Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема За мъжете 'приятели'нови  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано19.07.12 17:59



Сега, предполагам ви е известно на повечето ако сте на едни години и с един така екстензивен житейски опит, че такова животно приятелство между мъж и атрактивна, в сми - красива/лицеприятна/чаровна жена НЕМА !!!

И все пак - през годините ми останаха такива едни приятелства, дето са ми толкова мили и неопорочени от прекрачената граница... Ама си чакат хората де.

И все са - е нема ли да кандисаш най-сетне. И аз съм



Макар че кандисах на един 'приятел' преди време и след това тотално сриване на приятелството нали....

Но останалите - мн са ми мили и мн са ми помагали.
И аз съм мн гадна и непускаща , но...това е жиуота.

Сетих се,...да им посветя темичка.

А девойки, разкажете за вашите такива приятели...



Devil may cry...

Редактирано от милейди на 19.07.12 18:29.



Тема Имамнови [re: милейди]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.07.12 18:26



доста приятели мъже. С които сме прекрачвали границата, ако някой изобщо предварително я е поставял, де, с нито един не сме си развалили приятелството.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Имамнови [re: paзбиpaм]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано19.07.12 18:44



Е значи аз съм талант в тва отношение.



Мн рядко ми се е слувало, онова лошото нещо да се случи и нещата да са си както са били преди.

Винаги съм наблюдавала промяна и то не положителна.
_______________

Имах един сладурчо колега, с него бяхме в една компания кат млади студенти. Той е некъв хубав, но на мен никога не ми е бил тип. И макар, че съм си флиртувала и сме се закачали в границите на нормалното, щот аз съм си некъв флирт по рождение, никога не съм го допускала до себе си в 'оня' смисъл.

Минаха некви мн години, човека ходи по Америка, изкара парЕ, върна се - аз тогава вече разведена и ми се обади първо на мен.
Разказа ми патилата и теглилата, мн му се зарадвах, той беше възмъжал.
Търсеше си някоя с която ще сподели припечеленото и ще си създаде семейство.Той е растнал без баща(в сми баща му не се интересувал от него). Изпрати ме до вкъщи под претекст да му дам Златния Телец да я чете...

Дадох му я, той ме фана за дланта и я гледа около 5 минути....и след тва се обърна и си тръгна. Напълно му разбих надеждите.
След това си пподдържахме приятелството. Празнувахме една НГ у нас с първата кандидат -булка. Нещо не се получи. Ожени се за втората. Две дечица, прекрасна работа.



И досега се чуваме... Мн по-рядко разбира се. По сбирки обаче пак усещам как ме наблюдава...

Нещата останаха такива едни красиви и недоизказани...Това с дланта беше молбата му към мен да го допусна, но аз гъската...

Нищо не открих в душата си да го погледна по начина, по който искаше...Но не ме отблъсна, остави ме.

Знам,че макар че никога не го е изказвал на думи или досаждал по някякъв начин, че искаше да сме заедно...Но

това което получи и което аз можех да му дам, е 'приятелство'



Devil may cry...

Редактирано от милейди на 19.07.12 18:46.



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано19.07.12 19:18



Най-тъпия и скучен секс правих преди 9 години с най-добрата си приятелка. В резултат на него отношенията ни се развалиха.



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.12 19:21



Когато се смесят едните отношения с други))....винаги приятелството страда. Да, обикновено приятелството се разваля... там където се появят мъж и жена. Иначе темата е малко некоректна че такова животно приятелство между мъж и атрактивна, в сми - красива/лицеприятна/чаровна жена НЕМА !!! Никакво значение няма външността на жената и мъжа в тези случаи, там дори влюбването е на друго ниво, не е свързано с външност.........в по-голяма част от случаите



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: FilerO99]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано19.07.12 19:37



А...а...а.....

eй за тва говоря ...




Моя случай не беше с най-добрия ми приятел, не ми беше и мн близък ... но заради многото години(некъде от 16 годишни се познаваме,родителите ни са колеги, после се оказа ,че се засякохме в УНИ-то) все пак се водеше приятел.

Беше странен преди и макар че е симпатичен, никога не задържаше момиче и ги сменяше - т.е. те си тръгваха. Разбрах що.Мн криво гадже се оказа.
И въобще беше тъпота цялата идея и оттогава 'приятелите' надалеч.

Сега не е същото вече.



Devil may cry...

Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: tia9]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано19.07.12 19:38



да съм казала само външността???

макар,че си е водещ фактор, не винаги е достатъчен за сексапил и атрактивност.

Devil may cry...

Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано19.07.12 19:50



Не, друго исках да кажа. При влюбване в приятел се влюбваш в близостта, в отношенията които имате, външността остава на заден план)), определено не избирам приятелите си по външност или чар. При такова влюбване (на толкова близки хора) би могла да се получи хармонична връзка, но реално се получава едно голямо нищо или дълбоки рани.....не знам защо. Пазя приятелствата си)) най-вече от жената в мен)))



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.07.12 20:27



т.нар. "приятелство" ще се развали със сигурност ако поискам да съм с теб и ти ми дадеш да разбера, че не съм желан. Не виждам как може да се намери оправдание на нещо такова. Не ме щеш - значи - не ме щеш.
Въобще не виждам как ще се развали приятелство само защото съм вкарал това в онова, а ако се развали - примерно - щото аз искам да се женя за теб, пък ти искаш да ме добавиш в тефтеря - значи не е било приятелство, а било любов от моя страна и страст от твоя.

Може и обратно.



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.07.12 20:32



А какво пречи сексът на приятелството?

Само питам.

Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.