Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Ръководство по запознаваненови  
Автор korani7O (член)
Публикувано01.08.12 17:18



Да видим сега как се запознахте с настоящия партньор? А може и с предишните? За който има време и който желае да разкаже. Лятно и лежерно



Тема Re: Ръководство по запознаваненови [re: korani7O]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано01.08.12 17:35



Показах си кура по Скайп и готово.

WALL·E


Тема Re: Ръководство по запознаваненови [re: Haглeц]  
Автор danaia nn ()
Публикувано01.08.12 17:57



На някоя от сайтовете за запознанства ли? А тя какво ти показа?

И паснаха ли ви после размерите

Редактирано от danaia nn на 01.08.12 18:00.



Тема Re: Ръководство по запознаваненови [re: Haглeц]  
Автор korani7O (член)
Публикувано01.08.12 18:08







Тема Re: Ръководство по запознаваненови [re: korani7O]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано01.08.12 18:20



Много странно, замислих се сега, с всичките си "големи любови" съм имала дълга приятелска връзка преди това, с години. И в някакъв момент тя е прераствала в нещо повече..
Таааа, нищо лятно, лежерно и пикантно няма





Тема Re: Ръководство по запознаваненови [re: korani7O]  
Автор danaia nn ()
Публикувано01.08.12 19:52



На служебна вечеря, за която тръгнах много ядосана. Нямам навик някой да ми надува главата със служебни неща вечер. То така и стана, едва успях да кажа 2-3 думи



Айдеееееее казвай и ти



Тема Re: Ръководство по запознаваненови [re: Haглeц]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.08.12 20:24



то през камерата не се хваща точния размер, май...



Тема Да споделя малко теориянови [re: korani7O]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.08.12 20:54



Аз щото определено имам проблеми със запознаването със симпатични ми мъже, ходих на един тренинг за общуване с противния пол. Та, там дадоха нЕкои правила:
1. Там, където ще сваляш мъже, не ходиш със сто приятелки. Най-много с една, за да има смелост човекОт да те заговори.
2. Набелязваш си ясна цел (т.е. какво търсиш) и срок, в който трябва да я постигнеш. След това определяш къде има такива мъже, каквито търсиш и посещаваш такива места.
3. Можеш да се запознаеш като помолиш за помощ или за съвет. Те тая част на мен най-много ми хареса.

Значи, вместо юнашката да си мятам кУлЮлотУ на рамо и да го качвам 150 стълби нагоре, трябва невинно да запърхам с мигли, да избера някой левент и да го замоля да спаси живота ми като качи колелото. Сега, има два варианта:
- човекът с удоволствие ми помага, защото аз съм голяма сладурана и той просто умира от удоволствие да ми помогне, пък аз му благодаря подобаващо и му искам телефона, за да мога да го ползвам като шерп и в други случаи;
- човекът ми тегли една, но на мен не ми пука, защото получаването на откази е едно от основните неща, които трябва да научим, за да не ни пука да си искаме, каквото си искаме.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Ръководство по запознаваненови [re: korani7O]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.08.12 21:25



Първият ми съпруг се запозна с мен, както си стоях на бара в едно заведение с две приятелки, брата на една от които беше много близък приятел на бармана. И както си стоях и се лигавех с някаква сламка, при мен изневиделица дойде... той. Не че не го мернах с периферното си зрение малко преди това, но когато се материализира пред мен ужасно хубав, цели 192 см висок и напорист, сърцето ми директно се пльосна в петите...

С втория се запознах класически- покрай работата ми. Всъщност, бяхме се запознали преди две години по същия повод, но тогава той беше все още женен и с нещо като любовница. Стана ми симпатичен, когато разговаряхме и толкова. Бях го забравила... Когато се видяхме наново и само около десетина дни след това ме покани на вечеря в къщата на родителите си, почти се шокирах. Мислех, че все още е женен и се чудех какви са тези колегиални приятелски чувства, които могат да позволят подобни отношения, че и вечери, но се оказа, че е разведен отпреди повече от година.






Тема Re: Да споделя малко теориянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.08.12 21:32



- човекът ми тегли една, но на мен не ми пука, защото получаването на откази е едно от основните неща, които трябва да научим, за да не ни пука да си искаме, каквото си искаме

Стига, де. Ако любезно помолиш един мъж за помощ, даже и не мога да си представя такъв вариант.:)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.