Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се възпитаванови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано21.09.12 20:21



Хъм, в университета да не би да са открили детска градина, че по мое време нямаше





Тема Re: Как се възпитаванови [re: chavdar4e]  
Автор danaia nn ()
Публикувано21.09.12 20:40



Или ти си много руса или аз, може би и двете, ама не разбрах

Ако можеш обясни пак

Авторката е поставила добре въпроса, ти отговаряш на някой, който не е по темата и дори не е родител, ако не греша, което няма кой знае какво значение, но няма личен опит, а то си е друго.



Тема Re: Как се възпитаванови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано21.09.12 20:48



Смешно и тъпо ми стана това мнение по ред причини...



А на авторката кво да кажа, като нямам ни най-малка идея. Всъщност, имам, но ще се повторя за хиляден път - всичко в тоя живот става с много търпение и любов.
Виж ми подписа.



Тема Re: Как се възпитаванови [re: chavdar4e]  
Автор danaia nn ()
Публикувано21.09.12 21:12



И аз бих искала да й кажа, че трябва да е приятелка с него, да говори много с него, защото те не винаги говорят и да е винаги до него, каквато и щуротия да се случи, защото тя ще е човека, към когото ще се обърне първо сина й.

Обаче не бил добър модела нещо разбрах



Тема Re: Как се възпитаванови [re: chavdar4e]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано21.09.12 21:12



Абе не му е опрял ножа до кокала:))...иначе ще намери какво да прави:))...вечер ще бачка до 12-1 през нощта...малко спане и айде пак на лекции:))...щом иска да учи редовно, мдаммм:)

така че...да се радва:))





Тема Re: Как се възпитаванови [re: danaia nn]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано21.09.12 21:16



Мъж приятел с маминка и споделящ с нея...

...малко в повече ми идва, ама аз казах, че от мъже и възпитанието им до 18г. не разбирам, признавам си.

Аз ги ползвам само след това, готови, отгледани и си дотаманявам нещата по мой стил и калъп да не усещам влияния от маминка



Тема Re: Как се възпитаванови [re: Lira Emerald]  
Автор danaia nn ()
Публикувано21.09.12 21:22



И ти ли си в друга тема бе. Какви мъже на 14-15, някъде там трябва да е сина на Лили. Ма верно си признаваш, че не разбираш от момчета

Ех да ми дойде някоя лигла снаха и аз ще питам и разпитвам как сте я гледали



Тема Re: Как се възпитаванови [re: danaia nn]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано21.09.12 21:28



Нито тъщата, нито свекито имат право да задават тъпи въпроси и се мешат в живота на младите-те да се оправят:))



Тъщата и свекито имат маникюри и прически за оправяне

Честно казано, дори 14-15 син не мога да си го представя как кротко си споделя с маминка еле па недай си бож еи се гушка в нея или сълза и отронва:)...но спирам по въпроса, неподготвена съм
плещя ей така...че прегладнях, айде...пилешките бутчета и гъбки станаха, винце...това -онова...чакам те



Тема Re: Как се възпитаванови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано21.09.12 21:39



Така казват


При нас обаче аз не говоря толкова, колкото слушам, слушам, с кратки реплики си казвам мнението...
Никога не съм командвала, не съм се натрапвала, но и не съм молила.
Раздавам задачки, като джобните Винаги с йезуитската думичка "моля".
Обаче! В моменти на крайна умора или като видя, че всеки си прави квото му е удобно, казвам "лека нощ" в 8 вечерта или заминавам нанякъде.
Абдикирам.
И не ми пука.
Да се оправят.

Звучи егоистично и жестоко към горките нещастни момченца, дето още им купувам гащи и чорапи, обаче какъв ефект има върху тях

Според мен, колкото по-малко приказки, вместо действия, колкото по-малко поучаване, а повече смях и приятелство, толкова по-добре.

Ма имал двойка по математика, ма негова си е, бе, той няма да прави в живота каквото иска, да не е моя??? Ма набил го съученик? Ми да се научи да се пази. Напил се. Ееее, на кого не се е случвало. Пропушил. Аз ли точно да правя драми???

Философията, която споделям е, че всеки сам прави от живота си своята картинка. Ако искат тя да е красива, да мислят и да чувстват.

И може би най-важното нещо: преди сто хиляди години се заклех пред себе си, че няма да забравя нито една своя беля, бягство, драма, желания, успехи във всяка една моя възраст и ще гледам с леко присвити от смях очи на същите повторения от децата ми
Ако ме разбираш, макар и блондинки



Тема Re: Как се възпитава [re: chavdar4e]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано22.09.12 00:28



Работи почасово, след лекции... Много ли е сложно? Аз работех на две места и учех..... и от нашите пари не съм видяла от 16-та ми година досега. Точно обратното: аз им помагам всеки месец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.