Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Питане....нови  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 11:41



Помогнете да се ориентирам къде точно греша. Защото най-вероятно това се случва



Отказвам да навлизам във връзки с обвързани/ангажирани или каквито и да било подобни сценарии мъже.

Усилено отказвам при това ...и то не защото "така не трябва" и не е "морално" ....а по редица мои си вътрешни правила и убеждения, че е под достойнството ми да се забърквам в подобен род истории....

Да ама масово около мен хората твърдят, че като нямало свободни мъже ...трябвало да крада ....и как пък някой ще реши да "смени" половинката си ако не му дам възможност да хареса мен....

Не знам, но всичкото това на мен ми идва в повече като идея за нещо с което мога да се наема ...а виждам, че света и всичко останало не се и замислят по въпроса ....и някак си са щастливи ....

Мнения моля ?

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 01.09.12 11:49.



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано01.09.12 12:05



Това че нямаш морал както почти всяка друга жена е повече от очевидно. Свободни мъже има, но те едва ли ще ти обърнат внимание точно на теб.





Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.09.12 12:19



Аз съм на мнение,че ако разбиеш дадено семейство,то това ще ти се върне.
Друго има-как ще спиш спокойно нощем като знаеш,че настоящата ти половинка зарязва семейство заради теб?Ами нали утре може да му скимне,че и с теб не е щастлив и да си намери друга?
А и друго има,нека кажем че тяхната връзка не върви.Но едно е да си повод,а друго причина за раздялата.





Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: Francuzoikata]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано01.09.12 12:22



Да не мислиш, че на Джулее й пука, че ще разбие семейство? Тя като почти всяка друга българка от нейното аморално поколение си гледа единствено собственият си интерес.

И при положение, че има толкова много свободни и свестни мъже в България питам аз за какво й е на нея да разбива семейства???Защото просто е мръсница.





Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: FilerO99]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.09.12 12:25



Тя това казва,че и е чудно как могат да и дават такива съвети.
То това само в България да беше....



Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: Francuzoikata]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано01.09.12 12:29



Кой й дава такива съвети? Нейни приятелки.



В България е събрано всичко най-негативно.



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано01.09.12 12:33



А, бе, ти с какви хора общуващ? Както казвам на моята докторантка млада си, образована си, нямаш видими дефекти, имаш потенциал, все ще намериш един хрантутник да го влачиш на гърба си ако това ти е целта, разбира се!
Няма да се захвана с обвързан, разбирай дори разведен с деца, от чист егоизъм. Няма да понеса да не съм в центъра на вселената му, а не виждам смисъл взаимно да се нервим!



Тема Re: Питане....нови [re: Francuzoikata]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 12:39



На същото мнение съм

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано01.09.12 12:41



Жули, сама ли си? Какво е странно в интернет!



Тема Re: Питане.... [re: ariel$$]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 12:43



С всякакви хора общувам Ариел



При мен също го има това, че бих искала да съм ....айде не център, но солидна звезда в нечия вселена.....

....просто не вярвам, че това се постига с гасене на предишната от моя страна

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.