Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Компромисътнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано21.08.12 00:27



Открай време. Предимно кога' някой се оака и се налага да му се асенизират барабонките. Включването ми в тая тема е прискърбен страничен ефект от това. :)

Помни модернистите и се пази от тях!Ако ти харесват-твой проблем!
Това са последни времена!


Тема Re: Компромисътнови [re: Киро]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано21.08.12 00:30



Ма таз длъжностна характеристика не е харна. Къде ви е ... хм... лайнарката?



М+З=ВЛ


Тема Re: Компромисътнови [re: Киро]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано21.08.12 00:44



Е, немаше нужда .. от чак толкоз злодей.



Мерсиме ..





Тема Re: Компромисътнови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано21.08.12 01:10



Е как да нямаше, ма ?! Тоз сексапил и курназ облъчване как са поддържа мислиш?!
Ох, Кирооо! ( да са чете кат...ох, котьооо)





Тема Re: Компромисътнови [re: Киро]  
Автор danaia nn ()
Публикувано21.08.12 06:13



Що се занимаваш с глупости, не знам

Не ми отговаряй, не знам дали ще се върна

И второ, да наклоня везната, щото някои се изживяват като Господ. Темата ти е била за тук (сори за времето, не вземам участие в събитията, докараха ме с автобуса сутринта и съм за малко, това да се разбира съвсем буквално с един пратен линк). Редно е било някой нещо да каже, така мисля. Що се е наложило ти да пускаш тема, думи нямам, то и нямам ....

И трето. Да пускаш теми да съживиш клуба хахаха. Тук без коментар

Редактирано от danaia nn на 21.08.12 06:23.



Тема Re: Компромисътнови [re: Киро]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано21.08.12 09:36



Всъщност, изборът е съвсем възможно да е бил отличен, просто времената/хората/обстоятелствата се променят. - кратко, точно и ясно.Браво.


Това го препращам към всички бивши...
За Модераторските работи не съм в час.Достатъчно е , че клубчето си работи , всичко друго е "битовизми".

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Компромисътнови [re: anbra]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано21.08.12 20:52



Абсолютно точно! Мярката е в запазването на личното достойнство... и може би, ако позволиш да добавя - личното пространство.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Компромисътнови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано21.08.12 20:56



Четох, мислих...

От всички компромиси, които съм правила помня все най-тъпите. Които за другите са смешни и незначителни, а мен са ме травмирали ужасно. И с родителите ми съм преживявала по-трудни отношения и съм стискала зъби, и изневери съм преживявала от човек до мен, и лоши думи от детето съм преглъщала без да си позволя дори да критикувам, и приятели съм губила, щото той казал, пък тя рекла...но някак не ми е било толкова компромисно сякаш, много съм го изживявала, но е минало и заминало... но има неща, които чак е срамно да призная, че никога няма да си простя на себе си, щото уж не са нищо особено за околните, но са били толкова против природата ми, че и днес не знам как съм ги направила. И с времето онези, след които ми е идвало да умра, съм приела и преживяла, а тези нелепите - не можах.

Та сякаш накрая всичко е само дали си струва. Пищяла, врещала, но оживяла. Обаче както си живееш нормално уж и вземеш да маймунясваш, щото "така трябва" и "така е редно" - ей тия дребни неща не се прощават един ден - на себе си не се прощават. Там нито някой великан те вади, нито някой злодей те дърпа. Сам зорлем се правиш на маймун и после те хваща срам, щото нито на някой си направил кефа, нито си помогнал, нито себе си си успокоил. От глупост компромисите са най-трудни. Големите и значимите винаги се преживяват по-лесно.

Подобни теми са много трудни - всеки ги разбира различно. Големите компромиси са някак героични, малките обаче обезличават много.

Знам ли





Тема Re: Компромисътнови [re: Киро]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано21.08.12 21:10



Е, добре де, на 2-3 месеца по едно мнение в стил "кви сте кокошки, ще ви оправя аз, ако сами не се оправите" компромис ли е? Или "божибожи" е компромиса? Щото по темата не стана ясно





Тема E, стига де...нови [re: coffeemate]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано21.08.12 21:16



... какво сте го заоплаквали на умирачка клуба...нищо му няма, почива си - лято е.
Те е умрял още - ще видите наесен, с първия дъжд...



Не искайте много, за да може да платите цената.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.