Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Питане....нови [re: Hoй]  
Автор Лaмa ()
Публикувано02.09.12 19:46



Сериозно ли питаш? В единия случай връзката не върви, двамата партньора сядат като големи хора, прекратяват я - честно и коректно. Чак след това минават на търсещ модус. В другия нещата не вървят или на единия му е писнало, но го мързи или е прекалено смотан, или страхлив да сложи край като хората. Оставя връзката да вегетира за всеки случай, но паралелно с това се оглежда за други опции, прави мили очички на Джолката примерно. Ако стане, стане, ако не - оставаме си при тая стендбай-натата докато пак излезе нещо ново.

Виждаш ли разликата?

За мен лично е неразбираемо дори да прехвърчаш от една връзка в друга, без отрезвителен период помежду им, но някои хора го могат.





Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: bubble]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано02.09.12 19:58



Аз съм юрист, а ти какво си?





Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: FilerO99]  
Автор bubble ()
Публикувано02.09.12 20:09



а аз съм Човек...ти представяш ли си...дай да сме си на лични и да си ме плюеш там, както обикновено





Тема Re: Питане....нови [re: Лaмa]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано02.09.12 20:20



+1 /това май е някакъв знак, който символизира напълно съгласна /



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: ellynora]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано02.09.12 20:21



Благодаря за подкрепата



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: anbra]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано02.09.12 20:27



Благодаря



Всъщност :

Благодаря на всички изказали мнение, но ще наводня темата.

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: bubble]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано02.09.12 20:29



Жена чудесна зарежи ся да се натоварваш излишно



Здрасти Иху !

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.09.12 21:54



Аз като един практик, без изобщо да засягам моралната страна се питам колко време може да издържи нормален човек на секс веднъж-два пъти в седмицата с преброено време, щото трябва да лъжем жената? Пък и тези един-два пъти да са, когато той не е ангажиран, жената е забаламосана и прочие. Хубаво накрая ще го откраднеш, ама как ще ти стигнат нервите да го дочакаш този край, без да обсъждаме колко е реален.

Не го разбирам това. За резерва става, ама инак...

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.09.12 21:59



Разликата е само, че без да се налага да питам .....разбирам, че даден интересен индивид е с наличните ангажименти, обвързаности и тн. и просто деликатно отбивам покани и страня ... Абе, понякога разбираш в един по-късен етап, когато вече си хлътнал, ама това е друга тема.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: Jolee]  
Автор bubble ()
Публикувано02.09.12 22:18



ихууу, чудесната си ти:-) а аз утре-Почивните дни и кво беше към морето...с фитипалдито и ултра изтеклата ми книжка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.