Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Питане....нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано04.09.12 16:42



А на мен майка ми ми каза - По-добре разведена, отколкото никога неомъжвана.





Тема Re: Питане....нови [re: ellynora]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.09.12 16:44



Егати разговорливите майки имате! А моята само ми каза "добре" като и казах, че ще се женя.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Питане....нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано04.09.12 16:52



Може би е видяла стоката , затова е направила този извод.





Тема Re: Питане....нови [re: ellynora]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.09.12 17:35



Подозирам, че по-скоро не съм и дала време за философски размишления.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Питане....нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано05.09.12 05:59



Както и да е. Сега предпочитам да е имало бурни реакции и скандали, семейни драми и т.н. с цел да ме откажат от намерението ми. Незнам защо някой хора имат родители, които изобщо не им се бъркат? Това за добро ли е или за лошо?





Тема Re: Питане....нови [re: ellynora]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.09.12 12:07



Пък ти как щеше да се съобразиш с техните драми...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.09.12 22:03



Мнението ми по принцип е, че човек е отговорен за себе си, а не за другите. Ако някой обвързан реши да има връзка с теб - това е негово решение и негова отговорност и не те прави крадец.


От друга страна - ти пък носиш отговорност за себе си - т.е. ако влезеш в "безпреспективна" връзка - това си е твое решение с всички последствия.

От трета страна - абе не мога да го разбера това твърдение "няма свободни мъже". Естествено, че има. Аз например периодично съм свободен, значи има и други.



Тема Re: Питане....нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.09.12 07:50



E, аз точно това визирах под " разделно". Не мога ли да хвана човека под ръка, докато сме на разходка и да го нацелувам, докато танцуваме - значи не сме заедно.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Питане....нови [re: MamaNetty]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.09.12 08:11



Съгласна.

Аз, например, имам нужда по- скоро от качествен секс, а не от редовно присъствие, съчетано със секс. Тоест, не това ми е важно.

Просто в един момент времето прекарано -"разделно" - почва да натежава на кантара...


Да. Липсата на спояващите елементи на общия живот в цялата му палитра, разделя. Или поне превръща другия в някакъв изолиран "остров". Може и да е красиво, но е и нереално...




Тема Re: Питане....нови [re: Десислава]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.09.12 08:21



На теория е много лесно, но на практика е друго.Започват едни терзания, очаквания за промяна, упреци, съжаления, самозалъгвания и пълен циклаж.Тук трябва да се научим да казваме:"Край!"


Ъхъ... А да започваш връзка с женен мъж с очаквания- от които на някакво подсъзнателни ниво вероятно трудно има спасение- да промениш статуквото му, е доста... глупаво, и не само. Е, когато един мъж се представи за нещастна жертва на обстоятелства и неблагополучия от всякакъв характер, желанието да го "спасиш" от оковите си идва някак естествено...







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.