Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:33 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор loverrock ()
Публикувано20.07.12 08:38



Имам, много добър приятел. По-голям е с 20 години



domino dancing

Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано20.07.12 09:10



Замислих се и осъзнах, че при мен се е получил обратен кръговрат. Мъжете от "интимни"приятели, остават като постоянни приятели в живота ми.Не е зле.





Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор Brezichka ()
Публикувано20.07.12 09:28



Мисля, че няма абсолютно никаква разлика между жените приятелки и мъжете приятели, при условие, че няма сексуално привличане. Просто се оценяват личностните качества и на тази база се създава приятелвство.



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: tia9]  
Автор bubble ()
Публикувано20.07.12 09:28



умницата ми тя :-))



Тема За жените 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано20.07.12 09:35



Имам такива и от двата вида - дето съм правил секс и такива с които така и не прекрачихме "линията".

Но категорично твърдя, че по принцип сексът разваля приятелството.



При приятелките ми с които сме правили секс, трябваше да мине доста време след приключване на интимните ни отношения, за да можем да бъдем отново приятели. Даже понякога се съмнявам, че сексуалното привличане е двигателя на приятелството ни. Никога не мога да се отърся от мисълта, че това е чисто приятелство като при мъже...
А с тези дето не съм правил секс също ми се струва, че са привлечени сексуално и тъй като не могат да са в леглото ми, за тях е утеха поне да са около мен като приятелки.

Аз приятелите си ги уважавам и не ги еба!!!

Та и аз май ще се съглася, че това приятелството м/у мъж и жена май не е съвсем приятелство...



Тема Re: За жените 'приятели'нови [re: ЛAMБИ]  
Автор korani7O (член)
Публикувано20.07.12 09:45



И аз съм съгласна с последното ти изречение.

Също и с това, че сексът разваля приятелството.



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: chavdar4e]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано20.07.12 10:14



+1





Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: bubble]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано20.07.12 10:23



Едва ли....



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: Brezichka]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано20.07.12 10:24



"Просто се оценяват личностните качества и на тази база се създава приятелвство." - А сигурна ли си, че е така от двете страни?



... и аз така си мислех, докато един божи ден както си говорех с една приятелка, в която можех да се закълна, че няма нищо сексуално в отношенията ни, се случи нещо не съвсем приятелско... Както си стоях прав с/у нея, а тя седнала на стол, така се плъзна по седалката, че си притисна междукрачието в крака ми, аз застинах неподвижно, надявах се да е грешка или недоразумение... НЕ! Тя прошепна: "Обичам те!!!"

Та за единия понякога е чисто приятелство, но за другия какво е...???



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Brezichka ()
Публикувано20.07.12 14:34



Е, предполагам, че ти е погалило егото това признание на приятелката ти.
Аз специално подчертах, че не бива да има сексуално привличане. Защото след евентуална близост очакванията вече се променят.
И ти какво направи после? Скатал си се, предполагам, защото не си знаел как да се държиш. Поне така биха направили повечето мъже.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.