Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Яслатанови [re: Beщицaтa]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано16.09.12 06:44



Изчетох всички мнения, ти най добре си познаваш децата, дете на две години не лъже, може да фантазира, но да лъже не, отивай там и по мнението на Лира, но со кротце со благо, покажи им обаче че няма да позволиш каквото и да е държание с децата ти. Мама едно време, бях 11 клас, завършвах, дойде за 1 път на моя родителска, и то само за да насере класната ми, която беше луда, каквито и да са ти децата, това са твоите деца и ти трябва да ги защитаваш





Тема Веднага пишеш ЖАЛБА!нови [re: Beщицaтa]  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано16.09.12 18:16



Караш по ред - ЖАЛБА с входящ номер и копие с входящ номер до Кастрева (шефката на регионалния инспекторат - София, на пл. Възраждане).
ВЕДНАГА! Няма какво да чакаш. Тук иде реч за насилие над дете.
Казвам ти го като вътре в системата - мигновена проверка и ПИСМЕНО становище от инспектората И директора на градината. Нищо по-малко.
Минималното наказание е предупреждение за уволнение, а при последващ рецидив Дисциплинарно уволнение на мига!
Въпреки че съм даскал и единствения синоним на думата родител е олигофрен в конкретния случай става дума за насилие над дете.
САМО с писмена мигновена жалба - входирана и задължително и копие до Началника на РИО- София - В.Кастрева.

Try not. Do or do not. There is no try.


Тема Re: Яслатанови [re: Lira Emerald]  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано16.09.12 18:17



малка поправка - яслите са под опеката И на Министерство на образованието.

Try not. Do or do not. There is no try.


Тема Re: Яслатанови [re: hannibal]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано16.09.12 18:46



Аха...по наше време /2003-2005/май бяха само под опеката на здравеопазването...но ако е сега така, още по-добре:)



Тема Re: Яслатанови [re: Lira Emerald]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано16.09.12 23:01



Най-вече на Общината :)



Тема Re: Яслатанови [re: hannibal]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано16.09.12 23:14



Община и МНЗ, повече второто



Тема Re: Веднага пишеш ЖАЛБА!нови [re: hannibal]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано17.09.12 01:01



приятел, чиято жена е детска учителка в Англия, ми е казвал, че дори само хващането на детето за ръката над китката, може да й коства наказания /не знам какви наистина/ и изхвърляне от системата.
имаме още да косим трева, докато градинките ни заприличат на техните...

Вещи, не оставяй нещата така. съвети много са ти дали, ти си знаеш кой от тях би приложила успешно.

успех и светли дни ти пожелавам:)



Тема Re: Веднага пишеш ЖАЛБА!нови [re: hannibal]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано17.09.12 09:48



Веднага пишеш ЖАЛБА!
Караш по ред - ЖАЛБА с входящ номер и копие с входящ номер до Кастрева (шефката на регионалния инспекторат - София, на пл. Възраждане).
ВЕДНАГА! Няма какво да чакаш. Тук иде реч за насилие над дете.
Казвам ти го като вътре в системата - мигновена проверка и ПИСМЕНО становище от инспектората И директора на градината. Нищо по-малко.
Минималното наказание е предупреждение за уволнение, а при последващ рецидив Дисциплинарно уволнение на мига!
Въпреки че съм даскал и единствения синоним на думата родител е олигофрен в конкретния случай става дума за насилие над дете.
САМО с писмена мигновена жалба - входирана и задължително и копие до Началника на РИО- София - В.Кастрева.


Абсолютно съгласна с джедайския инструктор! Задействаш се МИГОМ и ПО УСТАВ, така да се каже. Обрано, делово и стегнато - без грам емоции, ако можеш... Не им оставяй никакъв мегдан да те обявят за мама-истеричка и/или скандалджийка. С техните камъни по техните глави. Безсловесна съм, баси... другаде по белия свят за такова отношение "глАви кИнат"!



P.S. Мога да само да благодаря на Бога/Съдбата/което там Ведомство, задето и двете ми деца са попадали все на ПРЕКРАСНИ възпитатели и педагози... от яслата, та до
- абитуриентския бал (едната);
- първия учебен ден на шести клас (другата).

Стискам ти палци, Вещи - действай!




Тема Re: Яслатанови [re: Beщицaтa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано17.09.12 22:10



Много Ви благодаря за мненията и съветите.
Не пишех, защото в нощта, когато написах темата, Наско започна да повръща, после Васи, после аз - някакъв вирус ни порази наред, но вече сме добре.

За тази детска градина има само добри отзиви от майките, затова бях много спокойна и доволна, че приеха децата в нея. На третия ден, за които иде реч в темата ми, същата леля ги е научила сами да си свалят панталонките и гащите, за да сядат на гърнето, т.е. има и положителни моменти.

Не ми беше дошло наум, че мога да напиша жалба или да се оплача на директорката, така че много Ви благодаря, че ми отворихте очите.



Тема Re: Яслатанови [re: Cлънчeвo cиньo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано17.09.12 22:59



Не мога да спра децата от ясла, защото ако не започна работа, ще умрем от глад.

Тъй като и без това ще трябва да си намеря нова работа, да си намеря работа, която да ми позволява да си ги гледам.

Не знам защо имам повече доверие на детските градини, отколкото на някоя жена, която да наема да ги гледа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.