Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Грешкатанови  
Автор Десислава (познат)
Публикувано09.07.12 21:56



Писала съм и друг път за леля Цветанка.Приказна жена на възрастта на мама, че и отгоре - 70 ииии малко г. Когато забягвам на село сама, тя е човекът, който ме приютява от животинския страх от очички в храстите.Мълчим си и си пием ракийка под асмата, в китната И градинка.Обаждат ни се да ни проверяват, а ние мълчешком прослушваме разговорите си.Не коментираме, но научаваме проблемите си и поглеждаме на тях от страни.Коментарите са излишни.Пускаме си фолклорна музикална програма и си въздействаме безмълвно-положително.
Въпреки, че си е откровено селско чедо, леля Цветанка е красавица и сега.С гъста черна коса, винаги изрядно подредена на кок.Спретната и чиста тя е едно цвете в чаровната и китна градинка.Наглежда и се грижи и за моят небрежен опит за такава.Вдовица е, но има един чичо, с който живее почти на семейни начала.Изпраща го вечер на работа и се отдава в грижи към отбор котки и други неотменни градински задачи.Наскоро стана и пра-баба.
Тази година срещите ни се разредиха.Така се случва все, че се поразминаваме.А си липсваме, много.Онзи ден, а-а да остана, но нямаше как...
Прибрах се в потната София и се отдадох на грижи по дом.Вечерта ме изненада и ми цъфна една отегчителна комшийка.Бях принудена да изслушам несъществуващи неволи и оплаквания.Нямаше как....
Изведнъж телефонът ми подскочи от неочакван СМС."Пешо, може да не ти се вярва, но постоянно мисля за теб.Ако искаш ми се обади.Цура"
Нееее, чичото, с който тя живее съвсем не се казва Пешо.Всъщност и аз не се казвам Пешо.
Изпотих се, после прихнах и обидих досадната комшийка.Леля Цветанка звънна и онемя в потрес, че е сгрешила.А аз още повече, защото разбрах, в какво неудобство е попаднала.Сега не знам как да я успокоя.А ако беше сбъркала и беше пратила СМС-а на сина си - пожарникар, мъжкар?! Или на чичото, с който уж живее?!
Сложна работа, ноооо да се върнем към.... възрастта.
Аз самата искам съвет как да я успокоя.А и на вас да дам пример, че няма възраст за...споделяне.





Тема Re: Грешкатанови [re: Десислава]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано09.07.12 22:09



И нейната не е лесна.

И на чичото, с когото живее - също. Освен ако и той си има някоя девойка старша възраст, за която мисли постоянно.



Тема Re: Грешкатанови [re: Десислава]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано09.07.12 22:11



Къде се намирате такива палави бе





Тема Re: Грешкатанови [re: Десислава]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано09.07.12 22:12



Браво, Цуре !







Тема Re: Грешкатанови [re: pravil_nick]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано09.07.12 22:15



цуре или cure?

М+З=ВЛ




Тема Re: Грешкатанови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано09.07.12 22:20



Е, ти, ако не профанизираш темата ... кой !?!







Тема Re: Грешкатанови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.07.12 22:21



cure на Пешко!





Тема Re: Грешкатанови [re: Десислава]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.07.12 22:21



аз лично се надявах поне на такава възраст мерака да ме пусне, бря!!!

каква е тази тема, мола ви сЪ!?



Тема Re: Грешкатанови [re: MupaM]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.07.12 22:22



представяш ли си и той на Деси да пусне СМС! И тя да ги форуърдва?!?





Тема Re: Грешкатанови [re: pravil_nick]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано09.07.12 22:23



мани, и аз съм получавал подобен смс. препотих се къде 3-4 пъти



М+З=ВЛ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.