Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защо?нови  
Автор Десислава (познат)
Публикувано26.09.12 22:10



Бродя в старите страници на клуба и си търся стихчето.Кой е виновен и защо да не пишем анонимно в този форум? Толкова живи въпроси и наболели проблеми...Пак на някой му се ще да попита и извратеният морал и нечистият интерес на разни гадки надделяха.А не трябва така.Долу извратеното модераторство! Скриват ни теми, които ни вълнуват.Няма човек, който да иска да пише тук и да лъсне с името и проблемът отраз.Върнете старият модел.Кой е против и кой за сега?



Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.09.12 22:13



Ти в кое време живееш?...не разбра ли, че всичко е под наблюдение и се контролира:)...ела да видиш по фейса какво е...само дето служебни камери по домовете още не са инсталирали



Няма свободна интернет зона вече:)..забрави...и внимавай какви думички изписваш, щото там вече си е конспирация, всичко се прихваща...в политически аспект де.



Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор danaia nn ()
Публикувано26.09.12 22:16



Не слушай Лира, няма такива неща





Тема Re: Защо?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано26.09.12 22:34



Не е вярно, мисията на този форум беше точно в анонимността.Хората споделяха, затова тук.Ако продължат да го правят, нещата ще се променят.
Да пробваме за седмица, поне!



Тема Re: Защо?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано26.09.12 22:36



Ама, Лиро, много ме ядосваш, щото и твоята позиция ми е нужна! Спри се,мацко!Разчупи се!





Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.09.12 22:46



Вече нашето мнение няма значение тук! Това са разпоредби и неща, които не зависят от нас. Или приемаш "новото време" или не списваш. Това е положението, Минке



Интернета вече не е това, което беше:)...клубовете също...т адраскай там щуротиики или сериозни неща, твоя воля...но забрави за миналото!

И внимавай с думичките...да не ти цъфне ГДБОП



Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.09.12 22:48



Обърни се към Киро...:)





Тема Re: Защо?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано26.09.12 22:54



Да се обърнем двете е нужно, май?



Тема Re: Защо? [re: Десислава]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.09.12 23:01



Не, аз знам в кое време живея вече и смешна няма да ставам...иди питай службите защо не можеш да пишеш вече анонимна...ето, давам ти сламка





Тема Re: Защо?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано26.09.12 23:31



Ясно, правиш се на скромна, ама знам, че не си.
Хей, пускайте топлата вода, щото ние с Лира я искаме!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.