Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано08.09.12 23:55



Звучи като наказателен вот:
"Аз не подозирах, че си толкова низък, иначе нямаше да съм на твоя страна в темите"



Пък тук половината казахме, че е баш така. Което не пречи да не го разбираш. Но в момента, в който някой вярва че има "лошия друг", това вече е повече смешно. Теб могат ли да те "излъжат", ако не искаш?



Тема Аха...нови [re: Haглeц]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано10.09.12 12:36



... е , щом е било нещо за секс - значи няма проблем.
За секс от доста години вече не завиждам никому...дори и ако се случи да ми липсва в даден период. Все някакво наваксване се получава, че и в повече ми идва на моменти.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано15.09.12 00:57



Животът си е твой и ще си го живееш както ти си искаш, защото колкото гаджета и мъжове да си имала, има огромна вероятност накрая да си сама, щото всички са измрели преди теб. Така че най-важното е да живееш в съгласие със себе си.

На детската площадка майката на едно момченце много хареса моята щерка, ама младежът вече си имал друго гадже - възраст на децата под 1 година. После се запознахме с майка с едно сладко момиченце, ама синът ми там не го огря, девойката си имала гадже, възраст на децата 1.5 години. Моите още си нямат гаджета, ама май са единствените. Явно всички се гаджосват от невръстна възраст.

Изход: трябва да се уцели някой, който по някаква причина се е скарал и разделил, и колкото и да е невероятно още не е срещнал друг някой.





Тема Re: Питане....нови [re: Beщицaтa]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано15.09.12 11:50



Много си права



Обожавам, когато по въпроси на зрялата възраст се оглеждаме в децата.
Те са представителите на най-чистата форма на общуване



Което ме подсети за една песен на Savage Garden в която се споменава, че

"Животните и Децата казват истината - те никога не лъжат"

Черпя с песента, която е от един филм със заглавие "Другата Сестра"

Песента :



Филма :



Всичко това с пожелание за весели почивни дни

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано28.09.12 15:32



Усилено отказвам при това ...и то не защото "така не трябва" и не е "морално" ....а по редица мои си вътрешни правила и убеждения, че е под достойнството ми да се забърквам в подобен род истории....

Каквото и да направиш, все няма да си щастлива. Спазвайки вътрешните си убеждения, няма да имаш мъжете, които биха те привлекли, а нарушавайки ги, няма да си доволна, защото на практика ще си принудила вътрешното си аз да приеме нещо, което сега не иска да приеме.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано28.09.12 16:04



Отказвам да навлизам във връзки с обвързани

Ми отказвай си - твоя работа, има и такива, които не отказват.

Те и от Галилей са се възмущавали, защото твърдял, че земята се върти. Не че има кой знае каква далавера за обвързаната страна, но си струва да се опита. А мотивите на необвързаната страна са най-различни и щом така са си решили хората, и се забавляват и живота си върви, а ти си блъскай главата дали да, или да не!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.