Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: След 2 дни започва пак школото!:((((нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано17.09.12 15:50



Душа, аз не съм ги проклинал.
То си стана това с панделата.
Кофтито е, че мазнюхите от въпросното школо все успяват да се уредят ближейки задници, кой началник инспекторату кой нещо си друго.
Отврат!

WALL·E


Тема Re: След 2 дни започва пак школото!:((((нови [re: Lira Emerald]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано17.09.12 22:54



Марина е много впечатлително дете. В четъвърти клас пак ли ще бъдат със същите учители?

Прави ми впечатление, ти си толкова отракана, а тя вместо да постави момиченцата от батута на място с две приказки - реве.

Марина е приказна принцеса, защото светът, в който иска да живее е приказен, заслужава всеки от нас да се постарае да сътвори поне частица от приказния Маринин свят.

Покажи някоя рисунка.

Целувки на ученичката.



Тема Re: След 2 дни започва пак школото!:((((нови [re: Beщицaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано17.09.12 23:21



Хаха:)...отракана кака ти стана някъде след 30-тата година:))...до тогава лапаше мухите:))...и вярваше в таласъми:))


И като се отраках ела виж, колко разочаровани някакви около ми:)))..но още усещам, че не съм достатъчно отракана...като гледам конкуренцията

На нейната възраст бях същата...но имах баба-рицар зад гърба ми дето нямаше 6-5

Ще се оправим:))



Тема Re: След 2 дни започва пак школото!:((((нови [re: Lira Emerald]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано17.09.12 23:40



Честно си признавам, че искам да живея в света на Марина - това е красив свят.



Тема Re: След 2 дни започва пак школото!:((((нови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано18.09.12 13:57



Много е вероятно тази година или догодина да й дойде цикъла. Тези днешните деца на 10-11 са доста по-големи, отколкото изглеждат.

За другите неща - да, агресия има, винаги е имало, ние не сме били по-добри като деца. Обаче сама си го казала - другите са били без родителите си. Вече е време да я оставяте в група от себеподобни, не с вас - пред блока, в градинката, след училище. Приятелите се защитават, правят групи и се делят на наши и ваши. Нормално развитие. При вас като деца не беше ли така?

Знам, че в часовете на моето дете в училище е било винаги много тихо - от първи клас. В междучасието наистина е ад. Но в часовете 4 различни учителки още първата година успяха да се справят. Нормални жени в нормално квартално училище. Но пък като си представих как дебнеш пред ключалката

. Остави това дете да е по-самостоятелно. Моят дечко щеше да умре от срам, ако бях отишла да слухтя.

И в това е разликата. За мен се случва да има кофти учители, за теб се случва да има читави. За мен училището е нещо положително, макар с недостатъците си. За теб е нещо негативно, макар и с някои положителни неща. На бас, че и децата ни така го възприемат?

Марина е голямо момиче. Остави я да расте без теб. Достатъчно е да си винаги там, ако има нужда. Няма нужда да си там зад вратата в училище за всеки случай



Тема Re: След 2 дни започва пак школото!:((((нови [re: 2biri]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано18.09.12 15:05



Много добре казано!

:"И в това е разликата. За мен се случва да има кофти учители, за теб се случва да има читави. За мен училището е нещо положително, макар с недостатъците си. За теб е нещо негативно, макар и с някои положителни неща. На бас, че и децата ни така го възприемат?
".



Тема Re: След 2 дни започва пак школото!:((((нови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано18.09.12 18:28



E, ти мислиш ли, че винаги сме с нея?:)))



Разказах показателен случай...в градинка доста отдалечена от нас, където сама не може да иде все още.

Бе ти що така ми говориш га че съм поливана с Девинска вода и расла в саксия
Мерсаж за изказването ти все пак...напънало те е, изправила си ме пред дъската...

Не е необходимо да дебнеш пред ключалката, след като си отишъл по работа в даскалото и в целият коридор се е чувало глъч от класната им стая.
А до трети клас определено съм наблюдавала по концентрирано нещата следствие проблемите, които имахме. Дали мислиш съм искала и предприемала нещо преди да се случат тия тъпи изцепки с даскали и някои деца. Сега в 4 клас ще съм по-либерална, но нещата си имат мярка все пак! Живеем в сложни и опасни времена и си трябва контрол!



Тема Re: След 2 дни започва пак школото!:((((нови [re: Lira Emerald]  
Автор danaia nn ()
Публикувано18.09.12 18:50



Много съм разочарована от отговора ти



Очаквах нещо интересно

Редактирано от danaia nn на 18.09.12 18:51.



Тема Re: След 2 дни започва пак школото!:((((нови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано18.09.12 19:34



В училищата е пълно с добри и нормални деца и учителки. Ама бъди по-позитивна пред нея. Случила се кофти учителка и кофти деца, ми пълно е с готини. Ще ги открие



Просто много смешно ми стана, щото и други теми си пускала "нямам им доверие аз на тия" и някак си си представих как в час си се навела зад вратата, след като си излъгала охраната, че детето нещо си там важно... Сори, обаче наистина има доза параноя в теб на тема училище - не само от тази тема, палила си се, обяснявала си, а детето слуша и копира.



Тема Re: След 2 дни започва пак школото!:((((нови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано18.09.12 21:38



Tи нещо забележки ли ми правиш,анализираш ли ме, караш ли ми се



Иначе-"Добре"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.