Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано02.09.12 05:26



Никъде не грешиш. Просто трябва да се влюбиш. Хората с изброените характеристики не ти харесват, не заради социалното си положение, а просто не са за теб.
Трябва много жаби да целунеш, докато намериш принца, а в процеса може да попаднеш на някой друг.

Женения не се развежда заради друга жена, а по-скоро защото е хванат да изневерява с друга жена.



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано02.09.12 08:35



съжалявам



Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано02.09.12 08:50



Според мен, щом виждаш нещата както си ги описала, просто живееш съобразно убежденията си и грешка няма.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор вoлнa птицa (член)
Публикувано02.09.12 09:31



Наблюдавам около ме много свободни млади мъже около 30-35, които предпочитат връзка с обвързани жени. Нямат грижа за семейство и т.н. битовизми и това ги устройва. Та от там идва обърквацията





Тема Re: Питане....нови [re: вoлнa птицa]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.09.12 09:37



Не само... Наблюдават се напоследък и немалко такива в аналогичен възрастов диапазон, които имат афинитет към връзка с жена, която да ги... отглежда. За целта не е необходимо даже да е обвързана, а просто да е преминала етапа на мечтите за бяла рокля и челяд, и да има нещо като финансова независимост.


Редактирано от PipilotaV. на 02.09.12 09:38.



Тема Re: Питане....нови [re: Lira Emerald]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано02.09.12 13:19



Мдаааммм... търсенето на "Зайчето" зад "Шипковия храст" му е майката.



Аз си изкопах "заешката дупка". Сега само чакам дръФчето да порасне.



Soul is smarter

Тема Re: Питане....нови [re: Francuzoikata]  
Автор Лaмa ()
Публикувано02.09.12 15:00



Аз съм на мнение,че ако разбиеш дадено семейство,то това ще ти се върне.

Аха и то по много проста причина. Според мен хората, които са склонни да започнат връзка с някого, докато са с някого другиго и хората, които прекратяват официално и започват нова връзка на чисто са два съвсем различни модела. Ако си завъдиш първия модел, вероятността един ден да ти се случи същото като на предишния му партньор е прекалено висока, за да си заслужава.





Тема Re: Питане....нови [re: Лaмa]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано02.09.12 15:49



И каква е разликата, само дали си уведомен/а или не.Крайния резултат е пак същият - край.


Гаранция "Франция".

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор won (cool)
Публикувано02.09.12 17:20



Ами не се забърквай в такива конфигурации.
Да се гради връзка и със свободен мъж не е лесно, а с разведен съвсем не е - заради всякакъв "багаж", който си носят.

Остави браковете да си се разпадат заради участниците в тях, а не заради твои надежди за "светло бъдеще" след евентуалният неуспех на нечий брак.

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: абе на нея изобщо не й пуканови [re: FilerO99]  
Автор bubble ()
Публикувано02.09.12 18:47



знаеш си колко си прост и нещастен-нали






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.