Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Той исканови  
Автор echr ()
Публикувано26.08.12 13:32



да се женим, но аз май предпочитам да си остана нещастна.

Сериозна ми е дилемата: може ли човек на 100 години да си смени софтуеъра в главата, да забрави всички гадории в живота си, които обаче са като удобни стари пантофи и да заживее щастливо в нечий чужд живот?

Аз май чак сега вдявам колко е трудно да си щастлив





Тема Re: Той исканови [re: echr]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано26.08.12 13:51



Всичко може ако наистина си влюбен в човека и той си струва. Ако виждаш отсега вероятните проблеми и трески за дялкане и имаш негативното усещане, че не всичко "хубаво" е на хубаво, значи трябва да не избързваш с решенията си.
Аз докато се подписвах бях толкова изнервена и притеснена и нещо ми подсказваше, че не е за винаги, но пък че така е писано и то наистина излезе така.


И щастието може да се намери и извън брака. Не ти се случват неща, които не си способен да понесеш.



Тема Re: Той исканови [re: echr]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.08.12 13:56



Защо да заживее в нечии чужд живот...ще живеете ВАШИЯТ си нов съвместен живот и ще бъде такова, каквото си го направите.

Другото със старите обременености не го разбирам, този чип го нямам в тиквата си така, че няма да вземам отношение това.





Тема Re: Той исканови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано26.08.12 14:00



Ами ако все още не си направила от лимона си лимонада, според сполучливата метафора на популярното клише из популярната психология, значи още не си готова. Всеки си носи багажа, но е лошо да го прехвърляш върху чужд гръб, проектирайки върху него и отрицателните си очаквания, че няма да се справи...

Всъщност, дилемата не е "брак или нещастие"

, я стига! Има варианти за щастие извън рамката на брака. Отпусни се и го живей, пък бракът... когато- тогава, ако изобщо... Но не живот в нечий чужд живот...

П.П. Най- трудно е да си щастлив, между другото, когато имаш свръхочаквания към щастието. А то е просто дума, натоварена с прекалено много духовна шлака и лайф- стайл лъскавини. Всъщност, би трябвало да е нещо простичко и даже... тихо.




Тема Re: Той исканови [re: Lira Emerald]  
Автор echr ()
Публикувано26.08.12 14:11



Лиро, метни един хороскоп, душа, сериозно

Де да го знам колко си струва, то нещата се променят, особено хората като спрат да си липсват.

Как се прави нов съвместен живот на тия години, това ми е чуденката. Той има малка дъщеря и е луд по нея, пък аз съм си писала двойка като родител отдавна и нещата са необратими. Как да ида да гледам всеки ден чуждото дете и как той му дава всичко, което аз не съм дала на моето? Туй ми бърка в душата непрекъснато.

По-ми е лесно сякаш да си кисна в моята мизерия, накъде занапред? Такива нови неща искат да можеш да си простиш, да се обичаш достатъчно и други непостижими за мене работи



Тема Не хороскопнови [re: Lira Emerald]  
Автор echr ()
Публикувано26.08.12 14:12



карти исках да кажа, уф!



Тема Re: Не хороскопнови [re: echr]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано26.08.12 14:15



Много емоционален багаж, много нещо. Но щом като той се хвърля на женитба, значи може да го понесе.



Тема Re: Той исканови [re: PipilotaV.]  
Автор echr ()
Публикувано26.08.12 14:17



Абе то не е думата за брака точно, мен и съжителство ме плаши. А човекът иска тясна връзка и е кофти да го заглавичквам, ако съм си наясно, че няма да мога. По-хубаво да го оставя да си намери каквото му трябва.

Пък моето е шизофрения - хем ми харесва идеята, пък не смея да се наема, щото нали, вече навици на тия години, шаблони на мислене..



Тема Re: Не хороскопнови [re: ellynora]  
Автор echr ()
Публикувано26.08.12 14:19



Е да де, той може и да може, аз не вярвам че ще мога и си мисля, че по-добре да се откажа преди да съм пробвала. Направо ми се доспива като си помисля какви усилия ще ми коства



Тема Re: Той исканови [re: echr]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано26.08.12 14:21



Детето му ти ли трябва да гледаш? То не е ли при майка си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.