Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ще ми идва на гостинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано10.10.12 10:57



Моментът е крайно неподходящ за ревност. Би трябвало да разбере... Пред лицето на неизбежното ревността изглежда само като незначително проявление на егото...




Тема Само споделямнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано10.10.12 11:39



Ако си спомняте при пердишната ми тема за рака, 4усмивки се изходи здраво...

Сега прави същото, но на бележки, защото нали няма достъп до клуба.

Вече директно ще го трия, без да чета.
Не мога да разбера, защо трябва да подлага на хейтърство някого и какво печели от това?



Тема Re: Само споделямнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано10.10.12 12:53



рий го без да четеш, той просто е сбъркан, не знам защо го прави, помня миналата ти тема и той какво направи, в мои теми не се е държал така, и на бележки също, явно нещо го дразниш ( незнайно с какво ) и затова така ти реагира, не му обръщай внимание





Тема Re: ще ми идва на гостинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано10.10.12 13:23



Моите, едва ли не ги бяха излекували - туморите се били капсулирали, намаляла големината им и прочие разни оптимистични неща. При това и двамата бяха лекувани в чужбина, защото иначе щяхме да си говорим за нашите лекари и възможности
Та си е точно Божа работа.
Днес са 40 дни на Шашката, мир на душата и...
Утре съм на погребение.
Това е.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: ще ми идва на гостинови [re: anbra]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано10.10.12 13:26



При това и двамата бяха лекувани в чужбина, защото иначе щяхме да си говорим за нашите лекари и възможности

Той е лекар и се довери на тукашните.
Оказа се, че нещо не дочели в резултатите от изследванията му и са му правили погрешно лечение.
4 химиотерапии погрешни, от които изобщо не се влияе, само се влошава.





Тема Re: ще ми идва на гостинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано10.10.12 22:51



Аз на място на мъжа ти също щях да ревнувам, особено ако прочета, че той е бил мъжа за теб, но така се е случило...

Няма ли начин да го поканиш, а мъжът ти да си намери работа за деня и да изчезне.

Може на някои да им звучи налудно, но аз не негово място бих изчезнала по неотложни задачи за целия ден. Да, разбирам колко е човешко да му посветиш ден, че дори и седмица бих приела. Но чак с мен - по-скоро не. И не, не е онова чувство на "ако ги оставя - ще се награбят", просто не бих понесла някой от тримата да се разреве или да се говори "как бяхме като родени един за друг" пред мен. Или недай боже да ме пратят за вино докато реват и двамата. Ама тва съм аз, сигурно има по-широко скроени хора



Необходимо ли е наистина да сте у вас? Идете някъде и се прибери на другия ден. Аз така го разбирам, другото - не съвсем.



Тема Re: ще ми идва на гостинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор won (cool)
Публикувано10.10.12 23:09



Как се уговорихте за тази среща? Ти ли я предложи в този "формат"?
Готвите ли се с мъжът ти заедно? Това си е трудно преживяване и трябва да обсъдите предварително как ще се справите като домакини на тази среща.
Ако не можете да се справите заедно - тогава послушай 2-те бири и бъди само ти и гостът ти.
Не знам как би могла да протече такава вечер и ако може да не говорите за болестта...
Много тъжно...

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 10.10.12 23:11.



Тема Re: ще ми идва на гостинови [re: 2biri]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано11.10.12 06:08



Биричке, ама аз наистина не виждам проблема. "Бяхме" е мноооого различно от "сме".

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: ще ми идва на гостинови [re: HAДEЖДA™]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано11.10.12 07:25



Логически си права. Обаче поставяйки се на негово място, бих предпочела да не присъствам. На нейно място също не бих го искала. И пак казвам не е точно ревност, по-скоро неловкост и неудобство. Моментът е изключително интимен (макар и много тъжен), за да е необходимо да присъства трети човек.

Ако беше за едната вечеря, ок. Но тук е друго. Най-нормално ми се вижда да се разреве поне единия от двамата, а другият да го прегръща, да си държат ръцете, да се гледат в очите и да мълчат. Не знам третият какво се очаква да прави, аз бих се чувствала много излишна, ненужна, натрапена - та бих ревнувала в този смисъл. Но това е моето усещане, може другите да го чувстват различно. Много по-добре бих се чувствала, ако отидат някъде само двамата за ден, вечер или две. И като се върне моя човек - да съм насреща и да го гушна и да не питам. Дали няма да ревнувам, че може да правят секс? Не-няма, не че е изключено, но това няма да е любовен секс. Но бих ревнувала, ако съм в тройката на масата. Няма логика? Знам, така обаче го усещам аз.



Тема Re: +1нови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано11.10.12 09:26



Никога не бих поставила настоящ партньор в подобно положение, та дори и гостуването да е просто така и общи приказки!

Не исках да се обаждам, щото нали сме в графа: "все виновни"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.