Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Битови смехориинови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано26.09.12 22:22



Тия на някой друг ги разказвай. Аз женена го почнах, па на любов и страсти ме изби, после беж да ме няма и "аз съм нов човек", после пак тук, обаче "аз съм нов ник".

Бе тва си е свърталище на самотници. Някои веднъж седмично, други -вечер, други постоянно.



Тема Re: Битови смехориинови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.09.12 22:26



Не съм съгласна с това за "самотниците"...в нета съм от 1998, нета ни събра...е как не ми омръзна през цялото това време, направо се чудех как съм живяла без него-виртуала де, за мъжете ясно:)

То и на съпруга му казах: Без мъж мога, без нета -НЕ!...той си го знае:)



Ако знаеш, че половината от работата ми е тук, дали ще повярваш...нямам предвид само дирските клубове:)...клубовете са семки занимавка само:)



Тема Re: Битови смехориинови [re: 2biri]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано26.09.12 22:33



Това за самотниците в нет- а е голямо клише. Днес всички са в интернет и специално в социалните мрежи- някои 24/7.

Не че няма самотни хора, които имат нужда от това ерзац-общуване по липса на друго, но това личи по различни показатели на самото писане.




Тема Re: Битови смехориинови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано26.09.12 22:34



Наистина за мен е много показателно кой колко време прекарва тук. Важно е вие двамата така да си го харесвате. Аз не бих искала човека ми да виси тук денем и вечер.



Тема Re: Битови смехориинови [re: PipilotaV.]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано26.09.12 22:48



Ще се въздържа от коментари по темата повече. Мисля, че повечето ще се засегнат. Човек често е самотен и в двойка, и с деца. Има хора, са си ОК и сами.

Може би е най-лесно с въпроса "Искаш ли твоя човек да пише тук от сутрин до вечер, та дори през нощта?" После въпросите могат да продължат с по-конкретни неща. Ми аз не искам, честно.

Има разлика да минаваш и да живееш на подобно място - според мен.



Тема Re: Битови смехориинови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.09.12 23:00



Ми да те питам, моят човек излиза сутрин в 6,30 и се прибира в 20 часа, бачка често и в събота...в неделя си има хоби, ходи за злато по Искъра, понякога ходим с него...понякога ходим по други места за разходка:)...напоследък се прибира и в 21 часа, защото имат работа като за световно, не е по гаджета, личи си:)...а аз например ти казах , че и работя с нета и на компа много...когато имам занимания с курсисти то е от 10 до 13 часа...това е:)...когато си върша работа навън, не съм тук:)...какво ровиш там дето нищо няма да излезе?:))

С нищо семейният ни живот не страда...като искам гася компа и си имаме други занимания:)...после всеки с приятните нему неща-кой ТВ, кой книга, кой компа, кой слуша музика със слушалки:))

80% от контактите по работата ми уреждам тук:)...уговорките също:)
Поддържам служебна страница във фейса, сайт и група...пиша статии-пращам, следя какво става. Пускам обяви и отговарям на писма...какво хората да се хабят само да си бъбрим по телефона, като и в нета се разбираме...и така до срещата лице в лице:)...и вършене на работата з аняколко часа, която наистина вече по нета не може да стане:)


Поръчки материали също си правя по нета...материали за лекции и новости, също са тук:)...преводи и т.н.

Абе какво ти обяснявам, ай недей да се правиш, че си в 19 век

п.с. А и нета ти дава едно спокойствие и самовглъбяване, вместо да търпиш нечии енергии на живо:))...хич не е работа за самотници, напротив, трябва да си страшно обърнат към света и живота за да схванеш играта тук:)



Тема Re: малее какви неща ви вълнуват!...нови [re: chavdar4e]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано27.09.12 02:55



Преди малко оная алкохолизирана работническа и пенсионерска свиня баща ми влезе в стаята полугол и се опита да ми вдигне скандал. Бил съм си говорил сам и било никое време!А аз говорих по скайп с една мацка.

Станах и за малко не го размазах, чак избЕга от стаята. Обясних по неговата философия, че слабите винаги го отнасят и че съм го прицелил отвсякъде с полиция, прокуратура и мутри. Казах му ще ако още един път нахлуе в стаята ми да ми вдига скандали по никое време и да ми нарушава конституционните права ще го изсела от София така както комунистите не са го изселили през 49та. Така бях побеснял, че бях на косъм да му размажа сурата с пепелниците на масата в неговата стая.



Тема Re: малее какви неща ви вълнуват!...нови [re: FilerO99]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано27.09.12 10:59



За правата и яда ти е ясно и съм донейде съгласен с теб.
Ама, що не си идете всеки по къщЯта с баща ти, а?
Ако той е пенсионер, ти що не си на квартира поне, за да няма той право на мнение по адрес на твоите лични територии?
Ако нямаш шанс за квартира, що не му спазваш на него личните териториални претенции?
Сори, ама не е сори.
Поне си избиваме ядовете тук, ама някак си показваме и неадекватностите си.

WALL·E


Тема Re: малее какви неща ви вълнуват!...нови [re: FilerO99]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано27.09.12 11:24



И всичко това в дома на баща ти.



Тема Re: малее какви неща ви вълнуват!...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано27.09.12 12:20



И всичко това в дома на баща ти.


Когото аз храня.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.