Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защо?  
Автор Десислава (познат)
Публикувано26.09.12 22:10



Бродя в старите страници на клуба и си търся стихчето.Кой е виновен и защо да не пишем анонимно в този форум? Толкова живи въпроси и наболели проблеми...Пак на някой му се ще да попита и извратеният морал и нечистият интерес на разни гадки надделяха.А не трябва така.Долу извратеното модераторство! Скриват ни теми, които ни вълнуват.Няма човек, който да иска да пише тук и да лъсне с името и проблемът отраз.Върнете старият модел.Кой е против и кой за сега?



Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.09.12 22:13



Ти в кое време живееш?...не разбра ли, че всичко е под наблюдение и се контролира:)...ела да видиш по фейса какво е...само дето служебни камери по домовете още не са инсталирали



Няма свободна интернет зона вече:)..забрави...и внимавай какви думички изписваш, щото там вече си е конспирация, всичко се прихваща...в политически аспект де.



Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор danaia nn ()
Публикувано26.09.12 22:16



Не слушай Лира, няма такива неща





Тема Re: Защо?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано26.09.12 22:34



Не е вярно, мисията на този форум беше точно в анонимността.Хората споделяха, затова тук.Ако продължат да го правят, нещата ще се променят.
Да пробваме за седмица, поне!



Тема Re: Защо?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано26.09.12 22:36



Ама, Лиро, много ме ядосваш, щото и твоята позиция ми е нужна! Спри се,мацко!Разчупи се!





Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.09.12 22:46



Вече нашето мнение няма значение тук! Това са разпоредби и неща, които не зависят от нас. Или приемаш "новото време" или не списваш. Това е положението, Минке



Интернета вече не е това, което беше:)...клубовете също...т адраскай там щуротиики или сериозни неща, твоя воля...но забрави за миналото!

И внимавай с думичките...да не ти цъфне ГДБОП



Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.09.12 22:48



Обърни се към Киро...:)





Тема Re: Защо?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано26.09.12 22:54



Да се обърнем двете е нужно, май?



Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.09.12 23:01



Не, аз знам в кое време живея вече и смешна няма да ставам...иди питай службите защо не можеш да пишеш вече анонимна...ето, давам ти сламка





Тема Re: Защо?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано26.09.12 23:31



Ясно, правиш се на скромна, ама знам, че не си.
Хей, пускайте топлата вода, щото ние с Лира я искаме!





Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.09.12 23:47



Tц! Аз не я искам!...а ти не изпростявай повече, личи ти вече доста





Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано27.09.12 22:08



И аз искам Деси, но не мисля, че има шанс да се върне старото положение - не е въпрос само на политика, но и на инвестици в нов софтуер, което явно в момента е неизгодно.
Ако ти, или някой друг усеща че му е време да се отърве от стария си ник - може да си пусне нов, който да получи достъп, а стария - ще блокираме. Така анонимноста е частично запазена - ще знае само Киро и евентуално, но незадължително - един от модераторите.

Фейсбук и другите медии от неговия тип са основани на уникалната идентификация на всеки индивид, разпознаваемостта и "рекламата" на личносттта, но аз лично съм убедена, че скоро ще се появят различни, контроверсни на това течение, интернет-базирани медии, които ще са своеобразна ретро-вълна към по-голяма свобода и анонимност в мрежата.
Просто е задължително да се случи. Човешки потребности...
Искаме си го, търсим си го...и някой ден ще се появи нов Зукърбърк,
на който му предстои да забогатее, задоволявайки точно тази ни нужда от анонимна изповедалня...

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Защо?нови [re: MamaNetty]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.09.12 09:57



"задоволявайки точно тази ни нужда от анонимна изповедалня"

Това просто няма как да се случи в днешният свят. Нещата вървят към пълен контрол отвсякъде.

Гледах наскоро и не само аз, предполагам и ти, навремето, когато Гунди и Котков катастрофират, колко народ се стича на погребението и как властите са били уплашени от това многобройно спонтанно събрало се общество. Властта по всички времена се е страхувала именно от това-събиране и обединяване на хората-това крепи върхушките-разединението!

А интернет може да е доста голяма заплаха и контролът тук поне според мен ще се увеличава!



Тема Re: Защо?нови [re: MamaNetty]  
Автор Ryan ()
Публикувано28.09.12 13:23



Всъщност от едно известно време насам има социална мрежа, която може би отговаря на написаните от теб критерии -

.
.



Тема Супер!нови [re: Ryan]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.09.12 18:46



Много, много ти благодаря за линка - точно такъв тип интернет медия визирах!


Има ли българи там?

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Супер!нови [re: MamaNetty]  
Автор Ryan ()
Публикувано01.10.12 10:58



Предполагам има, но малко - март 2012 в тази мрежа е имало общо 375000 човека, така че едва ли ще срещнеш познати там, освен ако не ги мотивираш да се запишат.



Тема Re: Супер!нови [re: Ryan]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано01.10.12 11:46



То нещо подобно е и Netlog...но по-разработен е.



Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано03.10.12 08:04



Аз принципно съм за. Обаче представяш ли си как ще си намериш стихчето, ако си анонимна, като и сега не можеш?


Отделно, че има хора, които биха си писали сами със себе си - историята помни и такива случки

Като цяло е по-лесно да си регистриран (пък никове бол - сменяй си ги), но с ВИП историите е смешно и нелепо. Не знам чия умна глава го е измислила.



Тема Re: Защо?нови [re: Десислава]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано07.10.12 14:56



Винаги съм бил За това клубът да остане отворен да пишат и нерегистрирани. В един момент имаше вълна от спам, но такава вълна могат и само двама души да я направят, и някое време след въпросната вълна клубът беше затворен за нерегистрирани, но кога е било това не мога да кажа. С датите винаги съм бил скаран.
А сега, най-вероятно, трябва да питаш Киро дали би дал височайшето си благоволение за отварянето на клуба.

пп. Пиша това без да съм чел какво са писали другите, и какво е писала шефка №1 в темата.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Защо?нови [re: MamaNetty]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано07.10.12 14:59



но не мисля, че има шанс да се върне старото положение - не е въпрос само на политика, но и на инвестици в нов софтуер, което явно в момента е неизгодно.

Сигурна ли си в това?

Не се заяждам, но те питам сигурна ли си конкретно в болднатото?

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Защо?нови [re: 2biri]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано07.10.12 15:07



но с ВИП историите е смешно и нелепо. Не знам чия умна глава го е измислила

Наистина ли не знаеш? Хмм... нека помисля кой ли би могъл да направи подобно нещо?

Не се сещам за нито един админ, който би искал да закрепости нещата така, че всеки да си стои в клетчицата или в клубчето.



На практика ВИП клубовете са нова форма на ранния феодализъм, когато крепостните селяни е трябвало да искат разрешение от господаря си, за да се преместят да живеят в друго село. Е... тук трябва да се иска permission от модовете или админа.

Четете история, господа съдебни заседатели. Четете история.

Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Защо?нови [re: Severous Snape]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано07.10.12 17:52



Не го разбирам. Обаче се чудя защо е необходимо.

Вариант 1: Да се знае кой кой е. Което е ала-бала. Щото кво ако Алиса и Парвати са едно и също лице (например, да не се сърдят). Кой го интересува всъщност това? Докато на админа не му се налага лично да ги глобява, сваля, бие, черпи или мами, кво му пука всъщност? Има разговори, спорове, линкове на песни, караници и любови. Тва админа надали го касае. Трафик има, рекламите си вървят.

Вариант 2: Технически проблем, с който админът на админа не може да се оправи. Вдигат се теми, току изпълзява някой баннат, моднат, наритен, прокажен

. И технически е по-лесно да си регистриран, проследен, под крилото и на мерника на дира.

Вариант 3: Биг брадър, КГБ, ДС и други подобни. Обаче тук е смешно, щото е по-смислено да ми следят пощата и телефона, отколкото простотиите в дира. Тук кво ще научат? Колко манджи, оргазма, драми, цигари, книги съм отметнала този месец? Хи-хи. Голяма полза. Аз за президент няма да се кандидатирам - не знам кому е нужно това.

Вариант 4: По-малко пишещи, по-лесно управление.

Вариант 5: Киро или неговият Киро са много ревниви и така ще хванат жена си

Вариант 6: Да изглежда сложно, та да има респект. Наистина най-често форумите без регистрация изглеждат несериозни. С регистрация - поне 5 момчета дълбаят сложни алгоритми. А за ВИП направо 10 ровичкащи програмиста

Вариант 7: Е така да ви е гадно. Няма се занимават с ваште глупости. Който иска да пише, да се напъне.

Абе крепостни селяни глупости. На мен много не ми пука, че ще ми проследят банковата сметка и гаджето. Просто е трудно и мудно за външен човек в нужда да окне без да следва някакви шантави правила. И тук пак бива - разведен си, не си болен. А раково болните? А алкохолиците? А насилените? Как ли да не се регистрираш в клуб и да чакаш 3 дни. Все едно на 112 да отговаряш на въпроси "Кой е най-високия връх? Браво, продължавате напред."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.