Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема след като разбрах,нови [re: PipilotaV.]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано20.08.12 22:13



че правилничката не е педераст, а е готина, се чувствам малко виновен и просто се опитвах със здрава доза реализъм да го сторя. Но добрее, изнасям се. Моля засегнатата да приеме извиненията ми!



Помни модернистите и се пази от тях!Ако ти харесват-твой проблем!
Това са последни времена!


Тема Re: Компромисътнови [re: Киро]  
Автор coffeemate (старо куче)
Публикувано20.08.12 22:34



за клуба става въпрос. не за темата. за темата е ясно...

В качеството си на админ трябваше да четеш в тоя клуб какво става, а не да разчиташ на това, кой какво ти казва. Затова си носиш вината за тоя клуб. Основното е, че се видя нагледно как шепа хора смазаха клуба под носа ти и ти не реагира. А Борекъм беше последният мохикан. И ГО ИЗБРА КЛУБА. А ти позволи на двама-трима да го омажат в твоите очи. Не бил ставал за модератор... хах

Както и да е. Хубаво си го казал, като за предсмърно писмо на клубчето


" Вдигни глава и продължи!". "Това, което не те убива те прави по-силен!!" и прочее...утешаващи углавни клишета.




Тема Re: след като разбрах,нови [re: Киро]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.08.12 22:36



Споко, де, няма драма.






Тема Re: Компромисътнови [re: pravil_nick]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано20.08.12 22:41



Четох, четох, и нещо аз ли не съм у ред или не знам, както винаги става разправия тук, и защо, и за кво се борите бе хопра? Компромиси правиш на най близките си хора, и то не за да ти го върнат, ми щото се налага, всичко друго е педерастка история!



Тема Re: Компромисътнови [re: coffeemate]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано20.08.12 22:53



:)
Да бе, нали това ти казвам, явно (пак) аз съм виновен, не споря. Бореком се превърна за малко в идеалния модератор - не ми губи времето с простотии, модерира си кротко(илине модерира).
Дори щях да му пиша да не бърза, но честно казано, тая пиеса ми е омръзнала. Ненадейно иска да му махна праватая - удовлетворявам желанието му.
Ама след като видях в съседна тема(линкнат, аз наистина не чета, освен много спорадично и само единичниникове) отговора му: "да бе, къдеми е флагчето", затвърдих най-първоначалното си мнение.
Това не е мъжко, не е и рационално поведени и нещо повече- води до това да се занимавам с глупости и да обяснявам що.
Кое е правилното?
Казах го:
"Дами, господа, реших по лични причини(не е нужно да уточнява повече, според мен) да се откажа, точка."
Ама не, давай драми. Стига ти толкоз и на теб. кАжи после, ч ене те уважавам: аз дори на Пипи и Члена не се обяснявам толкоз!



Помни модернистите и се пази от тях!Ако ти харесват-твой проблем!
Това са последни времена!


Тема Re: след като разбрах,нови [re: PipilotaV.]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано20.08.12 22:54



Виждам, аз съм тънък психолог


Ама все пак - слон е прекалено...поне едно хипопотамче нещо......

Помни модернистите и се пази от тях!Ако ти харесват-твой проблем!
Това са последни времена!


Тема Re: Компромисътнови [re: Киро]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано20.08.12 23:52



Хм ... Смяташ, че едно официално изявление в такъв случай, би било едва ли не проява на титанизъм, щом отговорът само бил "по мъжки" ?! Аз не мисля .. Едва ли клубът има нужда от поредната пернишка трагикомедия (а-пропо тя брилянтно се развива в един не-съседен клуб, без да има някое от горните две). Това като първо ... И второ - аз лично, като човек, уважаваме и двете решения на човека модератор - това да се подаде оставка и това да не се обяснява защо, щом е счел за нужно така да го направи. А и предполагам, че повечето тук мислят като мен. Е, има и такива, на които не им пука, но то също е вид толеранс.
И още нещо ..
Имам една такава молба, пък ти, ако искаш я уважи. Темата, в която оповестяваш "обстоятелствата" (щото според мен, това не са никакви обстоятелства) около оставката, звучи обидно. Обидно е за човека зад модераторския пост, обидно е и за клуба. Личното ти мнение за ник Бореком вече всичко го знаем, но в нея би трябвало да става въпрос за чисто административен въпрос. Моля, или да махнеш темата, щото всички интересуващи се я прочетоха, или поне да я коригираш. Мърля ... и човека, и клуба.





Тема +1 [re: pravil_nick]  
Автор coffeemate (старо куче)
Публикувано21.08.12 00:01



подкрепям целият ти пост.



Тема Re: Компромисът [re: pravil_nick]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано21.08.12 00:08



Добре. Целта и - информативна, тъй или инак е постигната.
И нота бене: макар (ЯСНО, нЯМА резервен вариант) - пак аз съм злодеят, това е само в резултат на това, че по причина на изтънченост, издебелченост, ранима или друга душа, някой не е счел за нужно да обясни защо. И кое и как. Или поне какво. И се налага архизлодеят(аз) да обяснява и да показва архизлодейщината си.



Помни модернистите и се пази от тях!Ако ти харесват-твой проблем!
Това са последни времена!


Тема Re: Компромисътнови [re: Киро]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано21.08.12 00:18



вай,вай... ти откога четеш у клуба бре... че и пишеш



М+З=ВЛ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.