Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор korani7O (член)
Публикувано25.07.12 12:04



Според мен, по- може да се удържиш от секс, отколкото от влюбване!





Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: Koм]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано25.07.12 12:10



Коме, я си лягай и утре на свежа тиква пак ще приказваме (нали си в САЩ?)

Така ги разказваш, все едно да правиш секс с някой е да пиеш кола с него или да си чатите в некой дир форум?

И последиците са същите.

Еми не - не са !

___________

Не знам тогава, как си се свързал с такъв човек и той ти е родил деца.. Очаква се поне малко да го знаеш що за стока е.
Аз подозирам, че с екса и до ден днешен можехме да сме другарчета, ако не беше ужасното чувство на собственост и ревност, която разви през годините от фактът че аз съм жена МУ и МУ принадлежах телом и духом, а по едно време нит телом нит духом му принадлежах всъщност, щот той така си го направи...

И въобще НЕ принадлежа на НИКОЙ, освен на себе си. Докат не се намери някой, който го осъзнае изцяло повторно сдвояване НЯМА да има...

_________

Но винаги ще се намерят другарчета да му ударим един 'секс' гат се наложи

Devil may cry...

Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано25.07.12 12:17



разбира се, че знаех що за стока е. Ние живеехме заедно на практика 3 години преди да се оженим и още една преди появи първото дете.

Аз пък нямам нищо против да принадлежа тялом и духом на жена. Стига да не реши да ме продава.



А инак за секса не се съмнявам, че все ще се намери някой... ти им викаш другарчета, аз им викам приятели.



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: Koм]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано25.07.12 12:40



Не им викам другарчета , а 'другарчета'



Много ти е странно разбирането за приятелство между мъж и жена. Т.е. винаги малко или много включва и сексуалният аспект. И според теб кат се състои, нещата са си същите както и преди да се е състоял. Което не е така, особено за женската част на другарството, която уж е по-емоционална, но не рядко важи и за мъжката.

И що аджеба не можах да разбера ако някоя се влюби в теб ти зорлем ще я отблъскаш. Тва си е неин проблем, недей да решаваш чуждите проблеми без да те молят. Остави нещата да си взимат своя ход.
Току виж некой прекрасен ден си я погледнал с други очи и чакането на девойката се оправдае.


________

Относно 'другарския секс' . Ще припадна ама снощи онзи мой 'прятел'- по-нагоре някъде писах за него се присетил за мен по нощите и ми звънял на българския номер. Ама тва аз с кой съм ,де съм ...малко го е интересувало. сигурно е ударил някоя и друга чаша и е набрал смелост.

Сега, ако бяхме само приятели гарантирам ти,че такова среднощно обаждане след години никога нямаше да си позволи да ми устройва.

Нахалник! Ама голямо нещо е телепатията, разправям го в някакъв форум и бам, той звъни.

Не му върнах обаждането естествено, няма и да му го върна. Да се съобразява малко друг път.



Devil may cry...

Редактирано от милейди на 25.07.12 13:05.



Тема Моганови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.07.12 12:44



да не го показвам, дори с години, въпреки, че си общуваме. Не е да не се е случвало.

Исках да кажа, че влюбването си е налице и не подлежи на контрол, на контрол се поддава само афиширането му.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема :)))нови [re: PipilotaV.]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.07.12 12:57



[Виж, вероятно с хомосексуален мъж бих могла да имам истинско приятелство./blue]

И аз само за тях съм сигурна, но нали все пак аз съм в състояние да давам тон на взаимоотношенията с хетеросексуалните мъже-приятели. Както чета, и ти.

Имам един такъв от дълги години и знам, че ако реша, няма да ми прости, както се казва.
И у мен няма напрежение, а ако усетя такова отсреща, пак си има начини да се намали, ако не - нежно и постепенно отдръпване.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано25.07.12 12:59



Как така смело и безотговорно го твърдиш това, след като не си го правила, м ?!





Тема Re: :)))нови [re: paзбиpaм]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.07.12 13:08



Как обичам това сладко напрежение, ммммм... Ама това е за друга тема, пардон.






Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано25.07.12 13:17



Аз не съм по търпеливите постановки. Нямам на разположение няколко живота, за да ги губя за хора, които /евентуално/ не заслужават.


Нещата се решават бързо и веднага: приятели, секс-партньори, или признаваме, че има база за повече?



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: BambiBambina]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано25.07.12 13:30



Аз кат се опарих веднъж сериозно от бързане и недорасъл мозък, да видиш сега колко съм трудна на интимности.



Съгласна съм, че животът е кратък и по-добре ако ще съжаляваме е по-добре да съжеляваме за нещо дето СМЕ направили, а не за нещо дет не сме,...и все пак...

ВнимаФам!

Мнпо-осторожна съм кой и къде ще ми влиза, дали в сърцето, главата или други места.



Devil may cry...


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.