Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.09.12 18:07



защо? Как трябва да разсъждавам?



Тема Re: Питане....нови [re: Koм]  
Автор danaia nn ()
Публикувано06.09.12 18:10



Ами така, ако той я пожелае пак тя е виновна





Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.09.12 19:11



Не го планувам специално, ако това имаш предвид... И не бих желала, като знам колко съм емоционална и колко би ме натоварило нещо такова вероятно. Но и не мога да дам гаранции, че утре няма да ме тресне нещо със статус "женен".




Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.09.12 19:17



Ами, разбира се. Всеки има глава на раменете си, в края на краищата...А да откраднеш можеш нещо, което представлява нечия чужда собственост. Един човек никога не ти принадлежи. И това не е морален релативизъм, а факт. Даже не говоря колко бракове са лишени от съдържание и статуквото им се крепи на причини от крайно неромантичен характер...

Е, не говоря за хора, които се амбицират и искат да свалят някого (респ. някоя), без да им пука от разни "подробности из пейзажа" като семеен статус, деца и прочие...




Тема Re: Питане....нови [re: MamaNetty]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано06.09.12 19:27



Бе, това 117итнтн беше нещо, ама не знам как се е сменило.
Явно или са ме коригирали, щото си беше от рода на секс, или нещо друго е станало, ама така и не съм видял навреме.

WALL·E


Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.09.12 20:38



А как трябва да разсъждава?

Кой е правилният начин?

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Снови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.09.12 00:23



месеци? Голяма си оптимистка, по-скоро с години.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Питане....нови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано07.09.12 00:44



Защо ми отговаряш с въпрос? Няма "трябва" и "не трябва". Попитах те дали наистина разсъждаваш така.



Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано07.09.12 08:13



e, щом съм го написал - значи - наистина така разсъждам. Друг е въпроса как си го разбрала, щото аз не виждам нищо лошо в това.





Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор won (cool)
Публикувано07.09.12 15:41



И аз бих потвърдила това, което казва Кома!
Всичко друго е оправдания на хора попаднали в "триъгълници" - по своя воля или не, а после това не им е харесало - т.е. тяхната връзка не се е развила според субективните им очаквания.

Не можеш да задържиш някого - само можеш да му доказваш, че искаш да го задържиш...И какво от това? Следват развръзки всякави.
Само да не забравяме, че времето тече по различен (субективен) начин за участниците в "триъгълника" и това е сложното на тази конфигурация.

Growing old is mandatory; growing up is optional.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.