Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Питане....  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 11:41



Помогнете да се ориентирам къде точно греша. Защото най-вероятно това се случва



Отказвам да навлизам във връзки с обвързани/ангажирани или каквито и да било подобни сценарии мъже.

Усилено отказвам при това ...и то не защото "така не трябва" и не е "морално" ....а по редица мои си вътрешни правила и убеждения, че е под достойнството ми да се забърквам в подобен род истории....

Да ама масово около мен хората твърдят, че като нямало свободни мъже ...трябвало да крада ....и как пък някой ще реши да "смени" половинката си ако не му дам възможност да хареса мен....

Не знам, но всичкото това на мен ми идва в повече като идея за нещо с което мога да се наема ...а виждам, че света и всичко останало не се и замислят по въпроса ....и някак си са щастливи ....

Мнения моля ?

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 01.09.12 11:49.



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано01.09.12 12:05



Това че нямаш морал както почти всяка друга жена е повече от очевидно. Свободни мъже има, но те едва ли ще ти обърнат внимание точно на теб.





Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.09.12 12:19



Аз съм на мнение,че ако разбиеш дадено семейство,то това ще ти се върне.
Друго има-как ще спиш спокойно нощем като знаеш,че настоящата ти половинка зарязва семейство заради теб?Ами нали утре може да му скимне,че и с теб не е щастлив и да си намери друга?
А и друго има,нека кажем че тяхната връзка не върви.Но едно е да си повод,а друго причина за раздялата.





Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: Francuzoikata]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано01.09.12 12:22



Да не мислиш, че на Джулее й пука, че ще разбие семейство? Тя като почти всяка друга българка от нейното аморално поколение си гледа единствено собственият си интерес.

И при положение, че има толкова много свободни и свестни мъже в България питам аз за какво й е на нея да разбива семейства???Защото просто е мръсница.





Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: FilerO99]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.09.12 12:25



Тя това казва,че и е чудно как могат да и дават такива съвети.
То това само в България да беше....



Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: Francuzoikata]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано01.09.12 12:29



Кой й дава такива съвети? Нейни приятелки.



В България е събрано всичко най-негативно.



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано01.09.12 12:33



А, бе, ти с какви хора общуващ? Както казвам на моята докторантка млада си, образована си, нямаш видими дефекти, имаш потенциал, все ще намериш един хрантутник да го влачиш на гърба си ако това ти е целта, разбира се!
Няма да се захвана с обвързан, разбирай дори разведен с деца, от чист егоизъм. Няма да понеса да не съм в центъра на вселената му, а не виждам смисъл взаимно да се нервим!



Тема Re: Питане....нови [re: Francuzoikata]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 12:39



На същото мнение съм

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано01.09.12 12:41



Жули, сама ли си? Какво е странно в интернет!



Тема Re: Питане....нови [re: ariel$$]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 12:43



С всякакви хора общувам Ариел



При мен също го има това, че бих искала да съм ....айде не център, но солидна звезда в нечия вселена.....

....просто не вярвам, че това се постига с гасене на предишната от моя страна

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: ha!]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 12:44



Изненадах ли те ?

...както се казва теоретично и на практика мога да се броя "разведена"

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: FilerO99]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 13:15



Файле може би за първи или най-много втори път се наемам да ти отговоря ....не за друго ...ами защото виждам, че тръгваш с твоите си неща и не обичаш да четеш и пишеш по конкретна тема ....

....сигурно си много добър и свестен младеж, но всячески се опитваш да го скриеш...за което със сигурност си имаш причини ....за които нито аз ...нито някой друг от тук присъстващите носим отговорност...

Та накратко - по целият свят и сред мъже и жени е пълно с някакви неща, които на нас не ни харесват ....въпроса е как да се адаптираме ....и как тези неща да не ни пречат на нас...

В конкретната тема питам хората как мислят по този въпрос, за да се ориентирам къде ми е мястото на планетата Земя ....и щото ми се чете и пише днес ....музата ме е треснала един вид ....

Та дай да пробваме с теб нещо ново ....да си говорим спокойно и нормално ...ако може без безплодни опити да квалифицираме каквото и когото и да било ....

Разбери, че мен не можеш да ме засегнеш с твоите стандартни обиди, но ако на теб ти става по-добре ...сипи ги ....на мен не ми пречи ....защото знам, че нямат нищо общо с мен...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: FilerO99]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.09.12 13:30



"Толкова свободни и свестни мъже" едва ли... Свестните в някакъв възрастов диапазон обикновено не са свободни откъм анагжименти в личен план...А немалка част от свободните в една по- зряла възраст са вече белязани от някакви тежки драми и разочарования, по отношение на които е ужасна карма да поемеш отговорността да ги лекуваш и вадиш от собствения им мрак без особени изгледи за успех. Ти си жив пример за последното...

А да ти премине живота в това да доказваш, че "не си от тях", е занятие за изветрели и отчаяни романтици.

Говоря по принцип- аз нямам нужда и намерение да си го причинявам.

Хайде, кажи пак нещо за ужасната, смотана, безпросветна, гадна, тъпа, меркантилна, непочтена българка, че иначе има шанс да се получи прекалено сериозен разговор.






Тема Re: Питане....нови [re: ariel$$]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.09.12 13:34



И какво е голямото удоволствие и големият смисъл да си отглеждаш някой хрантутник, примерно, че не ми става ясно? Това да се разбира в случай, че билогичният ти часовник трака все по- оглушително, а яйцеклетките ти правят и невъзможни пируети, за да бъдат забелязани от някой заблуден и леко отчаян сперматозоид?




Тема Re: Питане....нови [re: PipilotaV.]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 13:39



Този гениален въпрос за хрантутника не се бях сетила да задам



....то и темата биологичен часовник не съм я подхващала на сериозно ....не, че и за него не са се опитвали да ми приказват

Ма то те май всичките тези неща са навързани като свински черва

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.09.12 13:51



Ами да, светът е пълен с хора, които дават непоискани и безплатни съвети, които и толкова струват, много често, де (уф, прозвуча сякаш е насочено към Ариел, а имам предвид многохилядната армия спецове по въпросите на билогичния часовник- в това отношение имам мнение, но няма да го изложа тук и то не е непременно свързано с мъжете, свестни, свободни, несвободни или някакви други ). Сума ти, нещастливи даже понякога, хора, искат да те накарат да си мислиш, че животът ти трябва да тече непременно в познатия им коловоз, в който живеят всички или почти всички, а всъщност даже не могат да си представят в кой влак си...

Мистична работа е понякога това да срещнеш "твоя" човек...



Наскоро, в една много готина книга на шведска писателка, в която се разказва за срещата на двама души на... гробищата( да, да, правилно написах, запознават се на гробищата- тя посещавайки гроба на починалия си без време мъж, към когото никога не е изпитвала истинска страст, а той, садейки и поливайки розите на съседния гроб на починалата си жена), срещнах една такава мисъл, която, не знам защо, сега ми проблясна в главата и, макар и без връзка, ще я напиша: Да обичаш, значи да съблюдаваш самотата на другия без никога да я запълваш или дори опознаваш... Уф, а дали беше от тази книга...Ужас...Отивам да си пия гинко- билобата.




Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: PipilotaV.]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано01.09.12 14:04



А немалка част от свободните в една по- зряла възраст са вече белязани от някакви тежки драми и разочарования, по отношение на които е ужасна карма да поемеш отговорността да ги лекуваш и вадиш от собствения им мрак без особени изгледи за успех. Ти си жив пример за последното...


Абсолютно съм съгласен. Нямам намерение да се поправям. Нямам намерение да създавам семейство.




Хайде, кажи пак нещо за ужасната, смотана, безпросветна, гадна, тъпа, меркантилна, непочтена българка, че иначе има шанс да се получи прекалено сериозен разговор.

Считам за практически безсмислено повече да просвещавам хората относно същността на българката. Мисля да предприема активни мерки в реала срещу нея.



Тема Re: Питане....нови [re: PipilotaV.]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 14:05



Хм...

Твоят кратък преразказ на откъса от книгата пък...... мен ме наведе на следната мисъл ...

...тихото разбирателство и обичта ...наистина ще да са по някакъв начин свързани ...и са част от магията на това да срещнеш другарче



Черпим песеееееееен

п.п. това, че са се срещнали на гробищата щях да го изтълкувам като чист символ ...че хората се намират, когато се помирят с миналото ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 01.09.12 14:12.



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.09.12 14:13



За моралната страна на нещата няма какво да ти говоря, знаеш за какво става дума и всякакви пламенни пориви на дидактичност са излишни...Е, когато имаш илюзията или пък представата, че някой е особено тъжовен поради неслучил се успешен брачен живот, имаш някакво успокоение, че не си виновен и не те мъчи толкова съвестта. Но да се надяваш на това, че ще накараш някого да преосмисли обещание (ако мога така да се изразя, въпреки че нищо не ни е дадено даром и безусловно на този свят), дадено на друг по смисъла на "докато смъртта ни раздели", е някаква странна, трудно работеща и неудовлетворителна кауза, която рядко има успех. Мъжете като цяло трудно се решават да променят статуквото си, колкото и нелепо да се чувстват понякога в него.

Оттам нататък- емоцията с един обвързан мъж вероятно би била за доста време разпалвана от "гъдела" на невъзможността, докато човек осъзнае, че ако я няма тази невъзможност, твърде вероятно половината чар на всичко ще се изпари стремглаво или че докато стои до телефона самотно по празници, наоколо "отшумяват като приказка" разни други възможности...Ако ме разбираш...



Което не означава, че някой или нещо могат да бъдат окончателно табу, според мен. Все пак, има случайни срещи с хора, които, независимо в какво семейно положение са, могат да се окажат и съдбоносни, знае ли човек...По- скоро говорех по- горе за липса на скрупули и самоцел.




Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.09.12 14:15



Абе, в книгата не идеше реч за тихо другарстване

, а за случайността като послание, за внезапно появила се страст, когато нещо, което ти изглежда грешно, е всъщност съвсем правилно (двамата бяха с различно битие, на пръв поглед различни светове...). Мдааа...




Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано01.09.12 14:32



Ами какви да са мненията.На колко си горе-долу.Ако си над 25-30, къде спа, когато господ "раздаваше" свободните мъже?Промоцията свършва бързо, после пак се появява, но за мъже втора и ен'та степен употреба.Като не можеш да си звездичка, стани "съзвездие", част от колекцията на някое "слънце".
Може пък и друго да е ?
Ника ти е "Яка мацка".Колко да си яка?Ако си много яка може пък просто да плашиш свободните и свестни в смисъл : "Да бе, що да се потя, тая няма да ми върже никога".

А ако си и много умна ...
А ако си да речем 40 - 40 +, тепърва ще искаш деца и т.н.Нещо, през което мъжете вече са минали и преминали и не им се започва всичко отначало.
Излиза - взимаш някой с готово чаве, евентуално си правите още едно ваше си и толкоз.
Другото е много трудна, да не кажа невъзможна работа.Ъхъм.
(Май не ти дадох съвети, а те стресирах повече, сори. )

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Редактирано от Hoй на 01.09.12 14:36.



Тема Re: Питане....нови [re: PipilotaV.]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 14:39



Много е полезно това с книгите ще да знаеш



Преди време ме беше грабнало едно заглавие "Добре дресиран и ненужен", което ме подведе, че вътре ще се възхваляват някакви теории за това как може да оставим партньора да се развива самостоятелно без да се налага нашата намеса ....

За мое огорчение въпросната книга беше за някаква жена, която имала афера с ангажиран мъж и той взел, че напуснал челядта и жената и и се тропнал на главата ...

Забавното беше, че тя в този момент се ужасява и всячески се чуди как да се отърве от него ....

Така и не дочетох книгата докрай, но си спомням, че това беше още един пирон в убеждението ми, че тая работа не си е работа ....

Иначе да знам - в живота ситуации много.......
..... но се надявам, че ако имам съдбоносни срещи да са от друг характер и обстоятелства ...

Примерно той да е с някаква работа да обикаля по света ...аз да се наложи си зарежа прекрасната кариера, за да го следвам Знам - това ще е ужасно препятствие, но се надявам, че ще намеря сили да го превъзмогна

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.09.12 14:44



Ами, ужасът идва от перспективата цял живот да подаваш кърпичка на някого, когото нападат закъснели угризения. Само като си помисля, ми става зле. Не искам да съм отговорна за подобен акт на напускане на нещо градено, не искам и да ставам професионална утешителка... Животът все пак е хубав, мамка му...



А ти сега остава и да си поискаш някой, който да е зает основно със занятието как да превръща живота си в изкуство и да обикаля с яхтата си света в търсене на интересни идеи по въпроса. Ама тези мъже ги "раздават" първи на отличничките. Избери си пилот.


Редактирано от PipilotaV. на 01.09.12 14:45.



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано01.09.12 14:46



Спри да се правиш на Жана де Арк... ииии... Ако наистина искаш да си жена на Капитан.... ожени се за Лейтенант...

Почти няма Лейтинант на който да не му викат "Ленче" защото докато заема тази позиция "Старите" кучета му се качват на главата, но ТОВА е цената ако не ти свиди да си я платиш...



Soul is smarter

Тема Re: Питане....нови [re: Hoй]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 14:46



Споко - Усмихна ме - не си ме стресирал



На 33 съм И не съм спала досега ....нооооооо така се стекоха нещата

Ся колко съм яка и умна...нЪл знаеш...за едни манна небесна ...за други мани, че е бЕсна

Но в общи линии и аз си ги представям нещата както ти ги описваш ...

Ей на чета в клуба в темата на една дама ....имало самостоятелни мъже с чавета дето се чуди тя иска ли го или не...значи просто да почакам ...може пък и да срещна подобен

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: WMC 4]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 14:48



Опаааааа... ти отде прозря всички тези неща



Прав сиии...прави сиии

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано01.09.12 14:49



Браво.33 е Христова възраст.Каквото постигнеш до тая година, това ще е .Бързай и не се замисляй много-много.

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "


Тема Re: Питане....нови [re: PipilotaV.]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.09.12 14:59



Да обичаш, значи да съблюдаваш самотата на другия без никога да я запълваш или дори опознаваш...

Колко добре казано!



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано01.09.12 16:22



Имаше един период, в който като четях тук и се чудех дали съм с всичкия си! И хем тук е лесно, излизаш от сайта и забравяш за него. Представям си какво е всекидневно да те облъчват с някакви шашави идеи! Мислиш се за здраво стъпила на земята, а усещаш, че се поддаваш. Най-добрият барометър за щастие е твоята съвест и твоят вътрешен баланс. Кел ти файда от напъните ако в крайна сметка на тебе не ти е комфортно!



Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: FilerO99]  
Автор loverrock ()
Публикувано01.09.12 17:59



Как?

domino dancing


Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано01.09.12 19:18



Стига бре?

...вярно ли са свършили свободните мъже?
По мое време, когато се жених за трети път все още се намираха



Тема Re: Питане....нови [re: Lira Emerald]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 19:26



Надали са се свършили...чисто статистически ще трябва да са горе-долу равни на свободните жени.

Просто живота явно е малко по-различен отпреди и затова възниква такъв проблем



Свободните мъже са по-скрити.

Забелязала съм, че ангажираните се държат като свободни ....а свободните се държат като ангажирани ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Lira Emerald]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано01.09.12 19:37





Кога бе твоето време, Лир?

То и сега си има Ленчета, но тя го иска готов, изпечен и хрупкав, но без добавена цена...



Soul is smarter

Тема Re: Питане....нови [re: ariel$$]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 19:40



В ежедневието няма по-досадно нещо от това да си "Свободна Бяла Жена"



Приятели, колеги, роднини, съседи ...всичко живо се "притеснява" за теб и свободата ти ...

Разказва ми се играта да отбивам въпроси, коментари и всичко останало

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано01.09.12 19:46



Жолка, казваш им, че си бременна от чернокожата си любовница и ... всички млъкват


Абеее, я у лево секви такива загрижени



Тема Re: Питане....нови [re: chavdar4e]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 19:52



Хахахахахах

Това непременно ще го вкарам в действие още тези дни !

Досега пробвах с по-така деликатният подход...да ги успокоявам, че всичко е наред ...да не ме мислят

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: WMC 4]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано01.09.12 19:56



E, годината на Милениума за последно

...отдавна беше:)

И го взех баш такъФ-изпечен и без добавена цена:))

Търсене и късмет му е майката и по-малко предрасъдъци...всичко е игра



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано01.09.12 19:59



Скромен съвет-ориентирай се по чужбина...някъде по Европа, ако имаш желание и сили за това де:)

Ако ще се напъваш хич не го прави ни там, ни у нас:)





Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано01.09.12 20:06



Кво значи да крадеш? Снахата откраднала сина на мама, зетят щерката на татко, пък любовницата мъжа на жената? Щото някак няма как да ме откраднат лично мен, ако не искам



Иначе естествено, че всеки необвързан предпочита да навлиза в сексуални и любовни отношения "на чисто" и другият да е също необвързан. Грешиш, ако мислиш, че тези, на които им се е случило другото, са го търсили баш такова сложно. Приеми, че се случва и толкова. И се радвай, че не си им в обувките

И за да не празнословя, къде според теб една разведена с дете е по-вероятно да срещне друг мъж? В специална среда от необвързани или в средата, в която е? Щото средностатистическата жена ходи всеки ден на работа и до магазина, от време на време на кръчма с познати (по-често със семейни и почти винаги с децата), веднъж месечно на бар с приятелки. В общи линии почти не се случва да й подарят роза зад ъгъла на блока с намигване "свободен съм". Та в този ред - като се влюби, се влюбва - най-често не щото е срещнала принца на живота си с надпис "свободен", а щото е нормална жена и няма как да проспи съвсем всичкото мъже покрай нея, ако тя е сама. Което не значи, че ще краде, ще се жени или ще разбива семейства.

Опитвам се да си представя как аха-аха харесам някой и питам: Жена? Не. Гадже? Не. Стара неизживяна тръпка? Не. Сложни отношения с колежка? Не. и възкликвам "Взех та, божке, взех та".

Иначе е най-добре даже да си му първата и последна любов



Тема Re: Питане....нови [re: Lira Emerald]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 20:27



Мъдро....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: 2biri]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 20:35



Средностатистически картината е точно както я описваш и съм част от нея ....

Разликата е само, че без да се налага да питам .....разбирам, че даден интересен индивид е с наличните ангажименти, обвързаности и тн. и просто деликатно отбивам покани и страня ...

Някой по-горе спомена вътрешният комфорт ....ами би ми се нарушил значително ако се хързулна да се влюбвам и не получа реципрочност ....за която е било ясно, че е за друг човек от самото начало



Имам познати в тази схема, но не съм го повдигала като тема на разговор...точно защото предполагам, че обувките им стягат и не ми е работа да настъпвам мазоли ...

С вас да си го обсъждам ми е много по-комфортно....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано01.09.12 21:02



На мен пък ми е по- странно да деля хората. Няма да харесам някой повече, щото е свободен, нито ще спра да си падам по някой щото не е. Другото е някак... като разбирането на майка ми.

- На вилата, маме, има един комшия - ерген. Много свестен и работлив.
- Добре.
- Ама кво толкова съм казала. Като идваш...
- Добре.

(идвам един ден и той там, запознаваме се, по пет лакардии от кумова срама, човечец нормален някакъв, той копае, аз правя компоти - идилия

)

- И кво ще кажеш?
- Ми нормален човек.
- Ама много си такава...
- Абе каква съм бе? Да не съм на пазара, че все ме гласиш?
- Добре, добре, ама не е хубаво така... Нищо му няма на човека
- Така е, добре си е човека. (следва нацупване)

(след две седмици)

- Много си капризна, така ще си останеш сама. Кво му е на комшията - работливо момче, ергенче, младо, право.
- Майка ми, ако не млъкнеш, ще те хакна с нещо. Остави ме на мира бе, жена!
- Ама аз с добро.
- Добре.
- Стига ми вика добре. Може ли млада жена да стои сама?
- Както виждаш, може.
- Ми вредно е, бе мама. С котката ли ще си кукаш един ден? Детето ще порасне...
- Добре.
- Аз за твое добро...
- Добре (следва обидена физиономия)

Честно казано предпочитам да съм лоша крадла на мъже, ако това на майка ми е начина да си намеря "свободен, щото ми прилича". Същият сценарий от приятелка е още по-нелеп.

Изобщо идеята да преценям дали някой ми е лика-прилика преди да го харесам, ми е чужда. И женени съм харесвала, и грозни, и бедни, и глупави. Предполагам имам много слабо развито чувство за самосъхранение.



Тема Re: Питане....нови [re: 2biri]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.09.12 21:12



Опитвам се да си представя как аха-аха харесам някой и питам: Жена? Не. Гадже? Не. Стара неизживяна тръпка? Не. Сложни отношения с колежка? Не. и възкликвам "Взех та, божке, взех та".

Иначе е най-добре даже да си му първата и последна любов


Готино!




Тема Re: Питане....нови [re: 2biri]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано01.09.12 21:15



Глей ся ква си лоша


Дай да намерим на човека булка, то работливите и свестни мъже не са много, пък после ти ще почерпиш некой компот

Понякога ми става тъжно за оня свят, в който мъдрите ни предци не са позволявали човек да остане без семейство, мъчно ми е за днешните глупости от типа на любов и страст

Липсва ни мъдростта на предците...



Тема Re: Питане....нови [re: 2biri]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 21:20



Ей жена много се смях



....и ще ти кажа какво мисля по този повод ...

Ако бях мъж в обсега ти да си ме харесала ....щях така да направя, че да не ти се налага да се тормозиш с какъвто и да е излишък на разсъждения...

Първо ще разчистя терена, ще поизмета верандата и тогава ще те поканя на кафе/сок 2,3,5 бири да те омайвам Щот това с влюбването е двустранен процес...не си го измисляш сама....

..... човеците заслужаваме и вниманието и уважението независимо какви са там пред разсъдъците и всичко останало

То, че на никой няма да сме първата и последната е ясно ....ма поне докато сме ...каквото и там сме ...да сме

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: chavdar4e]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано01.09.12 21:29



Дано човекът да си намери най-подходящата булка, честно. Изглежда свястно момче и има чувство за хумор. Дано само майка ми не му помага



Аз не споря, че е по-добре да сме в двойка. Естествено, че е по-добре. Просто насила хубост не става. Пък мъдрост на мен наистина ми липсва понякога. За десети пъ казвам, че ще си търся богат мъж - като ще е от мъдрост, а не по любов



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано01.09.12 21:45



Не се смей много. Ако искаш - идвай да те запознавам. И тъй като съм идея по-старичка, а подозирам, че съм му с малко кака, мисля, че към 35 ще ти е ок



И моля, моля, аз влюбването си го измислям сама. И предразсъдъци не че нямам, но са някак в друга насока. И после, ако поцивря, виновни няма. Кой ще ми мете, ако не съм си фръцнала фустата? Щото като ме е видял и е онемял?

Не го мисли много, търси го да се искате и да се имате - тва по темата щото. Пък какъв - какъвто дойде.



Тема Re: Питане....нови [re: PipilotaV.]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано01.09.12 21:53



Е кво, леко е абсурдно. Иначе е пожелателно да е дано, ама надали





Тема Re: Питане....нови [re: 2biri]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано01.09.12 21:59



Продадено ! 35 ...работлив,свободен и с чувство за хумор си е баш като за мен



Само майка ти да не реши, че съм ти го откраднала под носа, че ядове ще бера

п.п. Обещавам да не го мисля много....просто се опитвам да се съхраня със всичкият си и да не се вкисвам докато го срещна ....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано01.09.12 22:08



А, тя почти го забрави тоя младеж. Сега е на вълна "Важно е да си родиш още едно, че много ти се отдава" Подозирам, че е съгласна да не е толкова работлив и да не е ерген, изобщо на вълна - приемам всичко, деца да има - сме. Та е твой, само кажи, и за компотите ще ти дам ключ





Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано02.09.12 05:26



Никъде не грешиш. Просто трябва да се влюбиш. Хората с изброените характеристики не ти харесват, не заради социалното си положение, а просто не са за теб.
Трябва много жаби да целунеш, докато намериш принца, а в процеса може да попаднеш на някой друг.

Женения не се развежда заради друга жена, а по-скоро защото е хванат да изневерява с друга жена.



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано02.09.12 08:35



съжалявам



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано02.09.12 08:50



Според мен, щом виждаш нещата както си ги описала, просто живееш съобразно убежденията си и грешка няма.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор вoлнa птицa (член)
Публикувано02.09.12 09:31



Наблюдавам около ме много свободни млади мъже около 30-35, които предпочитат връзка с обвързани жени. Нямат грижа за семейство и т.н. битовизми и това ги устройва. Та от там идва обърквацията





Тема Re: Питане....нови [re: вoлнa птицa]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.09.12 09:37



Не само... Наблюдават се напоследък и немалко такива в аналогичен възрастов диапазон, които имат афинитет към връзка с жена, която да ги... отглежда. За целта не е необходимо даже да е обвързана, а просто да е преминала етапа на мечтите за бяла рокля и челяд, и да има нещо като финансова независимост.


Редактирано от PipilotaV. на 02.09.12 09:38.



Тема Re: Питане....нови [re: Lira Emerald]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано02.09.12 13:19



Мдаааммм... търсенето на "Зайчето" зад "Шипковия храст" му е майката.



Аз си изкопах "заешката дупка". Сега само чакам дръФчето да порасне.



Soul is smarter

Тема Re: Питане....нови [re: Francuzoikata]  
Автор Лaмa ()
Публикувано02.09.12 15:00



Аз съм на мнение,че ако разбиеш дадено семейство,то това ще ти се върне.

Аха и то по много проста причина. Според мен хората, които са склонни да започнат връзка с някого, докато са с някого другиго и хората, които прекратяват официално и започват нова връзка на чисто са два съвсем различни модела. Ако си завъдиш първия модел, вероятността един ден да ти се случи същото като на предишния му партньор е прекалено висока, за да си заслужава.





Тема Re: Питане....нови [re: Лaмa]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано02.09.12 15:49



И каква е разликата, само дали си уведомен/а или не.Крайния резултат е пак същият - край.


Гаранция "Франция".

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор won (cool)
Публикувано02.09.12 17:20



Ами не се забърквай в такива конфигурации.
Да се гради връзка и със свободен мъж не е лесно, а с разведен съвсем не е - заради всякакъв "багаж", който си носят.

Остави браковете да си се разпадат заради участниците в тях, а не заради твои надежди за "светло бъдеще" след евентуалният неуспех на нечий брак.

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: FilerO99]  
Автор bubble ()
Публикувано02.09.12 18:47



знаеш си колко си прост и нещастен-нали





Тема Re: Питане....нови [re: Hoй]  
Автор Лaмa ()
Публикувано02.09.12 19:46



Сериозно ли питаш? В единия случай връзката не върви, двамата партньора сядат като големи хора, прекратяват я - честно и коректно. Чак след това минават на търсещ модус. В другия нещата не вървят или на единия му е писнало, но го мързи или е прекалено смотан, или страхлив да сложи край като хората. Оставя връзката да вегетира за всеки случай, но паралелно с това се оглежда за други опции, прави мили очички на Джолката примерно. Ако стане, стане, ако не - оставаме си при тая стендбай-натата докато пак излезе нещо ново.

Виждаш ли разликата?

За мен лично е неразбираемо дори да прехвърчаш от една връзка в друга, без отрезвителен период помежду им, но някои хора го могат.





Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: bubble]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано02.09.12 19:58



Аз съм юрист, а ти какво си?





Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: FilerO99]  
Автор bubble ()
Публикувано02.09.12 20:09



а аз съм Човек...ти представяш ли си...дай да сме си на лични и да си ме плюеш там, както обикновено





Тема Re: Питане....нови [re: Лaмa]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано02.09.12 20:20



+1 /това май е някакъв знак, който символизира напълно съгласна /



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: ellynora]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано02.09.12 20:21



Благодаря за подкрепата



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: anbra]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано02.09.12 20:27



Благодаря



Всъщност :

Благодаря на всички изказали мнение, но ще наводня темата.

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: bubble]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано02.09.12 20:29



Жена чудесна зарежи ся да се натоварваш излишно



Здрасти Иху !

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.09.12 21:54



Аз като един практик, без изобщо да засягам моралната страна се питам колко време може да издържи нормален човек на секс веднъж-два пъти в седмицата с преброено време, щото трябва да лъжем жената? Пък и тези един-два пъти да са, когато той не е ангажиран, жената е забаламосана и прочие. Хубаво накрая ще го откраднеш, ама как ще ти стигнат нервите да го дочакаш този край, без да обсъждаме колко е реален.

Не го разбирам това. За резерва става, ама инак...

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.09.12 21:59



Разликата е само, че без да се налага да питам .....разбирам, че даден интересен индивид е с наличните ангажименти, обвързаности и тн. и просто деликатно отбивам покани и страня ... Абе, понякога разбираш в един по-късен етап, когато вече си хлътнал, ама това е друга тема.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: Jolee]  
Автор bubble ()
Публикувано02.09.12 22:18



ихууу, чудесната си ти:-) а аз утре-Почивните дни и кво беше към морето...с фитипалдито и ултра изтеклата ми книжка





Тема Re: Питане....нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано04.09.12 09:30



Един два пъти на седмица секс може да е малко за едни, много за други.
Различин възрасти, различни връзки, различни потребности...
Сексът не е определящ сам по себе си,според мен нито дори времето прекарано - "заедно".Просто в един момент времето прекарано -"разделно" - почва да натежава на кантара...

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Питане....нови [re: MamaNetty]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано04.09.12 10:00



Е не съм съгласна тоя път.И сексът и заедното са си важни.Когато човек започне да натрупва преобладаващи минуси за другарчето, просто тегли чертата и се запитва как започна всичко?Ако има фрапиращи отклонения:раздяла.
На теория е много лесно, но на практика е друго.Започват едни терзания, очаквания за промяна, упреци, съжаления, самозалъгвания и пълен циклаж.Тук трябва да се научим да казваме:"Край!"
Аз пак се отплеснах, но "разделно" можеш да си живееш И с него.Въпрос на гледна точка.

Тогава няма и да тежи...



Тема Re: Питане....нови [re: MamaNetty]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано04.09.12 10:45



Завидя ли ѝ, а?



WALL·E

Тема Re: Питане....нови [re: 2biri]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано04.09.12 10:53



Хахахаха, безценно е как хората се грижат да те информират, че еди-кой си е ерген, без да питаш и често - без да те интересува.

Защото, нали, няма причина да не му хвърлиш око на човечеца, щом е нормален, свестен и свободен, какво му има, та да не го харесаш за мъж, да не чакаш принца...

Аз се почувствах дори засрамена веднъж, когато попитах брат ми познава ли един, който би трябвало да му е колега (оня идваше при нас по работа), и той отговори нещо от сорта, че не се сеща, ама по принцип при тях ергени на тая длъжност няма. Аз нямах това предвид, че да има от какво да се срамувам, ама...

Колкото до крадените мъже - дори да не те тормозят угризения (в края на краищата ангажиментът към жена му е негов, а не твой), вероятността един лесен за крадене мъж утре да бъде откраднат от твоето владение си е повишена.

Редактирано от MupaM на 04.09.12 12:31.



Тема Re: Питане....нови [re: Hoй]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано04.09.12 11:01



А, нидей така, имат си значение яснотата и бързината.



Тема Re: Питане....нови [re: MamaNetty]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.09.12 11:38



Абе, не е въпроса само в бройката, а в начина, по който го получаваш. Криеш се, все едно си някакъв престъпник, без всъщност ти самият да вършиш нещо нередно. Вечно бързаш, не можеш да се отпуснеш като човек. Тъпо е.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Питане....нови [re: Hoй]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано04.09.12 12:41



На мен баба ми преди повече от 30 години ми каза - По-добре два пъти разведен, отколкото стар ерген.
Много мъдра жена, ама си е придобила мъдростта от собствен опит - три брака имаше зад гърба, а четвъртият го отказа на 65-годишна възраст.



И аз спазвам, и не съжалявам.




Тема Re: Питане....нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано04.09.12 13:00



Вярно си е, а за жена има допълнителен плюс: няма да обясняват всичките и постъпки с това, че е стара мома.





Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано04.09.12 13:04



Преди няколко месеца се издразних на новата си съседка, която открито фриртуваше със съпруга ми. То бива, то може, ама пред очите ми все едно не съществувам! Чак тема пуснах тук, в която бях незабавно оплюта. Съпругът ми не й обърна внимание, но след време ме попита дали новата ни съседка си е намерила мъж, та да се кротне, че и ние покрай нея хаир да видим!



Тема Re: Питане....нови [re: MupaM]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано04.09.12 15:37




Или пък с това, че е недоебана.
Въпреки че много омъжени си стоят така с месеци.



Тема Re: Питане....нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано04.09.12 16:42



А на мен майка ми ми каза - По-добре разведена, отколкото никога неомъжвана.





Тема Re: Питане....нови [re: ellynora]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.09.12 16:44



Егати разговорливите майки имате! А моята само ми каза "добре" като и казах, че ще се женя.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Питане....нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано04.09.12 16:52



Може би е видяла стоката , затова е направила този извод.





Тема Re: Питане....нови [re: ellynora]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.09.12 17:35



Подозирам, че по-скоро не съм и дала време за философски размишления.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Питане....нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано05.09.12 05:59



Както и да е. Сега предпочитам да е имало бурни реакции и скандали, семейни драми и т.н. с цел да ме откажат от намерението ми. Незнам защо някой хора имат родители, които изобщо не им се бъркат? Това за добро ли е или за лошо?





Тема Re: Питане....нови [re: ellynora]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.09.12 12:07



Пък ти как щеше да се съобразиш с техните драми...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.09.12 22:03



Мнението ми по принцип е, че човек е отговорен за себе си, а не за другите. Ако някой обвързан реши да има връзка с теб - това е негово решение и негова отговорност и не те прави крадец.


От друга страна - ти пък носиш отговорност за себе си - т.е. ако влезеш в "безпреспективна" връзка - това си е твое решение с всички последствия.

От трета страна - абе не мога да го разбера това твърдение "няма свободни мъже". Естествено, че има. Аз например периодично съм свободен, значи има и други.



Тема Re: Питане....нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.09.12 07:50



E, аз точно това визирах под " разделно". Не мога ли да хвана човека под ръка, докато сме на разходка и да го нацелувам, докато танцуваме - значи не сме заедно.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Питане....нови [re: MamaNetty]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.09.12 08:11



Съгласна.

Аз, например, имам нужда по- скоро от качествен секс, а не от редовно присъствие, съчетано със секс. Тоест, не това ми е важно.

Просто в един момент времето прекарано -"разделно" - почва да натежава на кантара...


Да. Липсата на спояващите елементи на общия живот в цялата му палитра, разделя. Или поне превръща другия в някакъв изолиран "остров". Може и да е красиво, но е и нереално...




Тема Re: Питане....нови [re: Десислава]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.09.12 08:21



На теория е много лесно, но на практика е друго.Започват едни терзания, очаквания за промяна, упреци, съжаления, самозалъгвания и пълен циклаж.Тук трябва да се научим да казваме:"Край!"


Ъхъ... А да започваш връзка с женен мъж с очаквания- от които на някакво подсъзнателни ниво вероятно трудно има спасение- да промениш статуквото му, е доста... глупаво, и не само. Е, когато един мъж се представи за нещастна жертва на обстоятелства и неблагополучия от всякакъв характер, желанието да го "спасиш" от оковите си идва някак естествено...






Тема Re: Питане....нови [re: PipilotaV.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.09.12 08:25



Абе, какъв качествен секс можеш да имаш, когато се криеш като мишка и засичаш времето, в което трябва човекОт да се прибере? За това говоря, не за бройката точно.
И е едно сега да ми се пригушка и да се обадя и да кажа "идвам", а друго- да уреждам три дни предварително и да очаквам, че точно след три дни това ще ми се прави.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Питане....нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.09.12 08:31



Права си вероятно. По принцип (нямам идея, не съм имала реална връзка с женен мъж, но никога не е късно да видя дали не съм пропуснала нещо

), има сигурно някакви порции адреналин, докато не ти писне и не решиш, че предпочиташ просто по малко серотонин, но редовно и без усложнения. Въпреки че липсата на необходимост от подобно планиране не гарантира качество.


Редактирано от PipilotaV. на 06.09.12 12:06.



Тема Re: Питане....нови [re: Haглeц]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.09.12 09:06



Мен ли питаш?


Какво е това 1117 не разбрах...Какво има за завиждане?

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Питане....нови [re: PipilotaV.]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.09.12 09:13



Изолираният "райски остров" е добра метафора.

Работата е в това, че времето прекарано "разделно" - може както да е неприятно /версията на Търсиистината/ и съответно да действа разграждащо на връзката, така и да е приятно, но да фокусира енергията върху други хора, места, преживявания - и съответно да действа дори още по-корозивно...

Най-добър е вариантът - повече време заедно /не просто като място/, по-малко време - разделно. Така хем, няма връзката да прегаря и да се изхабява бързо, хем няма и да избледнява и да става нереална.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.09.12 13:25







Тема Re: Питане....нови [re: MamaNetty]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.09.12 13:45



И не те ли запознава с хората, които случайно среща по улицата...

Което, дори да не сте заедно, е минимална проява на ниво.



Тема Re: Питане....нови [re: PipilotaV.]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.09.12 13:55



не съм имала реална връзка с женен мъж, но никога не е късно да видя дали не съм пропуснала нещо
А наистина ли би опитала подобно нещо? За връзка говорим, не за "бройка".



Тема Re: Питане....нови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.09.12 14:34



Ако някой обвързан реши да има връзка с теб - това е негово решение и негова отговорност и не те прави крадец.

Ти вЕрно ли разсъждаваш така?





Тема Re: Питане....нови [re: MamaNetty]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано06.09.12 17:50



От доста време не е оправен проблема с някои с букви от българския език. Например буквата „ударено и“. Излиза код ѝ



Soul is smarter

Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор danaia nn ()
Публикувано06.09.12 18:01



Не ти ли хрумват други идейки защо можеш да си с женен мъж? И женените винаги ли са толкова обвързани?

Нещо нямам такова наблюдение, напротив



Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.09.12 18:07



защо? Как трябва да разсъждавам?



Тема Re: Питане....нови [re: Koм]  
Автор danaia nn ()
Публикувано06.09.12 18:10



Ами така, ако той я пожелае пак тя е виновна





Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.09.12 19:11



Не го планувам специално, ако това имаш предвид... И не бих желала, като знам колко съм емоционална и колко би ме натоварило нещо такова вероятно. Но и не мога да дам гаранции, че утре няма да ме тресне нещо със статус "женен".




Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.09.12 19:17



Ами, разбира се. Всеки има глава на раменете си, в края на краищата...А да откраднеш можеш нещо, което представлява нечия чужда собственост. Един човек никога не ти принадлежи. И това не е морален релативизъм, а факт. Даже не говоря колко бракове са лишени от съдържание и статуквото им се крепи на причини от крайно неромантичен характер...

Е, не говоря за хора, които се амбицират и искат да свалят някого (респ. някоя), без да им пука от разни "подробности из пейзажа" като семеен статус, деца и прочие...




Тема Re: Питане....нови [re: MamaNetty]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано06.09.12 19:27



Бе, това 117итнтн беше нещо, ама не знам как се е сменило.
Явно или са ме коригирали, щото си беше от рода на секс, или нещо друго е станало, ама така и не съм видял навреме.

WALL·E


Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.09.12 20:38



А как трябва да разсъждава?

Кой е правилният начин?

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Снови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.09.12 00:23



месеци? Голяма си оптимистка, по-скоро с години.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Питане....нови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано07.09.12 00:44



Защо ми отговаряш с въпрос? Няма "трябва" и "не трябва". Попитах те дали наистина разсъждаваш така.



Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано07.09.12 08:13



e, щом съм го написал - значи - наистина така разсъждам. Друг е въпроса как си го разбрала, щото аз не виждам нищо лошо в това.





Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор won (cool)
Публикувано07.09.12 15:41



И аз бих потвърдила това, което казва Кома!
Всичко друго е оправдания на хора попаднали в "триъгълници" - по своя воля или не, а после това не им е харесало - т.е. тяхната връзка не се е развила според субективните им очаквания.

Не можеш да задържиш някого - само можеш да му доказваш, че искаш да го задържиш...И какво от това? Следват развръзки всякави.
Само да не забравяме, че времето тече по различен (субективен) начин за участниците в "триъгълника" и това е сложното на тази конфигурация.

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано08.09.12 23:55



Звучи като наказателен вот:
"Аз не подозирах, че си толкова низък, иначе нямаше да съм на твоя страна в темите"



Пък тук половината казахме, че е баш така. Което не пречи да не го разбираш. Но в момента, в който някой вярва че има "лошия друг", това вече е повече смешно. Теб могат ли да те "излъжат", ако не искаш?



Тема Аха...нови [re: Haглeц]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано10.09.12 12:36



... е , щом е било нещо за секс - значи няма проблем.
За секс от доста години вече не завиждам никому...дори и ако се случи да ми липсва в даден период. Все някакво наваксване се получава, че и в повече ми идва на моменти.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано15.09.12 00:57



Животът си е твой и ще си го живееш както ти си искаш, защото колкото гаджета и мъжове да си имала, има огромна вероятност накрая да си сама, щото всички са измрели преди теб. Така че най-важното е да живееш в съгласие със себе си.

На детската площадка майката на едно момченце много хареса моята щерка, ама младежът вече си имал друго гадже - възраст на децата под 1 година. После се запознахме с майка с едно сладко момиченце, ама синът ми там не го огря, девойката си имала гадже, възраст на децата 1.5 години. Моите още си нямат гаджета, ама май са единствените. Явно всички се гаджосват от невръстна възраст.

Изход: трябва да се уцели някой, който по някаква причина се е скарал и разделил, и колкото и да е невероятно още не е срещнал друг някой.





Тема Re: Питане....нови [re: Beщицaтa]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано15.09.12 11:50



Много си права



Обожавам, когато по въпроси на зрялата възраст се оглеждаме в децата.
Те са представителите на най-чистата форма на общуване



Което ме подсети за една песен на Savage Garden в която се споменава, че

"Животните и Децата казват истината - те никога не лъжат"

Черпя с песента, която е от един филм със заглавие "Другата Сестра"

Песента :



Филма :



Всичко това с пожелание за весели почивни дни

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано28.09.12 15:32



Усилено отказвам при това ...и то не защото "така не трябва" и не е "морално" ....а по редица мои си вътрешни правила и убеждения, че е под достойнството ми да се забърквам в подобен род истории....

Каквото и да направиш, все няма да си щастлива. Спазвайки вътрешните си убеждения, няма да имаш мъжете, които биха те привлекли, а нарушавайки ги, няма да си доволна, защото на практика ще си принудила вътрешното си аз да приеме нещо, което сега не иска да приеме.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано28.09.12 16:04



Отказвам да навлизам във връзки с обвързани

Ми отказвай си - твоя работа, има и такива, които не отказват.

Те и от Галилей са се възмущавали, защото твърдял, че земята се върти. Не че има кой знае каква далавера за обвързаната страна, но си струва да се опита. А мотивите на необвързаната страна са най-различни и щом така са си решили хората, и се забавляват и живота си върви, а ти си блъскай главата дали да, или да не!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.