Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Испански мотивинови  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано12.08.12 09:02



Или пак по темата как да се запознаваме.



Това е един съвсем непретенциозен клуб. Хубава испанска храна, бар, вино - фламенко танцьорки на жива музика.
И след това - един пич излиза и почва да обяснява как се танцува салса. Преди да се усети публиката - пича разделя мъжете и жените, дава им още 10-на минути урок и после ги подканва да се съберат по двойки. Танците ("уроците") продължават цяла нощ... и все едни хубави момичета, за малко да съжаля, че не бях сам.

Редактирано от Koм на 12.08.12 09:02.



Тема Re: Испански мотивинови [re: Koм]  
Автор korani7O (член)
Публикувано12.08.12 09:14



Това хубаво, но е зад океана, нали?





Тема Re: Испански мотивинови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.08.12 09:33



На салса купон момче кани момиче:
- Може ли?
- То, може, ама нека първо да потанцуваме.



Без майтап- някак естествено става, когато си танцувал с някого цяла вечер (салса, танго и прочие) и телата ви са се опознали малко или много... Пък има едни .. то след тях може и да пропуснеш секса.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 12.08.12 09:58.



Тема Re: Испански мотиви [re: Koм]  
Автор coffeemate (старо куче)
Публикувано12.08.12 10:00



Ти ми напомни преди години имаше един Салса клуб до ул.Шишман и там така- имаше си 1-2 инструктори и едни постоянни танци хем в кръг- за начинаещите, хем който може- по двойки. Тц.. само 1 път отидох и после защо не продължих... нямам спомен. Може и още да го има клуба.
Но понеже само на девойките им се танцуваше, а мъжката част стоеше по масите и не беше така яко

.



Тема Re: Испански мотивинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор coffeemate (старо куче)
Публикувано12.08.12 10:02



ти ме вдъхнови сега с тая музика.





Тема Re: Испански мотивинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано12.08.12 10:51



на мен ми беше интересно по какъв елегантен начин са решили въпроса със срамежливостта на хората при запознансто.





Тема Re: Испански мотивинови [re: coffeemate]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано12.08.12 10:54



абе - и тук девойките бяха повече, а сред мъжете имаше явни играчи. Също имаше хора, които си бяха дошли по двойки. Не знам, де... не мога да кажа нищо, щото и аз не танцувах - ние си бяхме готови още преди да почнат танците... за онова, дето ПИ намеква по-нагоре.





Тема Re: Испански мотивинови [re: korani7O]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано12.08.12 10:55



Кафеджийката по-надолу разправя, че и при вас го имало.





Тема Re: Испански мотивинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано12.08.12 11:04



напротив, няма да пропуснеш секса! след толкова загрявка ще изкарате до сутринта...



Тема Re: Испански мотивинови [re: Koм]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано12.08.12 15:58



Лично ще те държа отговорен, видя ли сега какво направи?
Всички хукнаха да се запознават, изпоизожениха и изпоизомъжиха се и сега няма никой тук.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.