Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Яслатанови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано15.09.12 10:02



ън така!
тури й го по женски в мозъкът
аз се пробах по момчешки с кротък лаф да й налея разум в главата на Вещи
само от тупаница разбират прасетата
децата са чисти
tabula rassa
уфх
добре, че вече одъртях и ги изгледах моите
иначе ...
пак могъм влачим директорки зад филодендрони с ангелска усмивка,
от моя страна



Тема Re: Моляяя?нови [re: anbra]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.09.12 10:04



първо Анбра да ти кажа, че уважавам мнението ти, това е ТВОЕТО мнение, а сега ме остави да се изкажа в мой стил и скорошен опит

...мнооого кипнах, като им знам тъпанариите по ясли и градини!

Малеее, попаднах си на темата...ще ни тормозят децата тия кощтрамби

Моляяяя, никаква комуникация с разпърпорената лелка...НИКАКВА!
Дайректли при ДИРЕКТОРКАТА! С писменао обяснение-заявление, жалба или там както искаш се озаглавява...с копие до службите дето контролират яслите, яслите са към Мин. на здравеопазването, ако не вземе веднагически мерки! Показваш на шефката, че се заемаш сериозно с въпроса. Настъпва се категорично, никакви спокойни разговори. Детето е малтретирано и стресирано!

Гледай после лично как директорката ходи да завива детето ти и да го гали по главичките и как си говорите на кафе в кабинета и любезно...лелките и учителките не ти говорят особено от там насетне, обаче са предупредени, че са следени под лупа за това, как гледат детето.

Редактирано от Lira Emerald на 15.09.12 10:07.



Тема Re: Яслатанови [re: Beщицaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.09.12 10:11



нЕма такъв филм да почнат да тормозят детето...оная жалба до службите за закрила на детето и там службата към Мин. на здравеопазванетое в джоба ти и те трябва да знаят това



Вече си говорила с директорката и виждаш колко любезни са с теб,щото са привиквани за инструктаж...привидно де, всеки ден питаш детето как е минал деня...и телефона на директорката ти е приоритетен. Усетят ли, че си безкомпромисна нещата си идват на място!

На ниско ниво с кощтрамбите никаква комуникация вече...те вече са се издънили...мореее, не им ли разрошиш перуките, на идиот ще те направят!

Редактирано от Lira Emerald на 15.09.12 10:11.



Тема Re: Яслатанови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.09.12 10:14



Айде стига ти с твоите лъжат, та лъжат...личи си когато се лъже, има завъртяни разговори и се разбира...за насилие децата не лъжат!

За да се каже такова нещо, значи има и е ставало нещо зад боядисаните им стени!

За изперкалите лелки и учителки пък въобще не повдигам темата...нищо , че ми е любима





Тема Re: Яслатанови [re: Beщицaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.09.12 10:17



Искам децата ми да успеят да се справят с яслата, да ходят с желание там и да са доволни от себе си.

Забрави за това...голям оптимист си:)) Травмите тепърва започват!
Не си ли извоюваш с категоричност отношение...забрави!
Раздроплена работа са...по общинските градини де най-вече:) Та само ти трябва да държиш нещата под контрол, особено вече щом има инцидент!
Нещата са по-сериозни, отколкото ти се ще :)



Тема Re: за бащата!нови [re: Beщицaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.09.12 10:21



Баси мекотелото! Без извинения...тоя те прави на луда от началото, ти си знаеше, че не е свят нещастника...всички тук знаехме. Но го обичаше, ти си с чиста съвест! Знам историята.
Искаше да имаш децата-имаш ги, това е най-важното...онзи ще мре под мост, помни ми думата!





Тема Re: Яслатанови [re: Beщицaтa]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано15.09.12 10:26



Хващаш г-жа лелката и при директорката! Естествено с официална жалба в ръка с копие до общината (яслите и детските градини са под тяхна опека).



Тема Re: за бащата!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано15.09.12 10:28



сопри малко
бетер от мене си
нахъсахме я Вещицата,
утре ще докладва,
в понеделник, всъщност

ама прошка?- никва
........
децата са изтъкани от чистота и помисъл
това трябва да се пази
като одъртеят, почват с лъжите и пинизите
...............
Вещерицо!
влизай и мачкай наред
веднъж е дете, детето ти
то ще запомни орлицата със стръвен поглед, дето майка му



Тема Re: Моляяя?нови [re: Lira Emerald]  
Автор coffeemate (стар таралеж :D)
Публикувано15.09.12 10:34



хаха изкефих се направо.
Точно така се прави!



Тема Re: Моляяя?нови [re: Lira Emerald]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано15.09.12 10:39



Аз също уважавам правото на мнение на всеки. Също говоря от собствен опит - моят път беше такъв, не от ясли, но от градина, синът ми беше щур, не ядеше месо, не спеше на обяд и прочее дразнещи дисциплината неща - с добро се разбрахме, че насила няма да го карат да яде, че трябва да му приковат вниманието с нещо да не щурее и т.н. и т.н. и проблеми не съм имала - даже ми събираха месото от порцията му за кучето, щото му се полагало...хахахаха...
Вероятно на такива хора съм попаднала, защото вече в училище попадах на по-различни. И пак с добро сме се разбирали. А като знам Вещи как на мравката път сторва, със скандал доникъде няма да го изработи... всеки според характера си и натюрела си трябва да действа...

Лично мнение

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.