Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: PipilotaV.]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано24.07.12 12:46



Секс с приятел за мен е равно почти на "кръвосмешение". Не може да съществува подобно нещо. Секс с партньор заради самия секс, т.е., наличие на сексуална връзка, без /само/заблуди и очаквания към другата страна - абсолютно съм "за".

Не си спомням кой го бе казал, но горе-долу звучеше така: "Приятелство между мъж и жена е възможно, само ако между тях съществува известно физическо отблъскване."





Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: pravil_nick]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано24.07.12 12:58



Там е въпросът, вероятно не може просто да ми се "прииска", нито пък едни момент може да ме доведе до това))) А с тези хора ми е хубаво по куп други причини, няма липси в общуването ни ..че да се налага да ги запълвам с неангажиращ секс (отделен въпрос, че хич не го разбирам този неангажиращия, ама аз съм консервативна баба)))), просто нагласата е друга и общуването е друго. Има и такива приятелства, има и такива хора.......хора които са били с нас дълги години.))



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано24.07.12 13:00



Този разговор ще се проточи часове. Горе казах, че бих могла да нарека не повече от 5 човека така.............сама ще се сетиш кооооолко много неща би трябвало ни свързват за да сме приятели. Дали за тизи които наричам приятели)) ...аз самата съм приятел и тн...........мнооого дълга тема)))



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: tia9]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано24.07.12 13:18



Пак изхождаш сбъркано ... Сексът не е липса ! .. за да я запълваш.
Хубаво е да имаш изборът - приятели. Кога и как да се отнасяш с тях. Само че изборът да не правиш секс е точно това - избор. А не оправадние, че видиш ли, щяло да ви се развали приятелството. Щото къв приятел ти е този, дето ей така, заради единия му секс, хуква да го разваля. И къв приятел си ти пък, ако не го спреш, сложиш срещу себе си и обясниш, че нищо фатално за приятелството ви не се е случило, напротив ... Ако аз не мога да ги изговоря всичките тези неща и споделя с приятел, то просто не сме си такива, а обикновени познати ...

Пъ Съ: Във връзка с горното ти изказване - нещо там за закъсването ... Аз пък, ако съм закъсала, точно при приятел ще отида. "Аман, заман - ще река - спасявай положението ... щото тъй мога да се изложа само пред тебе, приятелю, и само ти ще ме разбереш."







Тема За мъжете и жените 'приятели'нови [re: Надя Надя]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано24.07.12 13:21



Двойната Надя...хе-хе, як ник.



Ми главништ проблем при приятелство между хетеро мъж/жена е появата на сексуално привличане. Понякога това изисква време и това време е приятелският период, в който се опознават.

Ако е споделено, могат да ъпгрейднат(или даунгрейднат) това приятелство, да го сложат на друго ниво - любовници, евентуално семейство и цялото развитие.

Проблемът възниква, когато привличането е едностранно или двустранно, но едната страна има резерви да придвижи връзката към този етап, щото нема кво да се лъжем:

Има хора и от двата пола дето са добри приятели, но безобразни гаджета...и ако имаш някой като добър приятел, що да рискуваш да изкараш на показ безобразната му страна като гадже

Devil may cry...

Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: pravil_nick]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано24.07.12 13:22



А бе, за вас вибратори и други разни неща няма ли като за спасяване на положението?






Тема Re: За мъжете и жените 'приятели'нови [re: милейди]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано24.07.12 13:32



Има хора и от двата пола дето са добри приятели, но безобразни гаджета...и ако имаш някой като добър приятел, що да рискуваш да изкараш на показ безобразната му страна като гадже

Точно. Както споменах в друг пост, имам много добър приятел от детството- родителите ни са близки, освен че са съседи, бяхме и съученици, обръщали сме се един към друг с "брат ми" и "сестра ми", запазихме близостта, макар и с известни паузи в срещите ни през годините и не съм поставяла приятелството ни някъде в кьошето от съпрузи и гаджета. Той се познава с близките ми хора, както и аз познавам бившата му съпруга...

Човекът е чудесен като мъж, допада ми като интелект, винаги е подсказвал малко уж несериозно, че що пък не, винаги мога да разчитам на него сексуално, ако...

Но първо: познавам го от сто години, второ: знам какъв ужасен циник и женкар е, трето: не ми допада малко ексхибиционистичния му и нарцистичен нрав, и четвърто: не искам да рискувам да го виждам в светлина, която може да направи отношенията ни неловки. Това, което имаме сега, е достатъчно ценно, а нито той, нито аз толкова страдаме от липса на вниманието от срещуположния пол...


Редактирано от PipilotaV. на 24.07.12 13:34.



Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: PipilotaV.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.07.12 13:35



С вибратора можеш ли да се гушкаш след секс?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За мъжете и жените 'приятели'нови [re: PipilotaV.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.07.12 13:42



[Това, което имаме сега, е достатъчно ценно/blue] Колко да е ценно, ако един секс може да го развали?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: За мъжете 'приятели'нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано24.07.12 13:43



Но пък няма нужда да му правиш закуска.



Бъзикам се, бе, Полуидиоткова, въпреки че по принцип аз предпочитам по- скоро безпроблемния начин в такива случаи. Тогава поне не рискувам да объркам каприза на сексуалното с нещо друго и да въведа в заблуда и себе си, и някой друг...

Но да, права си за това, че по- лесно можеш да залъжеш сексуалния глад, отколкото нуждата да потънеш в нечия прегръдка и да гушкаш, гушкаш...





Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.