Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: 2biri]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано25.07.12 22:28



Ма що трябва да му казваш бе? Еле на бъдещия.

Да си измиеш ръцете ли .. ко?

И ко общо има секса с брака? Голяма ти е мешаница ..



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано25.07.12 22:33



Баси, толкова много мнения за нещо съвсем елементарно?


Истината/отговора е в СТАТУТА на заобикалящите ни хора, а те са на първо четене:
- познати, колеги, познати на познатите, роднини, кръвни близки, приятели
( реално не повече от двама-трима ) , жена/съпруг и ... любовник/любовница.
Нещо ясно?
Преспиш ли с приятел/ка автоматично статута му се сменя на любовник/ца с всички произтичащи от това последствия, пропуснати ползи, пасиви и активи.
Туй-то.

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: borecom]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано25.07.12 22:38



Бе вие все по любов се жените, пък си ебете приятелите, амаха и хора. Приятелите са приятели. Любовта е И приятелство. Как ли да не си крия "естествения секс" с приятел от приятеля, който И обичам впоследствие.

Ако идеята е да имаме паралелни отношения с всичките си приятели - не го вярвам. Аз с приятелите си седя на маса, даваме си пари, познаваме си гаджетата, проблемите и изобщо се чувстваме спокойни в компанията си барабар с настоящите и бъдещите. Е, вероятно някой с някой е спал някога. Убедена съм, че тия неща се знаят, няма нужда да се коментират.

И що да не му кажеш? Нали е нормално - минало, заминало





Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: 2biri]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано25.07.12 22:39



+1

И аз мисля, че стари приятели не се ебат. Некви пропадания са .. случайни, а и колко хубави се случват? Не мен нито едно .. се е било със забележки и/или кахърни.

А виж, от ебане се раждат чудни приятелства.





Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: borecom]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано25.07.12 22:41



Кат ви слушам, все едно водите вечния спор за яйцето и кокошката





Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: Hoй]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано25.07.12 22:43



За по-невежите да разясня женското и мъжкото мислене по темата...
Теория за стълбата.





"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: chavdar4e]  
Автор Melany99 ()
Публикувано25.07.12 22:45



Абее, то по-скоро върви към "Всичко под ножа!"





Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: 2biri]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано25.07.12 22:47



Мога - да .. Отделен въпрос е, що за боклук съм и искам ли да мачкам народа около себе си. Ти не можеш ли ?! Това, че съм женена, не би ме спряло. Би ме спряло съвсем друго нещо .. наречено обич и грижа. Не статуса ме прави обвързана и пак не той ми прави секса .. между другото.
А за казването, ако ми опре яйцето на гъзъ .. ще казвам и още как. Но, ако не е тупнал тупана, що ?! Преценяш според човека насреща си .. и пак съответно си влачиш отговорността.





Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: chavdar4e]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано25.07.12 22:47



Ми като нещо не им помня имената на филмите... Последно оня ден ревах на Инстинкт и горилите. Много не беше романтичен обаче, тоест не съм за онази тема





Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: 2biri]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.07.12 22:49



Мдааа... И аз така си мисля.

И също ми дойде мисълта за женените "приятели", ама си викам да не задълбавам толкова между приятелските чаршафи.:)





Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.