говедцето му с говедце...Докато ТЯ - ще гърчи 8-10часа поне на работа конфронтирайки се с куп идиоти... ще напазарува голяма торба на връщане... влизайки у дома сигурно ще подреди и шкафчето за обувки...ще се изкъпе набързо, мимоходом измивайки банята и ликвидирайки за пореден път петното с мухъл, дато все се разраства, защото ТОЙ не си оставя четката за зъби на мястото... После ТЯ ще се напарфюмира и облече спретнато, за да има надежда ТОЙ все пак да и обърне някакво по-специално внимание, както в романтичните времена от преди медения им месец - и накрая - в най-добрия случай ТОЙ ще я нахрани с невзрачна, вероятно постна супа, а след като ТЯ сложи чиниите в миалнята - ще си поиска свирка защото е "добър готвач", въпреки, че не е вземал душ от сутринта*
Де е справедливостта, питам?



--------------
* Необходимо ли е да споменавам, че на някои дами, с по-възрастни съпрузи им се налага да сложат вместо подправка- малко синьо хапченце в супата, ако искат да усетят осезаемо ...хм, романтиката и да не се будят за пореден път от мокри сънища, малко преди отново да станат за проклетата работа сутринта?

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: додеях ви вече,нови [re: 2biri]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано12.10.12 21:11



Той не ти е обещавал да е все на пистата, нали?

Трябва да ми обещава ли?

На пистата ... и бягащия човек!


Тва е положението.

Искаш млада жена - ето ти я.
Значи трябва да си на пистата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.