Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Питане....нови [re: PipilotaV.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.09.12 08:25



Абе, какъв качествен секс можеш да имаш, когато се криеш като мишка и засичаш времето, в което трябва човекОт да се прибере? За това говоря, не за бройката точно.
И е едно сега да ми се пригушка и да се обадя и да кажа "идвам", а друго- да уреждам три дни предварително и да очаквам, че точно след три дни това ще ми се прави.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Питане....нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.09.12 08:31



Права си вероятно. По принцип (нямам идея, не съм имала реална връзка с женен мъж, но никога не е късно да видя дали не съм пропуснала нещо

), има сигурно някакви порции адреналин, докато не ти писне и не решиш, че предпочиташ просто по малко серотонин, но редовно и без усложнения. Въпреки че липсата на необходимост от подобно планиране не гарантира качество.


Редактирано от PipilotaV. на 06.09.12 12:06.



Тема Re: Питане....нови [re: Haглeц]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.09.12 09:06



Мен ли питаш?


Какво е това 1117 не разбрах...Какво има за завиждане?

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Питане....нови [re: PipilotaV.]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.09.12 09:13



Изолираният "райски остров" е добра метафора.

Работата е в това, че времето прекарано "разделно" - може както да е неприятно /версията на Търсиистината/ и съответно да действа разграждащо на връзката, така и да е приятно, но да фокусира енергията върху други хора, места, преживявания - и съответно да действа дори още по-корозивно...

Най-добър е вариантът - повече време заедно /не просто като място/, по-малко време - разделно. Така хем, няма връзката да прегаря и да се изхабява бързо, хем няма и да избледнява и да става нереална.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Питане....нови [re: Jolee]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.09.12 13:25







Тема Re: Питане....нови [re: MamaNetty]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.09.12 13:45



И не те ли запознава с хората, които случайно среща по улицата...

Което, дори да не сте заедно, е минимална проява на ниво.



Тема Re: Питане....нови [re: PipilotaV.]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.09.12 13:55



не съм имала реална връзка с женен мъж, но никога не е късно да видя дали не съм пропуснала нещо
А наистина ли би опитала подобно нещо? За връзка говорим, не за "бройка".



Тема Re: Питане....нови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.09.12 14:34



Ако някой обвързан реши да има връзка с теб - това е негово решение и негова отговорност и не те прави крадец.

Ти вЕрно ли разсъждаваш така?





Тема Re: Питане....нови [re: MamaNetty]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано06.09.12 17:50



От доста време не е оправен проблема с някои с букви от българския език. Например буквата „ударено и“. Излиза код ѝ



Soul is smarter

Тема Re: Питане....нови [re: BambiBambina]  
Автор danaia nn ()
Публикувано06.09.12 18:01



Не ти ли хрумват други идейки защо можеш да си с женен мъж? И женените винаги ли са толкова обвързани?

Нещо нямам такова наблюдение, напротив




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.